ik bedoel vinyl, we hebben nu laminaat met een ondergrond, zodat het lopen niet doorklinkt naar de buren links en rechts van ons. Maar ik vraag me af of je dan een heel gehorig huis krijgt. Maar misschien kun je ook vinyl isoleren, dat weet ik niet..
Ik vind juist laminaat gehoriger. Als boven iets valt hoor je gelijk kedeng en het lopen hoor je ook heel goed (heb alleen vinyl in de gang/keuken, rest laminaat).
@Islah: Dat is ook nog een tijdelijke oplossing inderdaad, alleen was de vloer sowieso al aan vervanging toe dus we moeten gewoon even kijken hoe en wat. We hebben er ook aan zitten denken om de vloer tijdelijk even vast te spijkeren op de stukken waar deze echt omhoog komt en dan na Damìan zijn verjaardag (ivm drukte en overal stoelen en tafels) pas voor een nieuwe vloer te gaan kijken. We hebben nog gekeken naar een ander soort vloer als laminaat maar we zijn er nog niet helemaal over uit. Vinyl in alleen de keuken is geen optie omdat we een open keuken hebben. @Taliaa: Nee, ik heb niet perse het hele menu voor de hele maand klaar maar ik kan hier wel heel veel kanten mee op. Zo is er voor minstens 14 dagen vlees en ik maak ook veel gebruik van vis in blik (nog voldoende in voorraad) en dan de overige dagen gewoon lekker vega. Daarnaast eten we eigenlijk weinig andere soorten vlees dus dat scheelt al. Daarnaast heb ik gekeken wat we in voorraad hebben en aan de hand daarvan een soort van planning in mijn hoofd gemaakt. Pakjes worden hier eigenlijk niet gebruikt dus ik heb een mega uitgebreide kast met kruiden, specerijen en diverse soorten olie, daarmee kan ik prima variëren. Ook is het goed om precies te weten wat we als gezin verbruiken want aan de hand daarvan kan ik dus betere maandinkopen doen. @senna; heerlijk dat je naast de kosten van het verblijf lekker low budget hebt kunnen genieten. Dierentuinen en pretparken worden helaas bijna onbetaalbaar voor een gezin. Wij gaan voornamelijk maar de low budget parken of in combinatie met kortingsacties anders is het gewoon niet leuk meer want net zoals je zegt binnen wil je misschien nog iets van een ijsje of een klein souvenir.
Dan moet ik natuurlijk wel mijn weekmenuutje posten, maar dat is tijdelijk dagelijks een ander dagmenu. Mijn smaak veranderd per minuut Gister was het een brood maaltijd met ragout voor mij en voor man broodjes hamburger. Zoon heeft wat meegehapt van beiden. Vandaag krijg ik nog een halve ovenschaal lasagna van mijn moeder. Dus dat is lekker goedkoop, koop er alleen wat sla bij. Hebben we wat geld over om vanmiddag wellicht wat te vieren met een klein taartje Morgen maak ik quiche. Die staat al sinds vorige week op programma, maar steeds uitgesteld. De prei moet nu toch wel gebruikt gaan worden. En dan is het alweer donderdag. Tot donderdag heb ik alleen kleine boodschapjes nodig zoals (spelt)brood. Onze maand is overigens gisteren begonnen.
Hihi, wat een zwangerschap al met je doet. Zolang je iets anders eet met de ingredienten die je in huis hebt is het geen probleem toch? Tenminste zo doe ik het altijd. Zo zagen de sukadelapjes er wel heel lekker uit gisteren en dus staat er vandaag hachee op het menu, hoef ik verder niks extra's voor te halen en dan schuift de rest van het menu weer. Succes vanmiddag met de echo!
@elena zo dat is een mooie lijst. Wat ga je er allemaal van maken? maar moet je voor visite luiers in huis hebben? En drinken jullie veel koffie? Is filterkoffie dan niet een stuk goedkoper? Of vind je dat niet lekker. @senna, lekker zo'n weekendje weg. Klinkt alsof jullie het erg naar de zin hebben gehad. En super geregeld qua budget! @annedore, prei kun je ook lekker door de salade doen! I.p.v een uitje doen wij dat wel eens. Wat eten betreft heel herkenbaar hoor, mijn "zin" in eten kan zo 360 omslaan achja, zal straks wel weer beter worden. Gisteren lekker bij sm gegeten. Had vandaag couscous op het menu maar kreeg een zak met boontjes/broccoli mee uit eigen tuin. Dus dat eten we vanavond in de wok met wat rijst. Morgen grote boodschappen doen.
