Zwanger worden na missed abortion/miskraam.

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door SanneS1987, 3 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Liana84

    Liana84 VIP lid

    11 jun 2014
    6.243
    1.767
    113
    Vrouw
    Zwolle
    @Bodyworlds: ik zou ook echt mijn kindje niet afstaan voor zoiets. Wel een mooi idee natuurlijk dat afstaan voor de wetenschap, maar ik zou het niet kunnen.
    Het is inderdaad over het hele lichaam. Echt heel interessant.

    Linky, zeker geen spammen hoor! Kom maar op met die mooie testen!:)

    Butterfly, het hoeft helemaal niks te zeggen dat je je niet zwanger voelt. Duim voor je dat het deze ronde is gelukt!

    Mamayo, (helaas) welkom hier. Bij mij was en is de drang om direct weer zwanger te worden ook erg groot. Ik denk dat ik de miskraam dan pas echt achter me kan laten.

    Itakepictures, wat cool dat je naar Oeganda en Malawi gaat! Doe mij zo'n baan waarbij dat mogelijk is;)

    Lianne, dat meeeeen je niet zeg, dat je een herinneringsmail kreeg:x Wat slordig. Overmorgen naar de gyn toch? Voor controle?

    Logan, wat balen dat je je niet lekker voelt. Dan duurt een dag lang!

    Hommel, soms is het best lekker toch, om even lui te zijn?

    @ledenstop: ik ben ook wel voor een ledenstop. Vind het wel een goede om in de club sowieso een ledenstop te hanteren. Dan kunnen de dames die willen hier gewoon aanhaken, want ik kan me voorstellen dat het fijn is om je verhaal hier te kunnen doen.

    Ik ga zo gezellig bij een vriendin buurten. Zie wel weer hoeveel er straks is bij gekletst, haha.
     
  2. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    #1502 LianneE, 30 sep 2014
    Laatst bewerkt door een moderator: 30 sep 2014
    Liana! Je had het 1500e bericht :D

    en dit 1501.. haha!
    edit: ik had zelf 1500 :)

    Ik heb inderdaad donderdag de nacontrole bij de gyn. En ach de assistente van de VK voelde zich knap lullig. zal niet nog een keer gebeuren denk ik.. heb gezegd dat ik haar snel weer hoop te spreken ;)
     
  3. bakegirl

    bakegirl Bekend lid

    24 feb 2014
    779
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik heb de ha maar eens gebeld en volgens assistent waren alle waardes goed, maar was ik niet zwanger. Ze zou vragen aan de ha om mij nog even te bellen, dus daar wacht ik dan nog maar even op.
     
  4. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Dag dames, ledenstopje in de club bij 20 dan ;) ?

    Hier kunnen dames wel aanhaken, kunnen ze niet tegenhouden.
    Het is alleen wel prettig om een overzicht te kunnen houden en actieve kletser te houden.

    Pfoe, ben even helemaal naar hier.. werd ineens heel duizelig :(
    Maar even wat afleiding en hier op het forum lezen.
     
  5. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Ze houden het wel spannend voor je :(
     
  6. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Jemig zeg :S. Ben je teleurgesteld over dat je niet zwanger bent? Of is het fijn om duidelijkheid te hebben? Kan me helemaal voorstellen dat je nog een soort van hoopt.

    doe rustig aan..!!

    @ledenstop: oke, maar wat doen we dan met de mensen die ik noemde die een soort van 'verdwenen' zijn al sinds 2 weken? Als die vervangen worden door 2 actieve vind ik het oke. klinkt een beetje onaardig misschien maar graag of niet :D

    ik kreeg een berichtje van iemand die in de club wilde maar heb gevraagd zichzelf eerst hier even te introduceren :)

    heb hier een beetje rare dag (reden staat in de club).
     
