Annelie. Wat vervelend dat je zo vaak flauwviel na de bevalling. Dat is hier gelukkig nog niet gebeurt. Wel elke keer duizelig met opstaan. M'n vriend is afgelopen week vrij geweest maar moet morgen weer aan de bak.. Wanneer M thuiskomt neemt hij nog een week verlof op, dus dat is wel fijn. Nog steeds niet ongesteld? Ben benieuwd! En hoe is het met B? Rolt hij al om? Miiepje. Dankjewel!! Jmay. Snap ik wel dat je dan toch zenuwachtig bent, was ik ook. Maar nog maar een paar daagjes! Beseft J het al een beetje, dat er een broertje komt? Had vanmiddag echt een rot moment. Was in de supermarkt even boodschapjes doen met N. En het was gewoon net alsof M niet bestond. Alles is zo normaal gebleven terwijl mijn wereldje momenteel zo klein is met de ziekenhuisbezoeken. Heb heel hard gehuild in de auto terug. Maar ze komt elke dag een stapje dichter bij huis. Vandaag is ze onder de lamp vandaan en haar voeding is weer opgehoogd. Ik hoop stiekem dat ze eind van de week mee naar huis mag!
Ik ben inmiddels ongesteld geworden(gelukkig) anders had het me wat overvallen. Was wel wat dubbel, en man vond het erg jammer. Hij wil er echt voor gaan volgende maand en ik ook wel maarja.. Die beren he . Moet een andere auto komen, duo wagen.. Wat zal het met mijn lijf doen? Trek ik dat wel? Wel veel om over na te denken dus en ik vind het zooo lastig. Voor mijn gevoel zou december beter zijn maarja.. Eigenlijk maakt die 2 maanden extra ook gewoon niet uit. B kan niet rollen. Hij kon het met 3 maanden wel, paar keer gedaan en sindsdien niet meer. Vind het niet leuk ofzo? Hij probeert wel te kruipen en dat lukt ook als hij zich kan afzetten. Aahh en boomm ik vind het echt heel rot voor je. Zo wil niemand zich voelen! Voor iedereen draait de wereld verder en voor jullie staat ie even stil. Wel heel fijn dat het de goede kant op gaat met M en hopelijk komt he wens uit en mag ze mee naar huis. Ben benieuwd hoe N gaat reageren op haar zusje. B reageert wel erg op andere babies. Moet ie erg lachen(ook als hij zichzelf ziet). Heel schattig!
@Boomm echt rot dat je je zo voelt, maar volkomen logische natuurlijk! Ik ga heel hard duimen, hoop dat ze lekker deze week mee naar huis kan dat jullie volop kunnen genieten. J. is er wel een beetje bewust van in de zin van, ze weet dat er een baby in me buik zit en dat het wiegje voor de baby is enz enz Maar echt dat ze een broertje krijgt beseft ze nog niet, straks als hij er is zal het wel even wennen wezen voor haar. Ja positief denken, nog 3 nachtjes slapen .. kan echt niet wachten. Verder nog steeds naar namen aan het zoeken haha we hebben er nu 2 @Annelie de praktishe dingen komen vast wel goed, daar zou ik het niet van af laten hangen. Hier was het in het begin ook heel spannend, wel, niet wel of niet.. toen we gestopt waren met de pil, twijfelde ik nog heel erg maar na 1,5 maand niet meer.. ik wilde zo graag haha ! En nu merk ik dat die praktische dingen gewoon langzaam komen, gelukkig heb je 9 maanden de tijd.
