schoolfotograaf wat voor kleding doe je je kind dan aan?

Discussie in 'De lounge' gestart door jmm, 24 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.800
    7.390
    113
    Iets wat niet te flets maakt. Hij draagt over het algemeen alleen maar spijkerbroeken in de herfst en winter, dus dat is niet zo moeilijk.
    En dan meestal een felgekleurd shirt erop, of trui. Hij is ontzettend blond zelf, lichte kleuren maken hem op een foto een beetje flets.

    Zijn haren zitten altijd hetzelfde, klodder gel van papa erin, en stekels maken.
     
  2. penseel

    penseel Niet meer actief

    Afgelopen maandag is hier de schoolfotograaf geweest.

    En gewoon normale nette kleren wel haren iets netter dan normaal!!!

    Vind altijd leuk die schoolfoto.s ben benieuwd hoe ze er dit keer uit zien. Ik koop ook altijd die sleutelhangers er bij. Aan de ene kant dochter ander kant zoon.
     
  3. kimberly1989

    kimberly1989 Fanatiek lid

    23 sep 2013
    1.743
    277
    83
    Vrouw
    Jeugdhulpverlener

    Ik vind dat altijd zo schattig als het een beetje gematcht is met broertjes en zusjes!
    Mijn moeder deed dat ook altijd.. 3 meiden, ik de jongste en kleinste, dus zussen zagen er dan hetzelfde uit (bijv zwarte blouse) en ik dan een witte.. Vind die foto's toch leuker dan dat het allemaal verschillend is.. Maar gelukkig verschillen smaken.. Stel je voor dat we allemaal hetzelfde leuk vonden 😉
     
  4. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Schoolfototijd is hier altijd tijd om samen met de kinderen een nieuw setje te kopen. Hier komt hij ook altijd aan het eind van de zomer dus het setje kan daarna leuk mee de winter in.

    Ik koop altijd wel iets fleurigs, de achtergrond is nl zwart.

    haren doen we net als anders net wat ze die dag zelf willen. Meestal vlecht ik het in met een flinke spray haarlak eroverheen.
     
  5. dds

    dds Fanatiek lid

    1 jan 2009
    3.936
    752
    113
    Leerkracht
    Drenthe
    Mijn oudste dochter moest laatst ook op de foto……ik was het HELEMAAL vergeten. Ik ben benieuwd hoe de foto's zijn:$
     
  6. humptydumpty

    humptydumpty Fanatiek lid

    9 apr 2014
    3.637
    1.193
    113
    Ik laat mn dochter altijd zelf uitkiezen wat ze dan wil dragen- ook als het iets is dat ik zelf nooit gekozen had. Wanneer er bepaalde kleuren aangeraden worden, laat ik haar kiezen uit kleren in die kleuren. Ik vind het leuk om haar later te laten zien, wat ze aan wilde voor de fotograaf. Overigens hebben we wel de regel dat verkleedkleren geen optie zijn :D.
     
  7. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.288
    16.692
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ieder geval nooit meer iets wat ze nooit aantrekken.
    Voor mijn zoon had ik toen weleens een geruit overhemd gekocht.Hij was toen een jaartje of 6.Stond best leuk maar aangezien hij nooit overhemden droeg was hij gewoon niet zichzelf op de schoolfoto.
     
  8. Sparkie

    Sparkie Fanatiek lid

    24 okt 2009
    3.028
    2
    0
    Hier ook vooral kleding die normaal ook gedragen wordt, spijkerbroek en een shirt. Beetje gel in het haar en klaar. Geen drukke prints idd, dat dan wel.
    Ik sta ook verbaasd hoe opgedirkt kinderen naar de schoolfoto komen. Heel anders dan normaal. Vind dat zelf jammer voor een foto. Hier zien ze eruit zoals ze zijn.

    Mijn dierbaarste schoolfoto's zijn die van de kleuterschool waar ik de dag voor de foto zelf mijn pony heb geknipt omdat ik mooi wilde zijn voor de foto. Een hele hap eruit, er viel echt niets meer van te maken. :)
    En de schoolfoto waarbij zowel ik als mijn moeder was vergeten dat de schoolfotgraaf kwam. We hadden ons die dag verslapen dus geen tijd om mijn haren te doen. Vlechten van de vorige dag konden nog wel.... Grote pluisboel dus. Ook droeg ik een werkelijk afzichtelijke zelfgebreide trui (jaren 80) en ik had slaapoogjes. Vind het nu zulke leuke foto's vanwege het verhaal erachter!
     