  7. itakepictures

    itakepictures Niet meer actief

    Fotograferen voor een organisatie die samenwerkt met lokaal opgezette ontwikkelingsprojecten :)
     
  8. Hommel82

    Hommel82 Niet meer actief

    Een hoop meiden hier die into de fotografie zitten!! Super leuk 😄 zelf fotograaf ik voornamelijk portretten..
     
  9. Gerindarupsje1

    Gerindarupsje1 Actief lid

    5 jun 2014
    160
    0
    16
    NULL
    NULL
    Beterschap Logan! Vervelend dat je dan ook nog moest werken L
    Welkom Mamayo. Ik vond het zelf juist fijn om even te wachten met te proberen weer zwanger te worden, wij hebben dan ook een aantal rondes gewacht. Maar dat is natuurlijk heel persoonlijk en voor iedereen weer anders. Ik kan me idd voorstellen dat je leeftijd daarbij ook een rol speelt.
    Wat gaaf Itakpictures! Ga je vaker voor je werk naar het buitenland?
    Liana: Lijkt me heel bijzonder, Bodyworlds, al weet ik niet of ik daar wel tegen zou kunnen. Denk het eerlijk gezegd niet. Al lijkt het me ook wel heel interessant.
     
  10. Liana84

    Liana84 VIP lid

    11 jun 2014
    6.243
    1.767
    113
    Vrouw
    Zwolle
    Lianne, kan me voorstellen dat ze zich knap lullig voelde ja. Terecht ook:p

    Bakegirl, ben ook wel benieuwd of je teleurgesteld bent over het feit dat je niet zwanger bent. Ik hoop dat de ha je inmiddels terug gebeld heeft.

    Butterfly, voel je je alweer wat beter?

    Itakepictures, wat leuk zeg!!

    Gerinda, ik moet zeggen dat ik er op een gegeven moment ook wel een beetje raar van werd hoor. Voelde me ook niet zo lekker toen ik weer naar buiten liep. Maar het was echt de moeite waard gelukkig.

    @ledenstop: ik ben het er wel mee eens om in de club een maximaal aantal leden van 20 aan te houden.
    Misschien moeten we de mensen die 'verdwenen' zijn vragen of ze nog actief willen blijven in de club. Zou ze er niet zomaar uit gooien. Maar goed, das mijn mening. Ben benieuwd wat de rest vindt.
     
  11. turkssnoepje

    turkssnoepje Actief lid

    19 apr 2014
    380
    6
    18
    Hoi dames, ik zou heel graag lid worden van de club :)

    Ik ben nog net 20 maar wij willen heel graag ons eerste kindje en zijn er al z'n jaar mee bezig. Mijn man is 12 jaar ouder dan mij, dus vandaar dat we niet te lang willen wachten. Ik ben zelf puur Nederlands , en mijn man is Turks, we wonen in Turkije. We zijn anderhalf jaar getrouwd, en super gelukkig!! Ik werk niet, heb ook niet echt hobby's. Hou gewoon van relaxe, af en toe een stuk hard lopen, shoppen en dat soort dingen.

    Ik heb in mei een curettage moeten ondergaan vanwege een ma, dat was wel even een tegenslag maar we geven nooit op! Soms is het lastig omdat het zorgsysteem, ziekenhuizen, huisartsen enz hier grote verschillen hebben in vergelijking met Nederland, maar ben er ondertussen wel aan gewend.
    Ik zou het leuk vinden mee te kletsen in julie clubbie. :)
     
  12. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Hey Turkssnoepje,

    Je hebt mijn berichtje dus ontvangen :) wat mij betreft ben je welkom hoor. Kan me voorstellen dat het daar heel anders is ja. Heb je wel vriendinnen daar? of woon je er pas net?

    Ladies: zitten we in de club op ongeveer 20 (21 geloof ik). Ik zal de 2 inactieve meiden een pm sturen. Dan kan de club daarna op Ledenstop (zal er dit ook even bij zetten om teleurstelling te voorkomen).
     
