Hey.... Hier ook hoor, ik zat er zeker in het begin wel 45 min. mee hoor (nou was hij ook 4 weekjes te vroeg), maar dit wordt vanzelf beter. Geloof me.... Bij ons ging het daarna soms over op voedingen van 5-10 min. en ook daar was hij tevreden mee... Het zijn denk ik gewoon fases... Gewoon lekker doorgaan, als jij het op deze manier trekt. Stimuleren hielp hier ook, op de muis van de duim masseren, langs de kaaklijn strijken, etc.
Ik merk wel dat ze sommige voedingen al wat minder lang erover doet, maar soms duurt t evht lang. Ons meisje is 1,5week te vroeg dus eigenlijk doet ze t super!
Dankje Zoe123, als ik niet zo achter borstvoeding stond was ik al.100x eerder gestopt! Ik denk dat t nu beter zal gaan, kan in ieder geval weer genieten en dat is het allerbelangrijkst!
Oudste een uur, dat werd vanzelf langzaam korter. Met 3 mnd half uur, 6 mnd 10 min. Jongste 10 minuten vanaf het begin.
Hier in het begin ook wel eens een uur in totaliteit... Werd na verloop van tijd steeds korter. Nu bij ruim 6 maanden variërend van 5-20min in totaliteit. Onzin advies van cb!
Ik word er gewoon onzeker van,wanneer ze in slaap valt denk ik ow ze heeft genoeg, dan leg ik haar op mijn schoot en dan begint ze weer te huilen. Soms huilt ze ook terwijl ze geen honger meer heeft. Ik weet het gewoon af en toe niet. Erg frustrerend.. Ik hoop dat t snel beter wordt want met 7 soms 8 voedingen (laatste dagen komt ze vaker ook om de 2 a 2,5uur) ben ik per dag gewoon 8u aant voeden. En dan nog niet de tijd van knuffelen en in bedje leggen erbij geteld..
Hier is de kleine eigenlijk al best snel klaar met echt drinken maar we vinden het tegenwoordig gezellig om lekker lang zo te zitten, dus zijn we vaak wel 40 minuten "bezig". Eigenlijk gewoon knuffelen terwijl hij af en toe nog een slokje neemt (en elkaar in de ogen kijken en lachjes krijgen van hem *smelt*). Merk dat hij daardoor echt bijna nooit zuigbehoefte heeft . Ik kijk tussendoor gewoon tv of val half in slaap in bed haha. Eerst duurden de voedingen tussen de 10 en 20 minuutjes. Maar had hij nog wel behoefte om te sabbelen op een speentje of zijn duim. Best veel zelfs. I loooove breastfeeding ^^