Ik wil toch wat meer gaan mee lezen hier voor tips. We willen kijken of ze voor 50 euro in de week de boodschappen kunnen gaan doen. Zijn met 2 volwassenen en 1 kindje van 2,8 jaar.
Klinkt ook lekker Ukkie! En heerlijk vers Ik heb nu bleekselderij uit mijn moestuin en over 2 maandjes kan ik de prei oogsten. Leuk hoor! Alleen mijn sla slaat niet aan En Elena, er wordt idd geen eten weggegooid. Mag ik jouw hachee recept? Wanneer je tijd hebt natuurlijk. Over 2 uurtjes de echo. Pfffff...spannend hoor!
Hoi meiden, ik ben meer een lezer maar vooruit Vorige week waspoeder gemaakt, 5 liter voor 0,40. Tot nog toe wast het goed, al zal Robijn vast beter zijn. Hier heb ik een tussentijdse maandberekening gedaan, (kon het niet laten ) en was echt al een stuk minder dan vorige maanden!! Daar ga ik voor. Enige wat ik veranderd heb is nauwelijks koek kopen maar bakken, en maandag voor de hele week eten en fruit inslaan voor zover mogelijk. Geen tussentijdse boodschapjes. Nu is wel alles van BIO plus met 25 procent korting, deze week ga ik daar lekker van inslaan dus toch minder lage eindstand dan, maar ja dan is de voorraad weer meer he. Menu: maandag aardappels, borrelballen en BIO bloemkool dinsdag Rode kool schotel met rul gehakt woensdag macaroni met BIOsaus en prei donderdag preischotel van Maggi (maak ik zelf zonder pakje) vrijdag iets met rijst denk ik. Ik zal het nog even narekenen. Wij eten ook veel fruit dat is soms wel duur, maar wel nodig!
houden jullie de meterstanden ook bij? ik vind het programma van Nuon wel handig (een grafiek), dan kun je ook tijdig het termijnbedrag aanpassen (liefst omlaag natuurlijk ) Wat leuk 2jees dat je zelf wasmiddel hebt gemaakt! Gerdaatje succes! 50 euro is niet veel, maar het zou moeten lukken. Als je de tijd ervoor hebt dan zou ik je zoontje alvast zindelijk proberen te maken. Scheelt veel in de portemonnee. Hier ontbreekt het wat aan tijd + energie momenteel. Maar ik zet ze al een hele tijd op het potje, scheelt wel veel luiers. Mijn ene zoontje was al bijna zindelijk, maar door het ongeluk met zijn been (ziekenhuis, gips) beginnen we weer opnieuw. Gaat al best goed!
hoi meiden! ik heb is mee zitten lezen en echt de inspiratie die ik uit jullie haal wauw!!! vind het allemaal zo belachelijk duur!!! en met een 2e spruit in de maak zou ik graag in de toekomst minder werken en gewoon is wat slimmer boodschappen willen doen want daar gaat zoveel geld naartoe! ik haal al voornamelijk alles bij de lidl! op een paar dingentjes na! en dat bevalt me prima!! zoonlief is sinds zaterdag helemaal luier af dus die hoef ik niet meer te kopen! ( hij droeg nog een luier in de nacht) heb nog een half pak lidl luiers liggen dus die hou ik achter de hand heb gister de grote boodschappen gehaald bij lidl inclusief waspoeder douchegel etc en voor 3 dagen eten (verse groente) en was 62 euro kwijt! is dat netjes? ik vind deze ronde van wel! ik hou nu 100 pw voor boodschappen aan maar ik zou dat heel graag drastisch terugdringen..! zeker nu de luiers eraf zijn! wij hebben het nu niet heel slecht kwa inkomsten maar met minder werken op mijn verlanglijstje zou ik het allemaal graag wat anders aan pakken omdat ik wel gewoon normaal wil blijven leven! dus het lijkt me leuk hier mee te kletsen en ideeen uit te wisselen en op te doen!!! beginnen met mijn weekmenu voor deze week vanavond krootjes met speklapje morgen ovenschotel met prei en kerrie donderdag frietjes met een snack vrijdag werk ik altijd tot laat dus haal spaghetti saus uit de vriezer zaterdag toevallig is vrij dus wil grote pan nassi maken! (moet ik wel alles nog voor halen) zondag pannenkoeken met spek en kaas!
