Innestelingsbloed of ongesteld? Tips zijn welkom :)

Discussion in 'Zwanger worden' started by evy3000, Sep 20, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. evy3000

    evy3000 Actief lid

    Sep 20, 2014
    352
    17
    18
    NULL
    NULL
    #1 evy3000, Sep 20, 2014
    Last edited: Sep 20, 2014
    Vandaag was ik precies een week overtijd dus het was tijd voor een test. Vanochtend begonnen met een test van de Action. Uiteraard negatief. Daarna nog een kruidvat test geprobeerd. Ook deze was negatief.Terwijl ik sta te wachten op de uitslag en de boel aan het afvegen was zag ik ineens licht bloed op mijn papiertje. Ik was een beetje teleurgesteld. Ik dacht echt dat mijn ongesteldheid nu was begonnen. Toen ik drie uur later naar de wc ging bleek er nauwelijks bloed op mijn verband te zitten. Het was een klein beetje helderrood bloed met roze slijm (sorry voor de rare woorden). Nu nog steeds alleen roze slijm maar toch voel ik wat pijn in mijn onderbuik. Vooral link en rechts. Het lekt ook niet. Het zit telkens alleen maar een heeeeel klein beetje aan mijn papiertje. Zal dit innestelingsbloed zijn? Ik was er zo zeker van dat het raak was. Ik voelde me ook gewoon zwanger.. Is dat raar? En hebben jullie tips? Moet ik dit gewoon een tijdje afwachten of zal het gewoon ongesteldheid zijn dat onderweg is? Ik heb dit nog nooit eerder gehad, een week over tijd en dan zo'n rare bloeding. Mijn ongesteldheid is altijd netjes op tijd en ook gelijk duidelijk aanwezig. Wat denken jullie?
     
  2. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    Jun 23, 2014
    7,299
    6
    38
    Als je je eisprong echt zeker weet en dus zonder twijfel een week overtijd bent, dan denk ik niet dat dit innestelingsbloed is.

    Een week overtijd is 21dpo en het vruchtje nestelt in tussen 6 en 10dpo. Vanaf dan start de hCG productie. Daarom word je geacht positief te kunnen testen vanaf 14dpo (NOD). HCG verdubbelt elke 48-72u, dus zeker een week na NOD zou je een vette streep verwachten.

    Als je echter niet zeker bent en je ei ook later kan zijn geweest, dan gaat bovenstaande nu niet op en dan kan het beiden zijn, ingesteld of innesteling.

    Succes!
     
  3. Nephthys

    Nephthys Fanatiek lid

    Aug 9, 2013
    3,721
    3
    0
    Noord-Brabant
    Als het roze is en niet doorzet, lijkt het een innesteling.

    Maar als je correct hebt gerekend en je overtijd bent, kan het dat niet zijn want dan had het allang plaats moeten vinden.

    Hoe weet je zeker dat je je eisprong had 3 weken geleden?
     
  4. doedie1991

    doedie1991 Bekend lid

    May 28, 2014
    660
    0
    16
    Ik heb dat zovaak gehad toen ik zwanger probeerde te worden. Denk yes overtijd. Test hmm negatief. En dan begint me ongesteldheid erg langzaam waarop ik dan ook hoopte op een innestelingsbloeding. Ik denk persoonlijk dat je ongeteld word want zwanger voelde ik me ook elkr maand. Erg vervelend hoe je lichaam je voor de gek kan houden. Hoop een inesteling voor je natuurlijk maar zal persoonlijk. Niet te veel hopen
     
  5. evy3000

    evy3000 Actief lid

    Sep 20, 2014
    352
    17
    18
    NULL
    NULL
    Dank je wel voor de reacties dames! Het was inderdaad een ongesteldheid die op gang kwam. Vannacht is het toch door gebroken. Bij de vorige zwangerschappen heb ik altijd vier weken verder gerekend na de eerste dag van de laatste ongesteldheid. En nu ook. Was dus echt een week over tijd. Nou ja, weer wat geleerd! Je lichaam.kan je dus inderdaad goed voor de gek houden. Maar goed, we gaan gewoon weer vrolijk verder en we wachten volgende maand weer af :)
     
  6. zeewoldemama

    zeewoldemama Actief lid

    Aug 23, 2012
    213
    0
    16
    Female
    huismoeder
    Flevoland
    Ik gisteravond na plassen en net ook weer na plassen een beetje bruinverlies. Ik hoef pas de 28e of 29e ongesteld te worden. Snap er niks van en beetje onzeker nu.
     
