hey meiden, ben gisteren naar het ziekenhuis geweest en ze is niks bij gegroeid .. ze weegt 220 gram volgende week opnieuw op controle
Ben een stille meelezers maar wil je toch graag veel sterkte wensen! Het lijkt me vreselijk om mee te moeten maken.
O meis toch.. Trek je het inderdaad zelf nog wel een beetje? Hebben de artsen er nog iets over gezegd? Een dikke knuffel voor jou !
Jeetje meis.. Ben er stil van.. Wat een vechtertje is het, maar jij ook! Wat zijn jullie ongelooflijk dapper. Dikke knuffel!
Wat hebben jullie toch een sterk kindje en wat knap dat je dit allemaal zo volhoudt. Zie dat je nu al bijna 30 weken bent. Gaan ze je kindje op den duur halen met een keizersnede? Heel veel sterkte.
Ik heb je topic gelezen... Ik begon nog hoopvol, vocht (cysten) in het hoofdje, had onze zoon ook. Geheel goedgekomen, dus ik wilde je al moed inspreken. Maar het verhaal ging verder en werd steeds slechter. Ik heb echt bewondering voor je hoe je hier mee omgaat en hoe je voor jullie meisje door blijft gaan. En jullie meisje is een super dapper meisje! En kanjer die niet opgeeft! Een kopie van haar moeder. Ontzettend veel sterkte in de komende tijd.
Het eerste wat in me opkomt wat ben je moedig. De kracht de liefde meid je komt er wel geloof in je zelf en je meid elke dag is er een. doe waar jij en je man goed bij voelen.