  9. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Hier ook. Mijn kind ziet er altijd leuk uit ;)
    Hahaha, nee maar ik heb geen kleren in zijn kast, waar hij niet mee op de foto mag. Hij heeft wel wat lastiger haar, wat na flink spelen erg door de war zit. Ik geef dan een borstel en wat haarproduct mee :)

    Het enige waar ik op let, is het contrast en kleur. Ik geef hem het liefst iets gekleurds aan wat niet te licht is. Hij is blond, dus heeft ook geen donker haar of zo wat voor wat contrast zorgt.
     
  10. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Wij krijgen altijd het advies welke kleur ze best aandoen gezien de achtergrond die de fotograaf gebruikt.

    Ik heb dit jaar een overhemdje aangedaan, omdat ik het zo'n mooi hemdje vind en de kleuren komen goed bij hem uit. Haren heb ik niks speciaals aan gedaan.
     
  11. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    Hier ook gewone kleren, maar wel de kleurrijke varianten. Ik geloof afgelopen jaar een lime/geel shirt, en zijn kleine broertje had een shirt uit dezelfde serie met felblauw en lime/geel accenten.

    Jaren ervoor ook oranje en rood gehad. Gewoon iets vrolijks. Maar mijn oudste kan ook wel wat kleur hebben.

    haar gewoon netjes gekamd zoals altijd.
     
  12. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Haha grapig zag je zoontje lopen vandaag.
     
  13. Marrie28

    Marrie28 Fanatiek lid

    27 jun 2007
    1.711
    0
    36
    Geen wit en geen fijne streepjes. En een beetje gel in zijn haar. O ja, en een extra check op melksnorren ;) Als ik eraan heb gedacht tenminste...
     
  14. Loontje85

    Loontje85 Fanatiek lid

    19 sep 2008
    3.465
    0
    36
    Sales-/Logistic-Assistant
    Purmerend
    Ik heb voor beide een leuk shirt gekocht. Haren gewoon zoals altijd.
     
  15. ShineBright

    ShineBright Fanatiek lid

    29 jan 2014
    2.251
    670
    113
    Ja dat zou best kunnen ;) hij werd door oma opgehaald vandaag.
     
  16. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Onze groep 3 komt uit de andere uitgang, dus dat weet ik niet. Ik zag zijn klas lopen en een krullenbol met groene polo en dacht heeeeeej grappig
     
  17. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Ik trek ze hier gewoon normale maar leuke kleding aan: iets wat ze zelf graag dragen en mooi vinden. Haar doe ik zoals het meestal zit: vindt het toch het leukste als de schoolfoto een beeld geeft van hoe ze er vaak bijliepen op die leeftijd :)
     
  18. ShineBright

    ShineBright Fanatiek lid

    29 jan 2014
    2.251
    670
    113
    Dan is het ook niet moeilijk om te bedenken wie ik ben ;):D;)
     
  19. Pasta

    Pasta Fanatiek lid

    12 feb 2010
    1.015
    16
    38
    Noord Holland
    Ik zie hier (werk op een basisschool) heel vaak kinderen die op de dag vd foto totaal anders gekleed zijn (te vergelijken met het kerstdiner zeg maar), en ook niet vrijuit kunnen of mogen spelen ivm de kleding.
    Een glamourfoto kan best leuk zijn als grapje maar mijn voorkeur heeft het niet (kleuters met lipgloss bijvoorbeeld... )

    Maar het is nog maar afwachten hoe ik het zelf ga aanpakken wanneer ons meisje er is ;)
    Wie weet verander ik haar op fotodagen ook wel in een barbiepop.
    Maar daar steekt haar vader dan wel een stokje voor haha
     
  20. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Hier krijgen ze ook gewoon aan wat ze normaal ook dragen. ZL draagt vaak een broek (gekleurd of spijker) met een overhemd of polo. En DL draagt altijd een rokje of jurkje en lekker felle kleren. Haren van ZL met een beetje gel en van DL meestal iets met vlechtjes, maar dat doe ik ook elke dag.
     

Deel Deze Pagina