Weet ik, maar ik heb ze ook amper getraind. Vind het verschrikkelijke oefeningen, haha. Trouwens, mijn man eet goed maar echt niet erg clean en snaait veel ( ja jaloers ). Die traint 2/3 x per week en heeft een BMI van 21. En hij heeft sixpack
Bmi gaat helaas niet op mensen (en zeker bij mannen) die aan krachtsport doen! Ik ken een jongen 1.84m/102kg. Die heeft een bmi van 30,1 en volgens de regeltjes dus zwaaaar obesitas zou hebben... Hij heeft 11% vet whahaha
Ja, ik ga thuis sporten, waaronder krachttraining. Hier zit wel wat leuks tussen Gemiddeld | Optima Vita
Dit probleem heb ik ook: bekkeninstabiliteit. Zodra ik oefeningen ga doen, verga ik van de pijn. Ik ben ook heel erg benieuwd of er hier mensen met bekkeninstabiliteit zijn en wat voor oefeningen die doen. TS: ik vind dat je een mooi figuur hebt!
Ik ga het even bekijken. Ook de link van Smile. Thanx. Wat voor yoga doe je? Ik heb namelijk een abonnement op yoga-online, maar ik doe altijd de luie wijvenyoga. Misschien dat ik daar wel iets mee kan doen, wat ook spierversterkend werkt? Poweryoga ofzo? Of is dat niet echt krachttraining? Nahla ik had hetzelfde als jou. Ook mega aangekomen tijdens de zwangerschappen. Wat hier werkte, was ongeveer 400 kcl onder mijn normale onderhoud te gaan zitten. Makkelijk vol te houden en ik viel er relatief snel van af en ook blijvend.
Deze yoga is wel fijn: Jillian Michaels: Yoga Meltdown Level 1 - YouTube Of deze, achter een work out aan: Restorative Yoga Pilates Workout to Improve Mood and Circulation - Relaxing Stretching Workout - YouTube Deze vind ik ook fijn. Op de sportschool deed ik altijd pilates. Fat Burning HIIT Pilates Workout - 35 Minute Pilates and HIIT Cardio Blend - YouTube
Ik ga het eens bekijken. Er wordt niet verwacht dat ik mijn benen in mij nek kan leggen, terwijl ik op mijn hoofd sta? In dat soort yoga ben ik namelijk niet zo goed
Bijna alles inmiddels! Ik had voor de bevalling al chronische klachten aan mijn linker SI-gewricht, die tijdens de bevalling verergerden. Bovendien kreeg ik last aan de voorkant (symfysiolyse) en kon ik vanaf de 20 weken echt geen stap meer verzetten zonder te vergaan van de pijn! Toen mijn zoontje 1 jaar was ben ik gaan fysio-fitnessen. Ik heb vroeger altijd veel gesport (volleybal en wedstrijdzwemmen) en ook gefitnesst. Gewoon begonnen met 10 minuten fietsen en roeien en wat schuine buikspierofeningen. Al gauw bouwde ik het op met alle fitnessapparaten en alle cardio-apparaten. Maar ik kreeg een ontstoken galblaas, een ziek kind, hielspoor, Hashimoto, ernstige nekproblemen en had dus gewoon geen energie meer om te trainen. Van het voorjaar ben ik goed gaan afvallen (motivatie, ik doe niks geks) en ben begonnen op een nieuwe sportschool. Heb eerst zelf gefittnest op apparaten, maar dat is niet zo effectief als dat je vrije oefeningen doet. Daar heb ik wel een PT bij nodig gehad. Verder doe ik pilates wat goed is omdat ik hypermobiel ben. Ik heb echt moeten afzien, wat een pijn! Het enige dat ik niet kan is lopen op de loopband en sommige (grond)buikspieroefeningen die heel veel vragen van nek, onderrug en bekken. Wat je heel goed kan met bekkenproblemen is fiets (niet te lang), roei-apparaat en crosstrainer. En armoefeningen natuurlijk. En de legpress is ook niet belastend voor je bekken.
