Hallo dames Ik ben nu 8 weken zwanger en ben echt super blij. Ik kan alleen niet wachten tot mijn buikje groeid en ik van die leuke buikbanden kan dragen enzo wanneer begon het bij jullie een beetje te groeien. liefs
Bij mijn vorige zwangerschap zag je met 16 weken een beetje iets, maar pas met 20/22 weken kreeg ik echt een buikje en moest ik echt positie kleding gaan shoppen hoop dat het bij jou sneller is! Duurde bij mij erg lang!
Bij mij vrij snel.. Bij mijn zoontje begon je met 10 weken wat te zien. Bij deze zwangerschap al eerder!
Hier ook zo rond een week of 20 een echt zwangerbuikje, maar het is mijn eerste zwangerschap en men zegt dat het dan ook later komt. De laatste 3 weken groeit mini ineens snel en buikje dus ook.
Ik snap je helemaal! Het is ook superleuk als je die kan dragen, ik draag ze nu al maar heb dan ook al een mega buik voor 13w2d. Mijn buik begon met 6 weken te groeien, kreeg toen mijn broeken niet meer dicht, dat waren de darmen en normaal verdwijnt dat weer en dan vanaf 16 weken krijg je eens een buikje. Bij mij is niks verdwenen, met 9 weken was mijn buik 7 cm in omvang toegenomen, met 11 weken al 10 cm en nu al 13 cm! Ja het is een echte zwangerschapsbuik. Ik draag sinds 2 weken van die buikbanden. Is echt heel erg leuk. Zal een foto toevoegen van 2 weken geleden toen ik net de buikbanden binnen gekregen had Was toen dus 11 weken. View attachment 418467
met de 1e zwangerschap begon ik na 15 wk te groeien, en met de 2e zwangerschap had ik met 8 wk al een zichtbare buik. ben benieuwd hoe snel ik straks met de 3e zwangerschap groei.
Ik probeer juist mn darmenbuik zo goed mogelijk te verstoppen,tis ook mn derde zwangerschap en mn laatse is pas 14 mnd geleden dus denk dat het daar ook mee te maken heeft en ik heb echt heel erg last van obstipatie dus voelt echt niet fijn bij mn eerste zag je iets bij 23 weken
Wauw! Mooie buik Drieka!! Hier ook al een buikje.. Ons 1e kindje, maar nu al (vooral na het avondeten) bijna niet meer te verstoppen! Morgen echo, als die goed is ga ik een zwbroek shoppen!
Heb ik ook pas na een goede echo gedaan, eerder durfde ik geen positiekleding te kopen. Nu kan ik echt niet meer zonder Wordt steeds voller, ben nu in 2 weken weer 3 cm in buikomvang gegroeid. Deze is van vanochtend. View attachment 418551
Ik heb al een week of 2 een opgezette buik, maar dat kan nog niet van de zwangerschap komen! (Vandaag ontdekt dat in zwanger ben, ongeveer 3 weken en 4 dagen) Toch lijkt het de laatste week erger geworden te zijn en heb ontzettend rommelende darmen. Bij mijn moeder zag je ook al heel snel dat ze zwanger was, dus ik ben benieuwd!!
ik duim voor je voor een goede echo. en dan heb ik een tip ik heb zwangerschapsjeans gekocht bij hm en de tweede jeans is voor de helft van de prijs altijd leuk toch. liefs
Ik zit op 15+4 (banner klopt niet meer en weet niet hoe ik dat moet veranderen... ) en kan alles nog aan. Ik voel een klein bollinkje komen, maar das dan ook alles. Vooral last van de darmen in de avond, dan kan mn broek niet meer dicht, haha.
Lieke als je naar de banners gaat en opnieuw je laatste menstruatie invult of verwachte bevaldatum dan past hij het vanzelf aan succes. Liefs
Ik heb normaal maatje 34 en van boven alles xxs of xs. Bij mijn eerste zwangerschap merkte ik het vrijwel direct aan mijn buik. Nu bij mijn tweede zwangerschap lijkt het nog een tikkie erger. Ben pas zes weekjes dus het zullen mijn darmen zijn, maar lang verborgen houden voor mijn omgeving lukt denk ik niet . Of overdrijf ik??