o dat weet ik niet hoeveel er in zitten.. wij gebruiken ze niet zo heel veel dus doen er dan ook wel een tijdje mee
stel die van het kruidvat heeft 250, dan zijn ze even duur Maar ik heb het al even opgezocht, er zitten 100 in dus ze zijn 2,5 keer zo duur bij het kruidvat
Boodschappen voor komende week gehaald bij de Plus.. Heb nog veel in voorraad dus dat ga ik eens op maken. . Alles met een * ervoor is aanbieding *Broccoli 3 kanzi appels 3 bananen *10 witte bollen *volkoren brood *2x boerenkool uit vriezer *zilvervliesrijst *doritos chips Diksap limonadesiroop Afwasborstel *Coburger ham Dubbelvla *2x blue band vloeibaar appelmoes Grote pot Rode kool grote pot witte bonen in tomatensaus -3,00 emballage totaal 17,25 wil het met 50 per week doen wat betreft eten en drinken boodschap... Heb dus nog genoeg over voor als er nog iets nodig zou zijn... Waarschijnlijk nog een keer naar winkel voor fruit. . weekmenu maak ik nooit.. Zie de dag zelf wel wat ik kook met wat ik nog heb liggen. . zal aan het eind vd week plaatsen wat ik gekookt heb..
Maar 2,59 en 99 cent dat is 1,60 verschil. De routeplanner leert me dat ik 1,56 kwijt ben aan brandstof (diesel bij een verbruik 1:20) om er te komen bij de action + 70 cent parkeergeld is uiteindelijk dus duurder. We gebruiken ze alleen als we in een restaurant zijn of dierentuin of iets dergelijks dat ik mijn luier niet kwijt kan in een prullenbak.
Vandaag weer kortingsbonnen gekregen van Lekker in het leven. Zitten weer handige dingen bij. Ook nog even op de markt geweest.ze waren al begonnen met opruimen, dus kreeg een leuke prijs. - 20 rode paprika's - 3 komkommers - 1 bloemkool - 6 appels - 4 sinaasappels - 6 peren - 4 nectarines - 4 bananen Alles samen voor maar 10,- Vanavond spontaan bij onze schoonouders mee mogen eten. Prima dagje dus voor de portemonnee!
Was wel helemaal aan het eind van de markt en heb wat onderhandeld. Is wel echt de moeite om te doen.
Kruidvat : Luiers 0,85 (had tegoedkaart) Aldi: Brood 0,87 Halvarine 0,59 Kattenvoer 0,55 Tortillachips 0,59 Chocolademelk 0,85 Geraspte kaas 1,69 Magere spekreepjes1,29 Afwasmiddel 0,75 Bananen 1,22 Kruidenboter 0,65 biscuitjes 0,55 Appelsap 0,89 Knakworst 0,75 Brosse koek 0,69 Ontbijtkoek 0,49 Speculaas 0,95 Krentenbollen 1,09 Doosje eieren 1,29 Eraf: flessenbon -0,25 Totaal: 15,50 Lidl: Peren 0,89 Aardappels 1,79 Ijs 2,69 Kipsate 0,70 Vissticks 1,55 Kaassouflés 0,99 Vanillevla 1,38 Magere yoghurt 0,99 Kaas plakken 3,09 Yoghurtdrink 10,27 (even een voorraad ingeslagen) Koffiepads 1,69 Curry ketchup 1,89 Mayonaise 0,99 Keukenmargarine 1,54 Appelmoes 1,18 Cola 4,68 Statiegeld 1,50 Stokbrood 0,39 Bruin brood 1,09 Vaatwastabletten 2,99 Chocoladehazelnoten1,39 Krentenbollen 1,09 Kattenvoeding 0,45 Totaal: 46,87 deze week dus uitgegeven: 63,20 Eigenlijk te veel, maar we hebben nu een voorraad drinken voor man en dochter. Ik zou wel naar 50 of 60 euro per week willen. Man wil altijd plakjes kaas, maar die zijn erg duur volgende week krijgt ie weer een stuk kaas, veel goedkoper!