@Annedore; haha kost me geen tijd aangezien het recept op mijn blog staat; Amanda kookt: Riblappen Vandaag maak ik het dus alleen met sukade lappen maar dat vinden wij net zo lekker @ukkie; het is deels voor de nacht voor Damìan (als hij bijvoorbeeld bij opa en oma slaapt) en Damìan zijn neefje is thuis zindelijk maar hier dus absoluut niet, ik heb al zoveel poep en plas onderbroeken van hem gehad en heel eerlijk gezegd vindt ik dat vies Dus heb dan maar liever extra luiers hier voor als het dan weer misgaat. Met de boodschappen ga ik oa maken; *Hachee - een keer met zilvervliesrijst en een keer met aardappelpuree *1 grote pan met chili con carne - een keer met rijst en een keer met tortillachips *2 keer volkoren lasagna met gehakt en groenten *2 keer volkoren pasta met bolognese saus *2 keer gehakt voor een andere maaltijd (nog niets beslist hiermee) *1 keer zalm pasta *1keer gegratineerde zalmfilet uit de oven * tortilla wraps gevuld met kip en groenten *1 keer kip groenten curry *1 keer kipsate met rijst en kroepoek *tortilla wraps met tonijn en rauwkost *pittige roerei met groenten en Turks brood *minstens 2 keer quiche * 1 keer frittata En zo kan ik nog best nog wat maaltijden maken met de nog bestaande voorraad (ik heb altijd veel kruiden, specerijen, olie soorten, gedroogde bonen, bonen in blik, peulvruchten, droge soorten pasta, rijst, couscous, quinoa etc op voorraad) Ik had trouwens ook nog 18 zakjes diepvries saté gehaald bij de Lidl maar vergeten op het lijstje te zetten. Deze zijn voor man als ik extra lang aan het werk ben. Mijn mam kan namelijk absoluut niet koken.
Leuk! Hoe oud is je zoontje? je kunt ook proberen om eerst van 85 euro rond te komen, en dan de week erna proberen om met 75 euro rond te komen, de week erna met 70, tot het niet meer gaat ofzo. Is maar een ideetje hoor
Leuk Denise en gefeliciteerd! Ik vind het wel netjes hoor, alles wat er eerst af gaat is winst he. Als je er nooit echt op gelet hebt is er best veel 'eer aan te behalen'
vind die 85 prima klinken idd ik wil dan altijd gelijk vol gas drastisch terug en dat is denk ik ook niet slim.... en wat mij ook echt helpt is boodschappen geld in huis halen! doen meer van jullie dat???? ik pin op elke 27 vd maand 400 euro en dat gaat in 4 enveloppen in onze kast en daar doe ik boodschappen van... zo hou ik overzicht en doordat ik niks pin aan boodschappen heb ik goed overzicht van wat ik uitgeef.. ik pak voor de grote weekboodschappen 100 euro haal daar alles van en eventueel wisselgeld en bon gaat terug in t envelopje zo kan ik eind van de maand de bonnen vergelijken en weet ik wat elke week terugkomt en weet ik wanneer ik xtra dingen heb en zo probeer ik t bij te houden
nou precies en ben al absoluut geen koopjes jager maar t lijkt me wel echt een sport moet en wil er graag op gaan letten want volgends mij scheelt dat echt bakken met geld gewoon.... en bedankt voor je felicitatie trouwens!!
ik hou hier ook in me achter hoofd dan zoonlief januari naar de basisschool gaat dus de kinderopvangkosten houden we dan weer in onze zak! spruitje 2 gaat niet naar de opvang hebben we besloten omdat ik nu een baan heb waarbij ik ook avonddiensten kan draaien en zo mijn uren kan opvangen dus dat scheelt weer opvangkosten maar zou dat geld graag gaan sparen dus ik kom lekker fanatiek meeschrijven als jullie dat leuk vinden tenminste