Wat een schatjes allemaal! Prachtige kindjes. Kijk hier altijd even. En inderdaad, de jongens zijn in de minderheid. Vind het een beetje spannend om een foto van onze zoon te plaatsen (beetje bang voor herkenning), dus laat hem niet te lang staan. Maar ben zo trots; hij gaat sinds kort staan . Romper en broek heel simpel van de hema overigens (thuisdagje).
Leuk om alle 'bekende' kindjes weer te zien, maar dan een stukje groter! Sara, Joviella, Elif etc . En Boommm, wat kijkt je dochter al wijs voor een pas geboren premature baby! Hier alle korte mouwen opgeborgen en een nieuwe maat ingegaan. Even puzzelen naar leuke setjes! Vanmorgen had ik het al bijna opgegeven om iets passends te vinden bij het oranje Noppies rokje (wat past er nou bij oranje!), maar toen ik het al opgegeven had zag ik ineens de oranje boordjes van het Hema vestje dat ik haar aangetrokken had. Rokje weer uit de kast, match, lekker bont haha
Brightness: Haha thanks Ellen: Ah jammer, heb je foto gemist. Prinsessa: Haiii lief vriendinnetje van me! Past ze de Uggs zo wel goed? Blijven ze nu goed zitten? Kusjes van tante Soe xxxx ♡ Kiwi: Ahh leuk hoor, knapperd is het! Welke maat heeft ze nu? Ze ziet er lang uit, of lijkt dat zo?
Zara: Thanks! Ahhh kijk dr nou, miss Diva! Ellen: Oh heerlijk ventje, ook zo'n lekker spekkie als Sara! Love it
Leuke foto Soee, echte liefde! En wat een vrolijk meisje die Carmen, leuk die rossige haartjes Mijn dochter groeit qua lengte precies op het gemiddelde (79 cm). Maat 80 is aan de krappe kant, nieuwe kleding nu in 86. Dit was 2 weken terug. Hier oogt ze meer baby Ze loopt sinds deze week los en het lijkt alsof ze ineens van baby een meisje geworden is!
Mooie kindjes komen hier altijd voorbij! Ik volg het topic altijd wel, maar zal vandaag ook eens meedoen. Julia droeg vandaag een setje van Z8 en Uggs (nog van d'r broer geweest):
Leuke kindjes zie ik weer voorbij komen^^!! Het is een beetje warm maar ze kan eindelijk d'r vestje aan. Dus die kunnen we mooi als jasje gebruiken.
@ Zara75: super leuke outfit Joov zat gisteren voor het eerst zelfstandig Na een paar minuten wou ze naar mij toe en strekte haar armpjes mijn kant op en toen viel ze wel om, maar ohhh zo trots op mijn meisje