Alle info over ovulatietesten: WELKOM!! :)

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Nelllie, 24 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. meisje29

    meisje29 Niet meer actief

    Tadaa de test :)
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      16 KB
      Weergaven:
      18
  2. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    11 mei 2014
    974
    0
    16
    Als ik het goed zie, is de controle lijn nog steeds donkerder dan je test lijn. Nog niet een knaller denk ik ;)
     
  3. Drieka

    Drieka Niet meer actief

    Poeh je zal veel reacties krijgen :D

    Ik ga gewoon je vragen beantwoorden ;)

    1 ik vind met een streepje erg fijn

    2 ik ben zelf fan van een dipstick, vind ik gemakkelijker in gebruik

    3 ik heb na 6 maanden op goed geluk klussen, 5 ronde's Action gebruikt en nooit mijn ei gevonden, daarna 4 ronde's Sensitest en de 4de ronde zwanger! Sensitest ben ik echt een fan van, werd na een knaller stipt 14 dagen later ongesteld dus ze klopten echt exact!

    4 ik begon (was ook mega onregelmatig) op de 11de dag na de eerste dag van de menstruatie met testen

    5 Weet niet of prijs echt een verschil maakt maar de Sensitest was wel iets duurder dan de Action en werkte voor mij vele malen beter

    6 ik deed elke ochtend testen op hetzelfde tijdstip, als ik een dag een donkere streep had maar nog geen knaller dan deed ik in de namiddag nog eens testen om te kijken of ik een knaller had


    Ik wens je heel erg veel succes en hoop dat je er een beetje wijs uit komt want je zult heel erg veel verschillende adviezen krijgen ben ik bang.
     
  4. Pipo30

    Pipo30 Fanatiek lid

    31 jul 2014
    4.944
    681
    113
    Zoals gezegd heeft manlief een libido van een gemiddeld konijn...en ach, ik vind het nou ook weer geen straf;)als ik hem daar gelukkig mee maak:D
     
  5. Nelllie

    Nelllie Fanatiek lid

    26 aug 2014
    2.220
    517
    113
    Waaauw!! Dit is me wel een mooie samenvatting hoor:) Ik had zoiets in gedachten en nu wordt het nogmaals bevestigd, fijn, danjewel:D
    Ik heb ondertussen inderdaad ook die van Zwanger & Kids besteld ... ben benieeeeeuwd!!:p
     
  6. Nelllie

    Nelllie Fanatiek lid

    26 aug 2014
    2.220
    517
    113
    Hmmm ... en jij bent helderziende, hihihi;) Want het is JUIST, ting ting ting ting;) Niet op letten hoor ... prenatale zwangerschapsstress vrees ik:D
     
  7. Nelllie

    Nelllie Fanatiek lid

    26 aug 2014
    2.220
    517
    113
    Ooo, dat ziet er al een mooie test uit!!:D
    Ik heb zelf nog nooit een ovulatietest in mijn handen gehad, maar zoals Smeetjuh zegt is de controle lijn precies nog donkerder. Dus morgen misschien nog een donkerdere test?!? Spannend!!:D Veel succes x
     
  8. Nelllie

    Nelllie Fanatiek lid

    26 aug 2014
    2.220
    517
    113
    Bedankt voor je antwoord(en)!!
    Eerlijk gezegd heb ik erg gelijklopende adviezen gekregen en daar ben ik blij om :D Moest ik inderdaad totaal tegenstrijdige tips krijgen, dan was ik nog veel verder van huis;) Gelukkig niet oef:cool:

    Het enige waar ik nu nog wat over twijfel is de dag dat ik eraan zal beginnen en het tijdstip van de dag. Zal eerst nog wat verdere informatie opzoeken daarover. Of heeft het helemaal geen belang welk tijdstip van de dag je dit doet?
     
  9. meisje29

    meisje29 Niet meer actief

    Nellie,
    Vlg mij maakt het niet veel uit welk tijdstip.
    Wel als je beging met testen bijv. Elke dag rond uur of 18:00 testen en daarvoor niet al te veel drinken. En je ziet m als het goed is elke dag positiever worden.
    Op moment dat ie positiever wordt test ik 2x per dag.
    Om te weten wann mijn knaller was. Bovenstaande foto van mij is dan ook van vanmorgen. K zal straks nog een keer testen. En dan komende dagen ook om te kijken welke dag mijn knaller was en natuurlijk voor het klussen.
    Ben super benieuwd hoe het bij jou gaat met de testen enz.
    Ik heb de sensitest en vind m ideaal.
    Online besteld. Dus geen stiekem gedoe in de winkel haha
    En niet al te duur.
    Succes met testen !
     
  10. Moli

    Moli Niet meer actief


    Whahaha :D
     
  11. Nelllie

    Nelllie Fanatiek lid

    26 aug 2014
    2.220
    517
    113
    Dankjewel voor je antwoord:)
    Ik vraag me wel af hoe het komt dat je elke keer op hetzelfde tijdstip hoeft te testen... Stel, als je normaal om 14u test, en de volgende dag om 20u ... op zich heb je op beide tijdstippen al gegeten en gedronken, niet? Ik begrijp natuurlijk dat het ideaal is altijd hetzelfde, maar is gewoon moeilijk voor me om elke dag op zelfde tijdstip te testen. Ene dag werk ik van 8-19, andere dag van 7-12, weer andere dag van 12-22, enz enz ... kortom, elke dag is anders (lang leve de sociale sector:p).

