Ik snap er niets van... Ook geen menstruatie te bekennen! Gister maar de gyn gebeld, was zo emotioneel. Dus die belt me donderdag gelukkig
Hallo iedereen Vorige maand was ik voor het eerst zwanger, dit na de 1e ronde al!! Jammer genoeg is dit na 5 weken op 23 augustus uitgedraaid op een miskraam . We bleven niet bij de pakken zitten en hebben beslist dat we toch weer meteen zwanger willen worden. Nu is het blijkbaar niet altijd makkelijk om na een miskraam je eisprong te berekenen. Ik heb gelezen op internet dat je cyclus gerust 2 weken langer kan duren... Omdat de zwangerschap nog erg pril was en ik tijdens de miskraam even lang bloed verloren heb als tijdens mijn maandstonden, rekende ik dat mijn cyclus weer even lang zou duren als anders. Normaal gezien duurt deze 28 of 29 dagen, een enkele keer was dit 30 dagen. Ik heb dus uitgerekend dat mijn NOD normaal op 20 september zou moeten zijn. Ik zou heel graag op de lijst komen. Mijn gegevens voor op 20 september zijn: Nelllie, 27 jaar, 2e ronde (of 1e ronde na miskraam...), 1e kindje Groetjes en veel succes allemaal!!! x
Hallo Wensje88 Ik zie dat we wat in hetzelfde 'schuitje' zitten en dat onze NOD slechts enkele dagen van elkaar ligt. Ik duim alvast voor je binnen 2 dagen hoor!!!! Voor alle andere dames ook natuurlijk Veel succes x
@Boris10, hoop indd dat het een innestelingsdip is. Zou echt zo enorm welkom zijn! Maarja dat is het bij iedereen op dit forum. Succes meiden!
Welkom nieuwe dames! Zograagnog1: deze is wel bijna positief ja! Ik zou eind van de middag of begin van de avond nog 1 doen. Misschien knalt hij dan nog net iets meer en zo niet, dan zou ik deze als positief beschouwen!
Zograagnog1 : ik zou al gaan klussen zaadjes blijven lang in leven en dan zul je de sprong niet missen
Dank je wel Zus en Suus. We zijn al gisteren aan het klussen geweest en doen morgen weer en dan even klein weekje om de dag. Lijkt me dan wel voldoende. Tjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee wat heb ik lopen testen en testen voor dit. Zal om 16.00 uur nog een keer testen en ook om 20.00 uur voor de zekerheid. Maar zo donker is ie nog nooit bij mij geweest. Dank jullie wel voor de reacties en advies!
Ik ben ook benieuwd of het gaat lukken dit keer. Weet jij hoelang zaadcellen in leven blijven als je hebt geklust?
Wauw zo lang zeg hey! Kijk dat wist ik niet. En een eisprong na een positieve test die spring in 24-48 uur dus 1 of 2 dagen of niet?
Hi allemaal! Zou ik ook op de lijst mogen? Willie, 28 jaar, ronde 11, 1e kindje NOD 22 september. Pff nog een week tot NOD...wachten duurt lang