Dat is wel heel fijn! heb je geluk mee je hoort het vaak genoeg anders gaan.. hoop voor je dat het allemaal een beetje gaat
@hannah : Buik begint me al behoorlijk in de weg te zitten maar goed mijn tailleomtrek nu is nog steeds kleiner dan die van de gemiddelde amerikaanse vrouw hoorde ik laatst hahahaha Gewicht wat erbij komt is vooral hetgeen wat het pittiger maakt. Inmiddels al +7 kilo en daar gaat het niet mee ophouden ben ik bang Ach ik zie wel hoelang ik het volhoud en anders hebben we de ziektewet gerelateerd aan zwangerschap. Kost het de werkgever ook niets
Je heb helemaal gelijk echt rustig aan doen want er zijn belangrijkere dingen dan werk! Ik had maar 1 kindje maar als ik had moeten stoppen met werken om haar te kunnen redden had ik het zo gedaan! Helaas was daar niks aan te doen. Ik heb gelukkig aangepast werk gekregen en ik heb daarna 3 weken 50% gewerkt gelukkig begrepen ze het allemaal wel. Ik til wel zwaar elke dag weer maar als mij test positief is dan laat ik die mannen weer lekker zweten hoor! Haha ik ga wel met me reet achter die kassa of wat dan ook maar geen kratten geneesmiddelen meer.. Lekker van genieten je mannetjes het lijkt me echt heerlijk! Me mijn zei dat zou mooi zijn dan zijn we gelijk klaar haha maar ik wil er graag 3 😊
@mell hee meis, wat fijn dat je even om het hoekje komt kijken!! Fijn dat alles goed gaat en laat je vrijdag horen hoe de echo ging!! @seepje; wauw wat is je buik al mooi gegroeit prachtig, fijn dat het zo goed gaat en leuk dat je nog even afleiding hebt van werken!
@marielle; jeej meid, wat een gedoe, maar het heeft dus zeker wel een gynaecoloog opgeleverd, dat is super nieuws dat je eindelijk een x gehoord word!! @hier een mega dipjes tijd. Familie weekend gehad met 3 zwanger en 3 net een halfjaar oude baby!
haha geduld is het niet echt.. nou ja ook wel weer een beetje.. het is meer zo dat ik wil afwachten of dat het pendelen zal helpen.. en aangezien er de komende tijd geen kansen liggen om na de ha te stappen.. ik heb overal een beetje zitten neuzen en sommige stellen zijn pas na 24 maanden zwanger.. dat duurt mij te lang natuurlijk.. maar dan vind ik het van mezelf nog wel mee vallen.. ronde 13.. ag proberen gewoon het beste er van te maken.. ondertussen lekker freubelen hier in huis .. heb al aantal weken een opruim tik hahah..
@ miloena: ik snap hoe je je voelt en nu dat ik ongesteld ben kan ik om alles huilen.. zag vandaag me oude leidinggevende van me andere filiaal zij is precies 20 weken verder als dat ik zou zijn en ze wist het nog niet en bleef maar staren naar mijn buik.. Ik heb het haar maar zelf uitgelegd denk niet dat ze het durfde te vragen.. ook omdat wij pas getrouwd zijn vroeg een klant van me vandaag en wanneer komen de baby's? terwijl ze net een zwangerschapstest aan het afrekenen was.. Maar ooit komt onze tijd ik weet het zeker!
@Hannah, dat is ook zon confronterende vraag he, waar blijvem de babys? Of jullie zie ik ook wel achter de kinderwagen. Pijnlijke vragen en opmerkingen. al moet ik zeggen hoe langer het duurt hoe meer het naar de achtergrond schuift. je hebt geen keus. Maar ooit zal het voor ons ook raak mogen zijn!! Dikke knuff
Hoi lieve dames, ik kwam hier weer even bij lezen.. @Seepje wat een mooi buik foto zegt, groeit goed ! Leuk he zo bezig zijn met het kamertje enz. Wij zijn eerlijk gezegd nog weinig bezig met een kamertje enz, enige wat ik heb gekocht is luiers en een zwitsalbox met doekjes @Milliemuis hoe voel jij je ? Misselijk of valt het mee? Hier gaat het verder ook goed,ik lees hier wel vaak maar vergeet te reageren ook erg druk op t werk nu. Donderdag hebben we eindelijk de 20 weken echo,ikvind het echt heel erg spannend pff hoop zo dat hij helemaal gezond en compleet is. @Only vergeet jou helemaal! wat 'fijn' dat je bent doorgestuurd, had natuurlijk liever gezien dat je allang al zwanger was maar je snapt wel wat ik bedoel met Fijn toch? ik hoop dat ze actie gaan onder nemen. En lijkt me vreselijk eng zoveel bloed verliezen! voel je je nu wat beter?
@melliemuis Ja ik hoop het ook. Ik krijg een oproep, en kan haast niet wachten tot die brief op de mat ligt. Geen idee wat me te wachten staat maar ik word geholpen en daar gaat het om! @hannah1989 Ja het was 2 dagen heel heftig... en nou vandaag weer een beetje bloedverlies. zo vaag allemaal!! Maarja ik mag nu niet meer klagen van mezelf hihi. sterkte voor jou.. bah dit gun je niemand. Heftig hoor en idd lekkere tactische reactie. @seepje wauw! Je buikie groeit mooi!! Idd heel fijn dat ze me nou toch hebben doorgestuurd. Trek jij het nog een beetje? Leuk he bezig met de babykamers hihi! Geniet dr van @miloena geluk bij een ongeluk hihi! En ik snap wat je bedoeld. Confronterend al die new borns en dikke buiken. Maaaaar.... Straks pronken wij allemaal met die buiken. @Jmay Jaa was zeker "eng". Te veel bloed in een hele korte tijd, maar komt goed! Ik voel me al weer wat beter. Vandaag wel weer wat bloedverlies gehad na 2 dagen niks.. klopt allemaal niks van maar zie t nu positief in. Ik word geholpen hoe is het met jou?
@ MariĆ«lle gelukkig dat het nu minder is! Lijkt me maar niks zo veel bloed! Hoop dat je snel goed nieuws mag krijgen! Ik heb mijn menstruatie er al weer bijna op zitten! Effe wat ovulatie testen er bij halen en dan kan het echt weer gaan beginnen! 😊
@Marielle, super spannend meid, hoop dat je oproep gauw op de mat valt en je gauw geholpen worden. We zijn van het oude ploegje nog als enigen over
@hannah. Veel klusplezier haha. @miloena, dat is waar. Maar kop op meid. We slepen elkaar er door heen. komt voor ons ook een keer die dag!! 💜
@Mariell; je hebt gelijk! We gaan vrolijk door! Eens mogen wij het geluk ook in ons handen hebben!! @babyprincess gefeliciteerd!!
Donderdag een positieve ovu test eerste keer dat ikze gebruikt heb. Merk dat ik Het toch wel spannend vind je kan nu niks anders als wachten. Ik voelde mijn eisprong heel duidelijk pijnlijke steken links. Succes meiden!
Jeetje word nog spannend! Ik moet van de week waarschijnlijk me ei krijgen! Ben echt mega benieuwd😊