Wat goed zeg! Dus er is nog hoop. Ik had een loopband gekocht want ik vond dat in het verleden altijd zo fijn. Na de eerste keer erop lopen al heel veel pijn...om te janken gewoon. Daarna nog een keer geprobeerd, maar ging echt niet. Ik baalde zo, want op de loopband vond ik altijd zo heerlijk. Maar nu ik hoor dat jij dat ook niet kan, dan snap ik dat dit dus echt bij bekkenproblemen hoort. Ik ben blij met je informatie over de oefeningen...ik ga het dus heeeeel langzaam opbouwen. Kan je me nog tips geven over de buikspieroefeningen die jij deed om te beginnen?
Hihihi Misschien is Pilates iets voor je? Dat is echt gericht op kracht en je spieren. Is een beetje in vergetelheid geraakt, maar dé ideale manier om meerdere spiergroepen tegelijkertijd aan te pakken. Ik vind yoga persoonlijk een slap aftreksel van Pilates... Hoeveel was je aangekomen in je zwangerschappen? Alsof ik een lotgenootje heb getroffen haha! Ik schaam me diep als ik meiden hoor zeggen dat ze 12 kilootjes waren aangekomen.
Deze; (ik zal het zo goed mogelijk proberen uit te leggen). Ik moest op met twee benen aan 1 kant op een trainingsbank gaan zitten, met mijn zijkant gericht naar de pully. Armen gestrekt vooruit en dan heen en weer bewegen. Oh, hoe leg ik dit nu uit??
Dit topic ga ik ook volgen! Na 2 zwangerschappen ben ik ook niet meer zo strak! Ik moet nog een paar weken wachten voordat ik weer mag sporten dus tot die tijd wil ik wat dingen leren, waar ik moet beginnen etc..! Heeft er iemand hier ervaring met sporten/ietsje afvallen (3 kilo..) en volledig borstvoeding geven? Ik ben nu 60 kilo en ik ben 1.64. Voor me tweede zwangerschap woog ik 57..
Beide zwangerschappen over de 30 kilo en dan ben ik ook nog een paar weken te vroeg bevallen. Anders hadden ze me helemaal kunnen wegrollen . Ik bleef maar eten en volgens mij was mijn stofwisseling ook met verlof Mijn goede voornemen is dat ik vandaag ga beginnen aan iets van krachttraining. Ik kan er nog wel dagen over ouwehoeren, maar dat schiet ook niet echt op. Typisch uitstelgedrag...
Ik ben afgevallen terwijl ik borstvoeding gaf in overleg met een lactatiekundige. Wel met een maximum van een halve kilo per week en je moet wel goed opletten dat je al je voedingsstoffen binnenkrijgt. Gewoon heel gezond eten en veel groentes en beperken in koolhydraten. Veel water drinken om de afvalstoffen af te voeren. Door de borstvoeding ben je wel gevoeliger voor blessures, dus niet te hard van start als je weer gaat sporten. Ik weet niet wat voor sport je wilt gaan doen, maar een goede sportbeha is wel aan te raden. Ik trok er zelfs twee over elkaar de eerste maanden. Vooral als ik last had van stuwing was dat prettig.
Haha, ook dat wordt minder. De eerste x kon ik 2 dagen lang niet niezen zonder pijn te voelen Nu een aantal x verder en het wordt steeds minder
Vandaag boodschappen gedaan voor clean food. Mn vetpercentage moet omlaag Mijn bmi is prima maar t mag allemaal nog meer in shape. Vanaf komende week ook 1-2x pw pumpen! Lets beat it!
Dankjewel voor de tips!! Ik heb ook nog geen idee wat voor sport ik ga doen.. Zal ongetwijfeld wel weer iets van fitness zijn maar dan nu andere apparaten.. Normaal zat ik veel op de hardloopband maar ik moet volgens mij bij de apparaten zijn waar de mannen trainen om strakker te worden...? Snel afvallen wil ik sowieso niet! Ik heb geen haast en wil wel blijvend resultaat