Ik heb op cyclusdag 31 een lichte streep gezien, geen tuurstreep, maar een duidelijke lichte streep. Dag 32 weer een duidelijke maar lichte streep. Ik dacht vandaag weer een testje te doen ( dag 34). En de test is omowit!!! En het ergste vind ik dat alle drie testen uit eenzelfde pak komen. 3x van 1,99 van de wibra. Wat kan dit betekenen iemand ervaring mee? Moet ik mezelf voorbereiden op een miskraam? Ik ben zo bang.
Dan is je test van de een op andere dag niet zomaar wit. Dat gaat langzaam. Hoe lang waren je laatste cyclussen? Al lang gestopt met de pil? Wanneer heb je je eisprong gehad en hoe heb je deze gevonden? EDIT: Ik zie dat je een koperspiraal hebt gehad en daarna nog ern aantal weken de pil hebt geslikt. Meid, de kans is zeer zeer groot dat je zwangerschapstest op een eisprong heeft gereageerd en ja, dat is mogelijk. Hebben meerdere dames op dit forum bewezen. Temeer omdat je nog niet eens weet hoe lang je natuurlijke cyclus is en nee, dit is niet te vergelijken met ern koperspiraal cyclus. Want dan is je cyclus sowieso regelmatig.
Wat vervelend zeg... Heb geen ervaring met deze testen. Dus weet niet of ze vals-positieve streepjes geven. Misschien kun je vandaag naar Kruidvat? Zou even ander testje doen.
Bedankt voor je snelle reactie!! Ik waardeer het enorm JA idd een koperspiraal met een hele regelmatige cyclus. En nu gestopt na 3 weken pilgebruik. Ik kan nu helaas geen testjes halen, maar het zou een eisprong kunnen zijn. Helemaal niet aan gedacht. Ik wist niet eens dat een zw.test op een eisprong kan reageren!!?? Mijn temperatuur was hiervoor steeds rond de 37 en boven, daarom dacht ik dat het een zwangerschap is. IS de temp voor de eisprong niet wat lager?
Cyclusdagen zeggen niks over je eisprong en hoe lang je dan zwanger zou zijn. Ik denk ook dat de kans het grootste is dat de test op je eisprong heeft gereageerd.
Door pilgebruik geen duidelijke nod kunnen berekenen. Ik ging gewoon uit van een 29 dagen cyclus. Ik had op de 29 een neg.test trouwens.
Het is gelukt om een testje te halen. Nou snap ik er helemaal niks van! De test vanmorgen met ochtendurine was dus omowit. En nu de test met middagurine, is heel licht, lichter dan de eerste twee, ( een tuurstreepje). Temperatuur is nog steeds 37. Hoort het bij een miskraam dat de test steeds lichter wordt?
Kan mij niet voorstellen dat de test in 2 dagen zo afloopt. Zijn alle testen die je gedaan hebt van hetzelfde merk? Kan je nog een KV kopen? Ik wacht je foto's even af.
Die van dag 31,31 en vandaag ochtend zijn van de wibra. Die van de middag was van de action. Maar ik heb begrepen dat ze hetzelfde merk zijn?
Dames, ik weet niet wanneer mijn nod is en de tijd van mijn eisprong is onbekend. Dit komt door het stoppen na een pilgebruik van 3 weken. Dus voor het gemak gebruik ik de cyclusdagen.. Wegens allerlei klachten heb ik op dag 26 en 29 van mijn cyclus negatief getest. Dag 31 (middagurine) en 32 (ochtendurine) heb ik positief getest met wibra zw.test ( zie foto's) Vandaag cd 34 heb ik in de ochtend met een wibratest negatief getest ( geen foto) En in de middag een tuurtestje met actiontest. Je ziet het in het echt beter.
Heel bizar dit. Ik zou nog een paar daagjes wachten en anders om een bloedtest vragen bij de HA, dan weet je het zeker
Ik vind je strepen op de foto's duidelijk hoor! Ik zou als ik jou was een kruitvat 2 voor 5 euro halen.. en als je daar positieve uitslagen krijgt een clearblue digital halen.. ik heb toch goede hoop hoor voor je!!
Lijken me wel sowieso streepjes van een zwangerschap eigenlijk. Of hij goed gaat of niet is moeilijk te voorspellen. Ook omdat je je cyclus niet precies weet. Ik zag trouwens dat een aantal mensen hier zeiden dat je bij een vmk niet zo plots van streepje naar omowit kan gaan; dit is niet waar. Dat kan wel degelijk, heb ik zelf ook ooit gehad. Overigens verloopt een dergelijk vroege miskraam weinig anders dan een normale menstruatie, dus je hoeft je nergens echt op voor te bereiden. Bij mij was het toen wat heviger, wat langer, en wat meer 'hormonaal' qua gevoel - maar geen heel gekke dingen. Een andere keer ging het een weekje verder mis en toen was het wel meer een echte miskraam, incl nog een maand positieve testjes houden enzo. Welke kant het bij jou op gaat weet ik niet! Hopelijk gewoon wat vage testjes die hun werk niet helemaal goed doen, en over een aantal dagen een duidelijke teststreep.