    Werkt een ovulatietest net zoals een zwangerschapstest? Dan bedoel ik dat je ook enkele minuten moet wachten voor het resultaat. Of zie je dat meteen? Moest je het meteen zien, dan kan ik het nog meenemen naar het werk. Maar anders lukt dat niet zo makkelijk met dipsticks natuurlijk, ze zouden nogal kijken;) hihi.

    Jammer, maar kan je foto niet zien:( Ben super benieuwd hoe hij eruit ziet!!:D veel succes met testen straks!!
     
  12. Pipo30

    Pipo30 Fanatiek lid

    31 jul 2014
    4.944
    681
    113
    dat duurt inderdaad even,maar dan neem je plastic zakkie mee in je tas,en druk je hem daarin,dan kun je hem op elk gewenst moment aflezen;)bv,bij het volgende toiletbezoek:D...maar zo nauwkeurig komt het niet hoor,hoeft echt niet perse elke dag op dezelfde tijd.
     
  13. Pipo30

    Pipo30 Fanatiek lid

    31 jul 2014
    4.944
    681
    113
    En plak ze allemaal onder elkaar op een papier,met datum en tijd erbij,dan kun je achteraf goed zien welke de donkerste was.
     
  14. meisje29

    meisje29 Niet meer actief

    Nee zo precies hoeft het indd ook weer niet. Ik doe (of ja probeer het) maar volgens mij maakt t niet zo heel veel
    Uit. Mijn test van net lijkt weer minder dan die van vanmorgen dus Miss wel weer me piek gehad. Soms snap k d'r niks meer van.
    En dan heb je een positieve test, nou dan vertel ik me vriend dat wel ma op commando klussen werkt niet bij mij. Ik schiet gewoon jn de lach. Haha
    Ik lees zo vaak dat mensen bij een positieve test gelijk aan de gang gaan ma kan aan mij liggen maar vind k beetje ongemakkelijk hihu :)

    Even een andere vraag, mag ik nu helemaal geen alcohol meer ? Of drinken jullie gewoon door tot je een positieve zwangerschaps test hebt ?
    Drink niet elke dag hoor haha maar ga van het weekend met vriendinnen weg.
     
  15. Nelllie

    Nelllie Fanatiek lid

    26 aug 2014
    2.220
    517
    113
    Da's een goeie tip:). Jammer dat we nooit onze handtas meenemen naar het toilet - zou een beetje raar zijn -, maar dat zakje in m'n broekzak steken moet nog net lukken denk ik. Nu nog een smoesje vinden om het potje ergens te verbergen;) Als je daarvoor nog een tip hebt is het helemaal fantastisch:D:D
     
  16. Nelllie

    Nelllie Fanatiek lid

    26 aug 2014
    2.220
    517
    113
    Hihi, ik heb dat probleem ook wel zo van dat vrijen op commando:) Altijd wel ongemakkelijk. Maar als het 'het moment is dat het echt moét', dan zeg ik dat niet tegen mijn vriend. En dan zorg ik zo wel dat hij in de stemming komt. Dan vind ik het minder genant dan dat we het allebei weten, snappie?:cool:

    Wel eerlijk gezegd drink ik geen alcohol meer hoor. Want als je een positieve zwangerschapstest hebt, dan ben je eigenlijk al 2 weken zwanger he. Ik vind dat het vruchtje dan nog zo kwetsbaar is, wil het risico niet nemen. Dat vind ik het eigenlijk niet waard;) Nuja moet wel zeggen dat ik geen enkel probleem heb met geen alcohol drinken, kan er perfect zonder. Is wel gezellig nu en dan een glaasje, ik geef het toe. Maar zelf doe ik het niet.
     
  17. meisje29

    meisje29 Niet meer actief

    Dat is wel een goeie indd. Op het moment Dat het moet niks zeggen en er gewoon werk van maken.
    Maar geen alcohol is voor mij ook geen probleem hoor.
    Stel dat ik zwanger zou zijn zullen ze het ook niet snel merken. Rook niet en drink ook ni vaak.
    Alleen was benieuwd of het wel mocht zeg maar.
    Nou nog ff klussen en dan beginnen de spannende dagen op het wachtbankje weer....
     
  18. Moli

    Moli Niet meer actief

    ik deed het ook gewoon op het werk, als ik na de wc ging en dan het folie bewaren en daar weer terug in doen en dan in de tas. (snap je het nog? ;) )
     
  19. Nelllie

    Nelllie Fanatiek lid

    26 aug 2014
    2.220
    517
    113
    Ben inderdaad van plan om het ook zo te doen. Maar wat doen jullie dan met het potje waarin je moet plassen?:( De mensen zien dan toch ook dat je elke keer een potje meedoet? Of letten ze daar niet op?:)

    En als je die stick dan in een plastic zakje stopt, is het resulaat dan niet onbetrouwbaar omdat er geen lucht aan kon? Of heeft die test helemaal geen zuurstof nodig om goed te werkren?:D Hihi, wil gewoon zeker zijn hoor:(
     
  20. Pipo30

    Pipo30 Fanatiek lid

    31 jul 2014
    4.944
    681
    113
    Dat is wat voor het beste idee van nederland:Deen opvouwbaar potje die in je broekzak past,voor mensen die op het werk willen testen;)
     

Deel Deze Pagina