Ach dat is ook zo inderdaad. En 9 maanden is een hele tijd(al merk ik dat de tijd echt supersnel gaat nu ik een kleintje heb). Hoe oud was jullie dochter ook alweer Jmay? Spannend je 20 weken echo maar alles is vast en zeker goed. Vooral van genieten Krijg je hem op film mee? Wij wel en dat vond ik zo leuk toen. Pff. B is nu al weken jengelig. Hij wil niet alleen zijn en niet alleen spelen. Zodra je erbij zit is alles goed maar zodra je het waagt om op te staan om naar de wc te gaan is het gillen..soms wel een beetje vermoeiend. Hij slaapt ineens ook veel minder. Hij is bijna 6 weken en merk dat alles wel een beetje veranderd. Gaven jullie al brood met 6 weken? Ik zit een beetje met zijn voedingsschema te knoeien. Hij kreeg altijd half 8 zijn laatste fles maar ik merk dat hij nu veel te moe is meestal en dat 7 uur beter zou zijn. Dit is zijn schema nu" 07:30: fles 210 10:00: fruit 11:30: fes 180 15:30 fles 180 17:00/17:30: groente 19:30 : fles 210. Dus 4 flessen en straks gaat hijnaar opvolgmelk en dan 3 flessen..dus: 7:00/7:30: fles 210/of pap 10:00: fruit 11:30 Fles 15:30 rijstewafel oid? 17:00: groente 19:00: fles Vind het lastig. Hebben jullie nog tips of aanvullingen?
hahah niet met 6 weken, wel met 6 maanden toen at ze al zo een boterham weg, maar J. at heel veel door haar reflux wat we maar niet ontdekte, nu hopen we bij deze het rustig aan te doen haha dus ik zou beginnen met een broodkorstje Je zou het kunnen proberen zo idd, mijn ervaring was dat ze het eigenlijk altijd zelf regelde maar we moesten haar erg remmen qua eten. Toen ze in het zkh belande mocht ze helemaal niks meer qua bijvoeding toen moest ze het doen met 6x 100cc arme schat haha
J. is nu bijna 23 maanden. begin november word ze 2 Ja we doen het altijd op dvd, kost wel een tientje maarja dat heb ik er wel voor over haha
Annelie. Komt echt wel goed allemaal en voor (bijna) alles is een oplossing te vinden! Het is mij ook gelukt.. Wat goed trouwens dat B al probeert te kruipen!! Snel mannetje is het. N die rolt/tijgert sinds kort door de kamer heen, hier geen rust meer haha. Z'n schema ziet er mooi uit trouwens. Hier zijn we rond 7 maanden begonnen met brood. Nu eet ze een halve boterham. Dit is haar schema nu: Niek krijgt: 07.00 papfles 150/5 10.30 fles 150/5 11.00 ella's kitchen knijpfruit (90 gram) 13.15 halve boterham met boter + 50 cc slape thee 14.30 fles 150/5 18.30 ella's kitchen groente (130 gram) 20.00 fles 180/6 Jmay. Wat leuk dat ze wel beseft dat er een baby komt! Ben heel benieuwd hoe ze straks gaat reageren. Las inderdaad al dat Owen afviel omdat er een ander kindje geboren was met die naam, balen! Wel fijn dat jullie al twee nieuwe namen hebben! Wat ik mij trouwens afvroeg, J had toch af en toe aanvallen? Zijn die nu eigenlijk helemaal over? Voel mij vandaag een stuk beter! Ik zie M elke dag een stukje vooruit gaan. Vandaag weer lekker geknuffeld met haar. Wel maar 1x langs geweest. Vanavond gaan we wel nog even op bezoek met z'n tweetjes. Vriend is weer begonnen met werken, dus is een hoop geregel nu allemaal. N doet het verder super goed ondanks alle 'gekke' omstandigheden. Die is eindelijk uit haar 8 maanden sprong en wat een vrolijk kind is het nu! Continu lachen en kan ineens ook weer zelf spelen, heerlijk!
Voor nu wel haha maar ze heeft ze tot nu toe om de 5-6 maanden dus hou me hart alweer vast De laatste was eind april. 16 dec. Moeten we weer naar de neuroloog.
