Mijn kwaaltjes lijken af te nemen. De misselujkheid is er enkel met vlagen nog maar. Wl nog erg moe en hoofdpijn en gevulde borsten. Ergens maakt het me iok onzeker omdat ze toch zeggen dat tussen 7 en 12 weken de piek is. En ik bedacht me ook nog dat ik al,zeker een week neusspray gebruik. Wel al minder zon 2a3 x per 24 uur. Hopelujk heeft het niks met het vruchtje gedaan.
Neusspray is niet verstandig, he! Gebruik je het in overleg met de huisarts?? Er is namelijk wel een neusspray die je wel mag gebruiken tijdens de zwangerschap maar die moet voorgeschreven worden. Lijkt me persoonlijk niet verstandig om het uit jezelf zolang te gebruiken! Het is volens mij slecht voor de groei van de baby.
Hebben jullie het ook zo koud meiden?? Ik heb het echt intens koud. Ik heb het vandaag aan mijn moeder verteld. Had bij mijn dochtertje een speldje op gedaan waarop stond: Ik word grote zus. En na een tijdje zag ze het pas, en zei ze huh echt waar?? Dus ze is helemaal blij. Vind het heel leuk.
Ik dacht dat gewone spray 1 week zonder risico gebruikt mocht worden? Dat geeft de huisarts aan. De bijsluiter staat niet dat je het niet mag gebruiken staat dat er onvokdoende bekend is over de eventuele schade. Ik heb ook paar dagen de kindervarant gebruikt met 0.5 maar die deed echt helemaal niks. Maar gebruik het nu een week muschien 1 dag langer en stop er nu mee.want vind het stiekum ook wel eng. De gyn heeft er ook niks over gezegt dat het niet mocht
We hebben vrijdag een afspraak bij de gynaecoloog. Dan moeten we daarna de keuze maken: Curettage of medicatie. Ik wil het in ieder geval zo snel mogelijk kwijt en heb besloten niet te gaan wachten. De verloskundige had nog even gebeld. Ze was super lief en heeft die afspraak bij de gynaecoloog gemaakt. Ik mag wel bij een eventuele volgende zwangerschap al eerder langs komen voor een echo, waarschijnlijk al bij 6,5 week. Dus dat is wel fijn. Nu maar dit snel kwijt raken en er weer voor gaan. Dames, ik ga nu dit topic verlaten. Iedereen lekker genieten van haar zwangerschap!
Nee juist heel warm steeds! Vraag constant of mijn man de verwarming heeft aangezet maar dat is dus niet zo Leuk dat je het verteld hebt! Leuke reactie ook.
Het zal ook best wel meevallen maar zou het niet blijven gebruiken! Ik kreeg van de huisarts een andere neusspray, zou gewoon telefonische spreekuur bellen en vragen om een recept.
Ach meid vind het zo vreselijk. Snap dat je het snel kwijt bent. Vraag wel even goed naar de voor- en nadelen van de twee opties! Ik heb wel eens begrepen dat bij curettage ook al het baarmoederslijmvlies weg gehaald word en dat eerst weer goed opgebouwd moet worden alvorens een nieuwe innesteling nodig is. Volgens mij is dat met cytotec niet zo maar ik heb er (gelukkig) geen verstand van. Laat je goed informeren! Heel veel sterkte. Dikke knuffel
Sprankelkind bij mij nemen de kwaaltjes sinds zondag ook af. Misselijk alleen bij vlagen en wel moe maar niet intens moe. Gevoelige borsten nooit gehad. Maar op de echo gister was ik vanaf donderdag wel gewoon vijf dagen verder gegroeid en lag keurig op schema. Piek of niet bij week tien, laten we er maar gewoon van genieten Echo pas ook s avonds zie ik lang wachten he zo n dag?? 7 oktober mag ik gelukkig om 18uur, dat is toch beter, werken eten en gaan!! Pita hopelijk mag je alsnog snel weer aansluiten bij een volgend lijstje, ik denk aan je!
Ja klopt tik foutje, de 7e termijn echo. Benieuwd waar ze op uit komt. Vorige keer werd ik ook drie dagen vooruit gezet als het gelijk blijft Ls gisteren dan nu ook weer. Na termijn kan ik tenminste ook afspraak maken voor nekplooi!
Ik ben alle zwangerschappen vooruit gezet 3 of 4 dagen. Dit keer weet ik alleen niet hoever ik ben omdat ik na de Laatste zwangerschap nog geen cyclus heb gehad. Dit is een cadeautje
Dan ben je vet lang niet ongesteld hihi vet relaxed Ik was na mijn dochter binnen zeven weken alweer ongesteld. Ondanks bv
Heb vandaag beetje gevoelige krampjes.. Hopelijk groeikrampjes natuurlijk.. Nog iemand? Maar ben toch wel heel blij als t vrijdag is geweest...
Ja ik voel ook dingen in mijn buik haha. Verder sta ik echt beroerd op, maar als ik eenmaal gedouched ben dan gaat het wel. Wel met vlagen misselijk Maar ja dat is volgens mij niks vergeleken met de mensen die steeds moeten overgeven. En mijn borsten voelen of ze gaan knallen haha
Dat van die knallende borsten herken ik hier ook... Misselijk ook met vlagen maar niet overgeven maar je voelt je altijd zo brak dan Nog twee uur wachten en ik kan ons wormpje voor de eerste keer ga bewonderen
Ik voelde me vandaag ook iets beter! Gelukkig hebben meer dit.. Misschien heeft het ook te maken met dat je lichaam gaat wennen aan de hormonen. Ik ben wel weer onzeker geworden door de berichten hier! Ik ben pas 15 oktober weer aan de beurt! Nog 3 weken in onzekerheid! Veel pleziert straks Liz!
Bah wat een vervelende berichten gister! Meiden veel sterkte met het verwerken van dit verlies! Ik voel me de laatste dagen wat beter, dit maakt ook mij onzeker na de berichten van gister. Ook al komt soms ineens een vlaag van misselijkheid opzetten. Ik merk dat ik op het moment overal apen en beren zie.. Mezelf daarom vandaag maar even verwend met een bezoek aan de kapper! Morgen een zware dag, eerst bij mijn schoonvader op bezoek waar we het nieuws willen vertellen. Maar tevens is het 2 jaar geleden dat mijn zwager overleden is (stiefbroer van mijn vriend) maakt het een erg dubbele dag morgen. Daarna teamdag van het werk, met mijn teamleider overlegd en toch beter om daar te vertellen dat ik zwanger ben omdat nu iedereen bij elkaar is en dan de collega's mij ook begrijpen en 'uit de wind' kunnen houden tijdens het werk. Dan begrijpen ze waarom ik niet bijspring bij agressie. Voor mezelf ook wel weer een veiliger gevoel, merk dat ik nu al dagen voor ik moet werken lig te piekeren en denk wat als... Volgende week dinsdag weer echo, heb er aan de ene kant heel veel zin in, maar ben ook onzeker en wil het daarom liever uitstellen. Probeer positief te blijven en te genieten maar soms best even moeilijk