  13. Liana84

    Liana84 VIP lid

    11 jun 2014
    6.243
    1.767
    113
    Vrouw
    Zwolle
    Turkssnoepje, dat was jij dus, die gevraagd had aan Lianne of je bij de club kon:) Wat mij betreft ook van harte welkom.

    Prima dat je die meiden even en PB-tje stuurt Lianne.
     
  14. Wensje88

    Wensje88 Fanatiek lid

    29 jan 2014
    1.229
    23
    38
    Zooo hello meiden, ook vandaag weer een drukke dag erop zitten, maar ik ga even uitgebreid reageren.

    Welkom mamayo en turkssnoepje, naar dat jullie je ook hier moeten aanmelden Gelukkig zijn we met elkaar een fijn groepje gevonden en vinden het fijn als mensen actief meekletsen :)
    Turkssnoepje, lijkt me inderdaad erg lastig met de hele andere cultuur daar? Ben erg benieuwd naar het leven daar (zeg maar gerust gewoon nieuwsgierig :))

    Linky, ik word alleen maar heel blij van deze mooie testen strooi maar heel veel mooi hcg rond hier zodat wij allemaal besmet raken :D

    Itakepictures, wow wat een gave reis, ik ben echt gek op afrika, maar naar deze landen nog nooit geweest :)

    Wow lianne, wat naar! Lijkt me wel weer even heel confronterend.. :(
    Ik had wel goede ervaringen met de clearblue.. maar goed mijn zwangerschap is ook goed gegaan tot bijna 9 weken.. ik teste 10 dpo al zwanger 1-2.. :) en liepen netjes op..

    Logan, balen dat je je niet lekker voelt, hier ook snotteren en een zere keel en moet nog heel veel werken deze week.. :)

    Liana, fijn dat je het leuk hebt gehad in amsterdam.. bijzonder dat vrouwen zo ver in de zwngerschap nog hun kindje afstaan aan de wetenschap, ik kan mijzelf dat echt moeilijk voorstellen.. Spannend je eitje onderweg, deed jij nou ook ovutesten?

    Zo volgens mij heb ik alles.. Hier alles oke momenteel drukke periode op het werk.. en daardoor zowat alle dagen bezig ;)
     
  15. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Hier ben ik het mee eens
     
  16. Wensje88

    Wensje88 Fanatiek lid

    29 jan 2014
    1.229
    23
    38
    Ojaaa dat vergat ik! daar ben ik het ook mee eens :) Er zullen miss nog wel afvallen en enthousiaste kletsers bij komen.. en dan zou dat gewoon kunnen :)
     
  17. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Ja ik ook dus heb de mensen die we > 2 weken niet hebben 'gezien' bericht gestuurd hoe het is en of ze t fijn vinden om te blijven. Heb bij de club gezet dat er ledenstop is. Wel zo duidelijk dan.

    Turkssnoepje stuur je zo een uitnodiging.
     
  18. Mandy3

    Mandy3 Fanatiek lid

    27 dec 2013
    3.658
    0
    36
    NULL
    Topper :)!
     
  19. Mandy3

    Mandy3 Fanatiek lid

    27 dec 2013
    3.658
    0
    36
    NULL
    Hier de meeloopdag gehad! Was erg leuk :) vertel rest wel in besloten club bedenk ik me nu hahaha
     
  20. BlijeIk

    BlijeIk Fanatiek lid

    7 sep 2014
    1.177
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal..

    Graag zou ik mijn ervaring met jullie willen delen.. Als dat mag natuurlijk! :)

    Ik heb gisteren de eerste afspraak gehad bij de VK, 1e echo, geen vruchtje aanwezig. Ik zou waarschijnlijk dik 8 weken in verwachting zijn..
    Over 2 weken mag ik terug voor controle..
    Ik zou dan zeker 10 weken zijn..
    Iemand ervaring met dit soortgelijke situatie?
    We gaan er niet vanuit dat er nog iets zit of komt te zitten, maar we geven de 1% kans niet op!

    Graag hoor ik wat ervaringen van jullie..

    Liefs!
     

Deel Deze Pagina