Wat fijn dat je je beter voelt ! En natuurlijk super dat ze zo vooruit gaat. Het zal voor N. Wel even wennen wezen maar komt vast goed
Boommm hoe gaat het met M? en met jou? Gelukkig gaat alles met N ook goed. Scheelt toch weer een hoop, dat ze nu vrolijk is. Als ze nog in een sprongetje zitten zijn ze toch al niet te genieten en als je dan ook nog eens langs het ziekenhuis moet..pff.. Jmay: Spannend, nog 1 dagje wachten! Veel plezier morgen alvast. Hier nog steeds ongesteld. Begin er steeds meer zin in te krijgen. Jullie hebben wel gelijk, voor alles is een oplossing. B zit in de 6 maanden sprong en is dus ook niet te genieten..vooral alleen spelen is niet naar zijn zin. Dus om af en toe nog iets te kunnen doen zet ik hem neer in zn stoel naast mij en de computer en dat vind hij prachtig. Hij heeft vandaag een trui aan in maat 74..hij groeit zó snel..pff...dat wordt later een grote jongen denk ik.
Jmay. Oh wat rot joh, dat zo'n aanval nog steeds kan gebeuren. Nog maar een nachtje en dan ben je eindelijk aan de beurt, jullie hadden de afspraak smiddags toch? Ik zal aan jullie denken! Annelie. Die 6 maanden sprong was ook rot ja. Moet eerlijk bekennen dat ik haar dan ook wel eens voor de tv neerzet haha. Zo lastig als ze zichzelf niet eventjes kunnen vermaken. Maar het is een faaaaaaaaase en gaat vanzelf weer over (blijf ik mijzelf altijd voorhouden haha) dinsdagnacht heeft M haar sonde eruit getrokken. Toen mocht ze het zelf proberen. Ze moet 7 voedingen van 55cc drinken en mag 55cc resten over 24 uur gezien (resten = laten staan). Helaas heeft ze 95 gerest, maar met een extra 8e voeding heeft ze uiteindelijk maar 40 cc laten staan. Vanochtend vroeg is er weer een sonde ingebracht omdat ze erg moe was. Morgen gaat hij er waarschijnlijk weer uit en mag ze het weer een dagje proberen. Zodra de voedingen goed gaan mogen we naar huis, dus misschien overmorgen al!! Ze is vandaag ook iets over haar geboortegewicht heen gegaan en dus goed aangekomen
Nou mooi niet aan de beurt dus morgen ! Baal echt enorm! .blijkt dat ze een fout hebben gemaakt ... ze hebben op onze afspraken kaart 25/09 om 15:30 gezet maar die muts heeft het in hun computer op 24ste vandaag dus gezet ! kreeg ik om 18u (!!) een voice mail bericht met daarin waarom waarom we niet kwamen.. niet kwamen? de afspraak staat zo niet op onze kaart ! ik.wilde dus meteen terug bellen maar na 18u zitten ze niet meer morgen ochtend maar meteen bellen maar vind dit echt geen stijl. ik stress me.al weken dood..ml heefr al weken vrij genomen ..en dan dit. puntje bij paaltje zullen ze morgen geen plek hebben, op vrijdag zitten ze niet, maanden en dinsdag werk ik en ik kan niet weer vragen..dus dan word het pas woensdag of donderdag !! plus t feit dat we nu dus niet meer synchroon lopen met onze eigen vk. we zouden dan morgen de 20w echo hebben en de uitslagen dinsdag meenemem naar de.afspraak bij de vk. nu krijft die de uitslagen dus pas 4 weken later als we weer een afspraak hebben sorry reageer straks op jullie verder maar baal echt. stress me zo onwijs al weken wat niet gezond is voor de beeb en.ook niet voor mezelf en dan dit..
Oeh daar zou ik ook heel boos over zijn. Kan je niet 'eisen'/vragen of ze morgen na alle andere afspraken tijd hebben? Aangezien het hun fout is en jij daar geen overlast van wilt hebben? Zou gewoon het verhaal uitleggen en misschien hier en daar iets aandikken. Maar wel ontzettend k*t!
