Ik ben aan het ovu testen. Zit nu op dag 16. Ik heb lange cyclussen (30+ dagen) maar ben bang dat ik nu toch de eisprong gemist heb? Deze testen zijn van de laatste dagen, elke dag 1, onderaan die van vandaag. Of zou mn eisprong nog komen?
@fuente bij de gemiddelde cyclus van 30 dagen komt de piek op dag 16/18 en aangezien jij lange cyclussen heb langer dan 30 dagen zou ik door testen want ik had vorige keer een cyclus van 60 dagen toen vond ik mij lh piek op dag 46 je testen zijn zowieso nog super licht succes !
Even een vraagje. Voor het eerst aan de ovulatietestjes. Hieronder staan de een van eergisteren, gisteren en vandaag. Eergisteren was de test wel donker maar nog niet even breed. Gisteren was de test donkerder en breder, maar vandaag is er amper meer wat te zien op de test. Is mijn eisprong nu al geweest? Gisterenavond hebben we geklust kan dit nog op tijd geweest zijn?
ik denk dat hij nog moet komen, je kunt de ene dag een witte test en de volgende dag een knal streep hebben.
Hier mijn vage test. Nod is morgen maar door late ei pas over vier dagen. Pff lekker duidelijk he haha not
ik lijk iets heel vaags te zien maar durf t nie met zekerheid te zeggen sorry meid.. hoop voor je dat ze oplopen!
Hoop het ook hier is ie echt roze. Maar door zo vroeg echt moeilijk op de foto te krijgen, blijf gewoon testende aankomende dagen haha
dan is het goed.. in het echt is het altijd duidelijker te zien.. gelukkig in sommige gevallen haha.. idd gewoon lekker blijven testen en hoop voor jou op het beste!
Even showen hoor (zijn die van de action trouwens vaker lichter dan die van kruidvat? Het streepje was eerder zichtbaar, maar werd minder donker)
@ mamavan jes, ik zie iets! @linky mooie test @funte ik ken deze testen niet maar er zit geen positieve tussen. @flixbilly ik denk dat hij de 27-28e gesprongen is @lolababy ik zie niets helaas @nala klusze