Even goed gekeken en wij gaan er heel veel op achteruit... dik 100 euro Maar dat heeft vooral te maken met de heffingskorting. Die had ik ook niet bij onze inkomsten opgeteld... Het is jammer maar niet verschrikkelijk
Ik vind het knap dat Nibud het per gezin tot op de euro weet uit te rekenen, terwijl de plannen nog ontzettend algemeen zijn.. Er zijn ontzettend veel dingen bij lange na niet concreet, hoe weten jullie welk impact de herziening van belastingstelsel precies op je gezin gaat hebben?
Daarom zei ik ook 'volgens de berekeningen'. Veel dingen zijn idd niet zeker, en stel dat ik ineens onverhoopt medicijnen zou moeten nemen bijvoorbeeld die niet vergoed worden... Dan ga ik er ineens op achteruit. Dus precies weet je het sowieso nooit ook al beloven ze bergen met goud.
zo de zien zullen wij er niet op achter uit gaan, maar goed het echt zien en weten, merk je pas volgend jaar,
Nibud: 2015 voor niet-werkenden een zwaar jaar | Nibud - Nationaal Instituut voor Budgetvoorlichting Kun je in deze tabel kijken?
Ik begrijp de berekening niet...wij gaan er ruim 50 op achteruit, per maand. Maar ik neem aan dat de huurverhoging, eigen risico verhoging hier niet bij meegeteld zijn? want als die weer komt gaan wij er 120 ruim op achteruit maandelijks, en dit is nu al 3e jaar op rij. Hoppa, weer bijna 1500 minder te besteden, vorig jaar ook al ruim 600 aan alleen huurverhoging en het jaar daarvoor ook al huurverhoging. Leuk hoor, scheelt ons eind van dit jaar al duizenden euro's sinds 3 jaar terug. En bij ML wordt bezuinigd op ORT, minder weekend en nachtdiensten. Ik baal ervan als een stekker!
wij zouden er op achteruit gaan.. naja we zien wel.. ik ben gestopt me daar zorgen om te maken. Zolang we nog geen dikke schulden hebben vind ik t prima! Die crisis gaat ooit voorbij.