Ik ben der ook wel erg boos over idd. Morgen om 9u bel ik meteen en dan zal ik het vertellen ook. Als ze om 15:45 hadden gebeld dan had ik er met 2 minuten kunnen zijn, maar nee ze bellen pas om 18u. waarnaar ze vervolgens weg zijn en ik dus niet meer kan bellen. Ik ga idd wel zeggen dat ik morgen gewoon nog wel, want ml heeft toch al vrij. Maarja ze zullen waarschijnlijk wel helemaal volgepland zitten :x En dan proppen ze miss ergens tussendoor en raffelen ze me echo af dat wil ik ook niet ... dus ik wil dat ze ook gewoon de tijd nemen voor me. Baal echt, stress al de hele dag, Jaylin voelt het enorm aan me arme schat. Logische dat de beeb niet zo goed mee gaat op de groei..komt door dat stomme gestress van me
we mogen vandaag gelukkig als nog komen maar dan om 19u lekker rustig is het dan haha ven echt opgelucht nu nog hopen dat alles goed is !!
wat een opluchting! Alles is goed met onze kleine man, alles precies op de middellijn haha hij weegt nu 369 gram <3
Had het gisteravond al gelezen, maar had toen geen puf om te reageren. Maar whoeeeeee, wat fijn Jmay! Heerlijk dat alles goed was en wat is hij al enorm gegroeid in vergelijking met de eerste echo. Wat gaat het toch snel 💕
Hoi dames, Sorry dat ik jullie wat verwaarloost heb hihi. Jmay fijn dat je alsnog kon komen! Ik zou ook kwaad zijn geweest.. Boommm wat fijn dat het goed gaat met M ik hoop dat je snel naar huis mag. @operatie. Ik zou een 'simpele' operatie krijgen. Misschien dat jullie het nog weten maar ik had al 5,5 maand last van rugpijn. Dit werd steeds erger. Eeste weken was het dragelijk, daarna te houden met een paracetamol voor het slapen, en steeds meer. Tot de week van 8september, met 2 paracetamol en 2 ibu per keer. In het weekend van 13september was het ondraaglijk. Ik heb gesmeekt of mijn man mij asap dood wilde maken! 13 sept naar de hap gereden (mijn zus was dat weekend bij ons en wilde oppassen) bloed gecontroleerd, urine gecontroleerd, niets in kunnen vinden. Na een diclofenacshot (spuit) en 2 zetpillen moest ik het nog 24 uitzitten (althans normaal red je dat makkelijk) Helaas nog geen 12 uur later weer die vreselijke pijnen. Terug naar de hap, weer urine en bloed controle waardes waren allemaal goed. Gelukkig keek mevrouw verder als de waardes en eiste ze een echo. Dus naar de spoedeisende hulp, echo gehad en daar schrokken ze zich dood. Mijn galblaas was zeer ontstoken en zat vol met galstenen. De operatie zou normaal een half uur /uurtje duren en ong een uur op de uitslaap kamer. Ik was als eerste (spoed) dus om 09.00 onder het mes. Mijn hart blijkt zulke veranderingen niet aan te kunnen en slaat dan op hol. (AF) hiervoor medicatie gekregen en die sloegen eerste instantie niet aan. Extra zuurstof, medicatie en weet ik wat allemaal nog meer. En ineens sloegen ze wel aan(engeltje?) Voor de operatie vroegen ze of ik gereanimeerd wilde worden, medicatie toegediend, zuurstof ect. Hierop antwoordde ik ja, sinds K er is wil ik dat wel. ( in mijn dossier staat dus nog van niet!) als ze dus mijn dossier hadden opgevolgd en het niet van te voren hadden gevraagd was ik er niet meer geweest. Voor de operatie zag ik mijn moeder en man nog en tegen beide had ik gezegd als ik het niet haal. Ik houdt van jullie en zorg goed voor K! Heel bizar en heb het er geestelijk moeilijk mee. Het feit dat ik dus gewoon dood had kunnen zijn, K zonder moeder had op moeten groeien benauwd me.. Nu snel herstellen en dan hart onderzoeken.. Ik heb dus een hartritmestoornis, nooit geweten.