  7. MotherMary

    MotherMary Fanatiek lid

    Sep 10, 2014
    1,748
    2
    0
    theaterdocent, regisseur en leerkracht basisonderw
    Overijssel
    Dat kan wel een innestelingsbloeding zijn, maar toch kan ook niks zeggen. Ik heb vorige maand ook voor mijn NOD 5 dagen lang last gehad van licht bruin of rozeverlies, afgewisseld met
    gewoon slijmverlies, maar toch bleek uiteindelijk toch niks.
     
  8. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    Jun 23, 2014
    7,299
    6
    38
    Dat 4 weken vanaf de laatste dag menstruatie zegt niks over 'overtijd' zijn. Overtijd heeft te maken met wanneer je eisprong is geweest. Men gaat ervan uit dat een Luteale Fase (de periode na de eisprong) 14d duurt. Dit is natuurlijk geen wet van Meden en Perzen, sommige dames hebben een LF van 12d of 11d. Maar veel meer dan een paar dagen korter mag je LF niet afwijken, want dan ben je ook niet vruchtbaar. Het bevruchtte eitje heeft dan geen tijd om in te nestelen.

    Je bent dus pas 'overtijd' als je LF opeens langer duurt dan normaal. En dat weet je pas als je weet of je ei niet te laat gesprongen is. Want dat kan heel goed. Ook als je normaal gesproken een regelmatige cyclus hebt.

    En qua zwangerschapsduur moet je ook rekenen in 'dagen va de eisprong + twee weken'. De rekensom vanaf eerste dag laatste menstruatie gaat alleen maar op als je een cyclus van precies 28d hebt met dit ritme: menstruatie -14d- eisprong -14d- menstruatie. Alleen dán gaat de rekensom met je laatste menstruatie op.

    Heel veel succes volgende ronde!
     
  9. zeewoldemama

    zeewoldemama Actief lid

    Aug 23, 2012
    213
    0
    16
    Female
    huismoeder
    Flevoland
    Hoelang houdt zo'n innestelingsbloeding aan dan? Ik heb het nu alleen bij afvegen af en toe maar niet steeds. Net na poepen wel wat meer maar waren voornamelijk slijmdraden met oud bloed.
     
  10. MotherMary

    MotherMary Fanatiek lid

    Sep 10, 2014
    1,748
    2
    0
    theaterdocent, regisseur en leerkracht basisonderw
    Overijssel
    Daar kan ik echt niks zinnigs over zeggen, er is geen stelregel voor ofzo. De meeste vrouwen krijgen al niet eens een innestelingsbloeding en bij wie dat wel heeft kan de vorm erg verschillen. Ik heb gehoord van 1x roze afvegen, een week lang bruinverlies, maar ook van 3 dagen rood verlies, als een lichte menstruatie. Geen pijl op te trekken dus. En als dit wel een innestelingsbloeding is, zegt dat nog niks, want in deze fase van de zwangerschap gaat nog heel vaak iets mis. Ik zou zeggen: maak jezelf niet te gek, wacht tot NOD en kijk dan eens wat je test zegt.... (Aah, moeilijk! I know, maar het helpt misschien teleurstelling voorkomen.)
     
  11. Zograagnog1

    Zograagnog1 Niet meer actief

    Wanneer is de innesteling?

    Het moment van innesteling ligt normaal gesproken tussen 6 en 12 dagen na de eisprong. Het vermoedelijke moment kan je dus berekenen door 9 dagen op te tellen bij de datum van je laatste eisprong. Een andere manier om dit te bepalen is 5 dagen aftrekken van de dag waarop normaal je volgende menstruatie zou beginnen
     

Share This Page