(Taal)fouten in kinderseries

Discussie in 'De lounge' gestart door laravelk, 30 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Annamama

    Annamama Bekend lid

    5 dec 2012
    663
    5
    18
    Zit er in de afbeelding die jij er bij plaatst een fout? Volgens mij niet hoor.
     
  2. Talvi

    Talvi Niet meer actief

    Misschien dat er een n achter groente hoort?
     
  3. Wensmamma

    Wensmamma Fanatiek lid

    4 jun 2013
    2.347
    993
    113
    Oh ja dat zou kunnen, dan slaat mijn opmerking ook weer nergens op :D
     
  4. Wensmamma

    Wensmamma Fanatiek lid

    4 jun 2013
    2.347
    993
    113
    Hmm ik zit net het zinnetje: 'Iedere dag 200 gram groente eten houd je gezond' in te voeren in Word, en komt geen rood streepje ergens onder te staan.
     
  5. humptydumpty

    humptydumpty Fanatiek lid

    9 apr 2014
    3.637
    1.193
    113
    Dames toch ;). 'Houd' heeft hier geen betrekking op 'je', maar op 'groente en fruit' en moet dus wel degelijk houdt zijn.
     
  6. humptydumpty

    humptydumpty Fanatiek lid

    9 apr 2014
    3.637
    1.193
    113
    MS Word is vrij goed in het ontdekken van spellingsfouten, maar ziet helaas heel veel grammaticale fouten niet :(.
     
  7. Wensmamma

    Wensmamma Fanatiek lid

    4 jun 2013
    2.347
    993
    113
    Oh echt? hahaha ik snap weer helemaal niets van die Nederlandse taal :p :D
     
  8. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    O ik kan me er echt niet druk om maken. Nu is grammatica ook nooit mn sterkste punt geweest dus waarschijnlijk valt het mij dus niet op.

    Bibaboerderij vind ik overigens echt heel erg leuk! Mijn dochter haar slaap liedje is het ga maar slapen liedje van bibaboerderij ;)

    Dat liedje van pino met dat bloed dacht ik ook ff van huh... maja, krampachtig vermijden vind ik ook niks

    en dat maya de bij honger zegt.... het is toch ook honger! Wat is er niet netjes aan het woord honger???? dat vind ik pas gek!

    ik erger me meer aan de teletubbies of aan een goudvis in een klein rond potje midden in beeld in zon kinder programma! Dat vind ik pas niet kunnen.
     
  9. Dit :D En als je écht wilt zeuren, kun je het ook nog hebben over de komma die eigenlijk tussen 'eten' en 'houdt' hoort, maar die vond ik verwaarloosbaar :p

    De fout is trouwens makkelijker te zien / horen als je 'houdt' vervangt door 'maakt' ;)
     

Deel Deze Pagina