Draagzak goede investering?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door jippetatee, 21 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vogelmeisje

    Vogelmeisje Fanatiek lid

    3 mei 2010
    1.036
    303
    83
    ja hoor hier ook superblij met de Manduca, Daar draag ik mijn kids in en ze vinden het heerlijk. Superpraktisch. Als na de voeding ik vlak erna weg wil, doe ik hem in de draagzak, baby valt in slaap. Half uurtje later ga ik de deur uit en ga het dorp in en baby slaapt lekker door. Of je kindje is een beetje van slag, ook ideaal.
    Je kan ook prima je huishouden doen. Zou 'm er zeker opzetten!
     
  2. edelweiss

    edelweiss VIP lid

    24 jan 2013
    7.328
    474
    83

    Meis laat gaan. Laat haar blij zijn met haar babybungel maar dan moet ze niet gaan klagen als het het straks last heeft van zijn heupen
     
  3. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    ik vind het wel naar om te lezen alsof draagmama,s bij een sekte horen ofzo...
     
  4. Meijke

    Meijke Niet meer actief

    Zou ik zeker in investeren TS. Vorige keer alleen een rekbare doek gebruikt, maar dat beviel me niet zo. Het knopen vond ik een gedoe...:). Ik ga voor deze storchenwiege, hoeft maar 1 knoop in en ik vind m zo mooi :D :
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      15 KB
      Weergaven:
      1
  5. Boris10

    Boris10 Niet meer actief

    Hier een zoon van ruim 2 die houdt van knuffelen en gedragen worden.
    Ik geniet er iedere minuut van als hij een kort slaapje in de draagdoek doet. Of gewoon tijdens een wandeling op mijn rug.
     
  6. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    23 jun 2014
    7.299
    6
    38
    Ja, dat is de Stokke dus wél. En in mijn ogen is de Stokke voor ons de beste keuze.
     
  7. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    23 jun 2014
    7.299
    6
    38
    Hahaha! Een afwijkende mening is 'vervuiling '. Welkom bij de sekte :D
     
  8. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    23 jun 2014
    7.299
    6
    38
    Wil je nu werkelijk een wedstrijdje 'wie kan de meeste reviews googlen en plaatsen' doen? Want dit is natuurlijk maar gewoon een gebruikster, dus dan mogen alle reviews van anderen ook.
    Oh nee, wacht! Als die positief zijn over de Stokke zijn ze betaald!!! Alleen de leden van de draagdoekmaffia zijn betrouwbaar! :cool:
     
  9. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    27 mrt 2008
    8.128
    1.682
    113
    Jemig Hilly1980 kap eens met die opgefokte berichten over draagdoekmaffia.

    Iedereen heeft ongelijk, jij gelijk. Prima joh. Wees gelukkig met je stokke.

    Oh en btw.. een draagzak IS een SSC. Dat staat namelijk voor soft structured carrier. Apart dat je dat niet weet voor iemand die zo goed geinformeerd is.
     
  10. Abri

    Abri VIP lid

    16 jun 2010
    12.423
    3
    38
    Grappig dat je draagdoekmaffia genoemd wordt met zijn allen terwijl het volgens mij voor iedereen duidelijk is dat er hier eentje met oogkleppen op loopt ;) Maar dat komt door onze draagdoekenfanatisme natuurlijk. Haha :D

    Nogmaals.. Ik heb niets tegen mensen die voor een niet-ergonomsiche drager kiezen of helemaal niet dragen. Maar onzin verkondigen over een bepaalde drager is wel een beetje jammer voor mensen die om meningen vragen. Die mening kan en mag je natuurlijk verkondigen (daar is een forum voor!) maar om te roepen dat je je er uitgebreid in verdiept hebt etc dat is gewoonweg komisch te noemen (als je dat echt gedaan had zou je namelijk weten hoe die ergonomische houding eruit zou horen te zien). Gelukkig zullen de meeste mensen die echt opzoek zijn naar een goede drager snel genoeg zien wat wel en geen goede ergonomische dragers zijn, wat ze natuurlijk compleet vrij laat hier wel of niet voor te kiezen.
     
  11. Boris10

    Boris10 Niet meer actief

    Inmiddels is het doel bereikt. Iedere as mama die wil gaan dragen heeft hier genoeg gehoord over dit onderwerp om toch maar voor de betere optie te gaan.
    Waarom zou je een twijfelgeval kopen (in mijn ogen geen twijfelgeval maar gewoon een niet ergonomische drager) als je van andere draagzakken weet dat ze zeker weten wel ergonomisch zijn.
     
  12. NiHeJa

    NiHeJa Bekend lid

    30 jun 2014
    845
    85
    28
    Hmm ik zit ook nog te overwegen om iets aan te schaffen voor dragen. Ik heb nog totaal geen idee wat. Knopen zie ik niet zitten. Lijkt me wel praktischer met bijvoorbeeld boodschappen doen. Dan heb je ukkie wel mee, maar niet 2 wagens (kinderwagen/boodschappenkar). Waarom is er zoveel keuze? :p
     
  13. username

    username Fanatiek lid

    7 aug 2014
    2.917
    192
    63
    NULL
    NULL
    Draagdoekconsulent? Dan kun je van alles proberen voor je tot aanschaf overgaat.
     
  14. MamaMel88

    MamaMel88 Bekend lid

    1 sep 2011
    738
    0
    0
    Brabant
    Erg he :D. Toevallig op draagpraat Facebook pagina al gekeken zitten veel aardige mama's die nieuwelingen graag helpen en zelfs hun doeken en.dragers uitlenen om te proberen :)
     
  15. Aislyn

    Aislyn Fanatiek lid

    16 feb 2011
    2.448
    1
    38
    Dordrecht
    Ik heb heel lang, ongeveer anderhalf jaar een rekbare doek gebruikt voor mijn meisje. Mijn vriend gebruikte een storchenwiege, ook erg fijn. Inmiddels een wompat, zodat ik haar makkelijk op mijn rug kan dragen.

    Ik ben verder niet zo fanatiek maar ik vind een goede ergonomische houding wel belangrijk. Op foto's van de stokke zie je duidelijk dat de knietjes lager hangen dan de billetjes. Natuurlijk zegt stokke dat het wel ergonomisch is, zij willen deze draagzak immers graag verkopen. Persoonlijk zou ik eerder vertrouwen op het woord van onafhankelijke gebruikers.
     
  16. NiHeJa

    NiHeJa Bekend lid

    30 jun 2014
    845
    85
    28
    Storchenwiege hoor je heel veel. Vind het prijsje ook nog wel acceptabel :) Ziet er ook nog redelijk eenvoudig uit :) Eerst maar eens meer in verdiepen en ook VL overtuigen van de aanschaf :p Hij ziet het wel helemaal zitten om als papa Kangoeroe rond te huppen geloof ik :p
     
  17. username

    username Fanatiek lid

    7 aug 2014
    2.917
    192
    63
    NULL
    NULL
    Wij hadden een Storch. Heerlijk ding.
     
  18. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    23 jun 2014
    7.299
    6
    38
    Ik schrijf dan ook draagdoek en SSC. Omdat ik precies weet waar SSC voor staat en een draagdoek dus iets anders is.
     
  19. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    23 jun 2014
    7.299
    6
    38
    De Stokke is een ergonomische drager. Dat is nu net mijn punt. En ik heb uitgebreid gelezen over wat ergonomisch verantwoord is en hoe ze dat hebben toegepast in de door kinderfysiotherapeuten ontwikkelde en door kinderartsen goedgekeurde ontwerp van de Stokke.
     

Deel Deze Pagina