Zebra, Ja rare gespannen buik! Soms weer erg hard en pijnlijk. Hoe gaat t nu met jou? Wanneer moet jij weer naar ziekenhuis? Hebben jullie dat ook wel eens? Die menstruatie pijn en harde pijnlijke buik?.. Heb t idee dat t wat rommelt, maar ja misschien oefenween? Er zit geen regelmaat in.... Voelt raar....
Hier is alles nog rustig, heb na mijn idee ook de slijmprop nog niet verloren, maar ik heb eerlijk gezegd ook niet echt op gelet. En heb wel af en toe van die pijnlijke steken down under. Ik wil ons kindje ook gaan dragen maar ook wel in de kinderwagen, beetje afwisseling
Popol volgens mij bedoel je kimmylynn... ben ook benieuwd hoe het met haar is, ik zou me doodschrikken als ik ineens bloed zou overgeven! Zojuist weer mijn bloeddruk gemeten, mbv de hb medicijnen was het nu 132/81. Dat is netjes gelukkig. Hartslag was maar 51, dus ben erg relaxed! Zebra, had het wel een klein beetje verwacht na zaterdag, vandaar )
Bedzeiltje.. Hier nog niet op het matras. Bij beude kids zijn mn vliezen pas tijdens de bevalling geprikt dus ga er eigenlijk van uit dit keer weer. Boomm fijn dat jullie dochter pnder de lamp vandaan is. Hopelijk mag ze snel mee naar huis. Ijsbeer. Hier gaat ook chocola en snoep mew in de tas haha.. Wij moeten ook zkr n nachtje blijven en miss zelfs meer afhankelijk van de suijerwaardes van de kleine! Kimmylynn jeetje wat naar en wat een slechte actie van je vk. Hoop dat t nu wat beter gaat. Hartlief van de hoge bloeddruk en zw schaps vergiftiging. Hopelijk krojgen ze t met medicatie onder controle en bljft de kleine nog n weekje zitten. Afstanden.. Hier zit ik niet thuis hoor ga van t weekend zelfs 3 nachten bij mn moeder logeren in limburg. Heb er een bruiloft dus hoop dat de beeb meewerkt en lekker nog rustig in mn buikje blijft zitten
Boomm. Thanx zal de fotos ook hier eens plaatsen. Alleen zIjn de fotos niet echt helder. Zal morgen eens via de ipad proberen.
En aan deze kant staat nu het bedje van onze grote meid. Ook nog in n ledikantje. Ow en let niet op die grote action tas hahaha.. Die hoort daar niet en is inmiddels opgeruimd haha
klaarwakker!! En volle neus! Haha zoooooo irritant! Werd benauwd wakker en heb honger. Nu met cracker voor mijn neus! harde buiken zijn weer weg... Moesch, mooi kamertje! Ik twijfel ook beetje over t bedzeiltje! Slaapt zo verschrikkelijk! Maar vorige twee keer ook pas vliezen tijdens de bevalling gebroken! Zo nu eerst nog een cracker! Jummmmmie! En ff thee maken..
MoesCH heel mooi kamertje! Boommm hopelijk vandaag weer een stukje beter met M. zodat je misschien in het weekend met zn alle naar huis mag! Hartlief, goed geslapen daar ? An, ik herken het niet , heb totaal geen gerommel in mn buik. niks te merken. misschien idd oefenweeen Kimmylynn hoe gaat t? ik mag vandaag weer naart de gyn ( 16.15 pas de afspraak ) ben erg benieuwd wat ze gaan zeggen van mijn vocht poten. mijn onderbenen beginnen nu ook, krijg met moeite in de avond mn spijkerbroek nog uit
Zag toevallig wat opmerkingen over het bedzeiltje, lijkt mij ook niets. Ik kreeg de tip van matrasbeschermer bij action voor paar euro. Bij Ikea hebben ze een moltononderlegger met beetje rubber voor iets van 8 euro eigenlijk voor in babybedje. We hebben zelf een gewone matrasbeschermer van Ikea erop, maar misschien leg ik er binnenkort nog wel zo'n incontinentiematje extra onder. Rest later, moet straks naar controle (zwangerschapsdiabetes en echo) en nog douchen etc.
En die celstofmatjes uit het kraampakket zijn ook niet zweterig. En maken geen herrie . Die ligt bij mij dus onder de billen nu. Dat plastic zeil is inderdaad niks. An, alles weer rustig dus? Gelukkig maar, want je wilt graag thuis bevallen toch? En voor 37 wk moet je dan toch in het zkh. Ik duim dat het rustig blijft voor je!
@ Meijke, die matjes bedoelde ik inderdaad! @ Zebra. ik denk groei echo en om te kijken of de placenta nog steeds hoog genoeg ligt voor natuurlijke bevalling. Laatste keren lag ze netjes naar beneden met koppie en was wat aan het indalen, dus hoop dat dit nog steeds zo is want ze verschuift wel redelijk wat op en neer voor mijn gevoel . Jij ook veel succes, gaan ze weer kijken of ze mooi gegroeid is? Erg vervelend dat je zo vocht vasthoudt, klinkt vrij extreem.
Wat veel gedoetjes in de groep! Zelf heb ik gelukkig geen grote dingen, alleen wel stress door omstandigheden in mijn directe familie waar ik erg aan gehecht ben. En slaap al weken slecht, ik baal er echt van. Overdag daardoor weinig energie. Vind het zonde van mijn verlof. Maar goed. Gelukkig niks ernstigs. Morgenavond groeiecho, ben benieuwd! Bij 30 weken was het precies op de middenlijn. Vocht vasthouden zonder hoge bloeddruk is vervelend maar niet erg,doen ze ook weinig mee.
Thnx zebra! Succes bij de echo vandaag ijsbeer. Ik zal hier van de week ook zo een celstofmatje op het matras doen, je weet t maar nooit Kan het net laten dus hier ook nog n foto van het kamertje via de ipad. Is wat duidelijker.
De foto's van de shoot zijn binnen. Ben dr erg blij mee. Een new born shoot laat ik ook door dezelfde fotograaf maken.
Mooie kamer Moesch! En Misslinnie, prachtige foto. Snoepje, welkom, lees gezellig mee . Doe ik ook wel af en toe in jullie oktober topic, leuk om te lezen wat iedereen voelt en meemaakt die in dezelfde tijd is uitgerekend.