Dank voor alle tips weer!! Billendoekjes ga ik me niet aan wagen haha. Waspoeder: 1 liter water koken, 80 gram zeep (ik had sunlight) raspen en er in oplossen, als het opgelost is 80 gram soda erbij, 4 liter warm water in ene bak doen, het zeepmengsel erbij en af laten koelen. Hier merk ik geen verschil met wassen maar echt vlekken heb ik niet vaak. (Nog niet gehad ook nu). Het is wel heel stroperig, krijg het haast niet uitgeschept/gegoten. Fruit: Ik maak ook vaak smoothies maar anders ook minstens 5 stukken fruit per dag. Dus dat is flink duur en geen markt in de buurt.
Waspoeder niet nee, vloeibaar Sorry ik noem dat altijd ook zo. Maar dat werd dus niet bedoeld door diegene die het vroeg!?
@weekbudget; wij hebben 300 euro per maand voor 2 volwassen, 1 kleuter, 2 poezen en een kleine hond. Gemiddeld is dat 60 euro per week + 60 euro voor voorraad en verzorgingsartikelen. Maar sinds kort doe ik dus maandboodschappen en dan verdeel ik het restbudget in weken end at werkt eigenlijk veel fijner voor mij/ons. @groenten & fruit; gaat er hier onwijs snel doorheen door zoon en mij (man eet vrijwel geen fruit) en haal het waar het goedkoopst is of waar het het beste uitkomt op dat moment. Markt eigenlijk bijna nooit, is hier onwijs duur en van slechte kwaliteit. Meestal gewoon de groenteboer/Turk, lidl of Appie of toevallig de andere super. Ook heb ik het een en ander in eigen mini moestuin en dat scheelt ook al Goede tip van de schuddebuikjes! @Kaas; koop ik bij de Lidl of Appie voor man (jong belegen, ongeveer 1 kg stuk voor de hele maand) en ik haal voor mijzelf en zoon om de maand een flinks stuk oude komijn kaas bij de kaasboer, zo onwijs lekker en zo om de maand is het ook nog prima te betalen. Gewoon zelf plakjes snijden, veel goedkoper. @standaard super vs Lidl; sinds kort halen wij heel veel bij de lidl door onze financiële situatie op het moment. Eigenlijk maakt het weinig uit maar ik haal er vooral de basis producten, groenten en fruit, roomboter, eieren, houdbare melk, vlees en kaas. Bij de gewone super of de Turk (ook groot bio boodschappen assortiment) haal ik kruiden (uitgebreider assortiment), vuilniszakken, diksap, thee, volkoren pasta, volkoren couscous, bloem en meel en quinoa, peulvruchten en gedroogde bonen. @wasmiddel; ik wissel zelfgemaakte af met waspoeder uit de supermarkt (deze ronde is dat van de lidl, vorige keer was het de goedkoopste van de Appie), werkt voor mij heel fijn. Eventuele flinke vlekken week ik voor met ossegal of biotex en als wasverzachter gebruik ik azijn (55 cent voor 1,5 liter) @Bruni; goede score op de markt zeg! @Hier; net bij de xenos voor 1.60 1 kg bio volkoren macaroni gescoord, kunnen we weer even vooruit Was wezen winkelen met een vriendin en kwam het tegen toen ik slingers ed daar ging kopen alvast voor Damìan zijn verjaardag. Heeft iemand hier trouwens ervaring met 98% aloe vera gel? Ik zag het staan bij de tuinen voor 3 halen 1 betalen en het schijnt heel hydraterend te zijn. Ik heb, zeker in de winter, een hele droge huid dus als het goed werkt kan ik het nog even snel gaan halen voordat de actie voorbij is.
Haha, mijn moeder noemt altijd alles zeeppoeder. Maar er bestaat dus wel een poeder-variant wasmiddel. Heb daar zelf geen ervaring mee, maar ik vraag me wel af hoe dat werkt omdat soda pas vanaf 40/50 graden oplost. Zou je dan altijd heet moeten wassen? Deze bijvoorbeeld: Powdered Laundry Detergent - Top load machine - Duggar Recipes - The Duggar Family
Dames via marktplaats kan ik waarschijnlijk een gratis haantje ophalen bij iemand hier uit de buurt. Het is dus de bedoeling dat hij de soep in gaat Haantje is nu 4 maand oud. Wie heeft er een super lekker receptje voor een soepje?????
Ik heb dit recept al eens eerder gezien maar tot op heden nog geen Borax kunnen vinden behalve online. Zou het wel eens willen proberen want vindt poeder fijner als vloeibaar (en ook beter voor de machine).