Wat wil je kwijt (WWJK) (#3)

Discussie in 'De lounge' gestart door BLiS, 10 apr 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.561
    3.064
    113
    ik kan dat bedrag gewoon niet missen.
    hij krijgt propenalol geloof ik.
    slaat nergens op
     
  2. pluisje19

    pluisje19 Fanatiek lid

    23 sep 2009
    1.754
    0
    0
    Het is ook gewoon een hoog bedrag, of je het missen kunt of niet... we betalen toch al genoeg aan zorgkosten... Ik dacht trouwens dat kinderen tot 18 jaar alles vergoed kregen, of ben ik nu fout??
     
  3. Dani84

    Dani84 Niet meer actief

    Jee mamachantal wat een bedrag we betalen idd al genoeg hier in nl aan zorgkosten e.d. fijn dat de artsen je helpen

    nijn jee 5 euro maar .. je bent echt te goed van vertrouwen
    ik zou er een punt achter zetten
    ze mogen nu nog 1 xwijzigen dan maak je het ontwerp willen ze dan nog wijzigen kost het ze elke keer 5 euro
    je zei dat ze t niet hebben, dus dan denken ze wel ff goed na hoe ze t willen kom op!!

    Pluisje ah leuk he die speeldates! ;) hier is zl ook aan t spelen bij een nieuw kindje die is net 4 Jar word in dec al 6 haha krijg je met combinatie klassen ;) ach als ze maar plezier hebben

    Kibbeling ja ik las van Spikkel dat ze elke dag de boel doet,:p doen dacht ik jeeee zou niet weten wanneer ik de ramen boven gedaan heb enz :) haha dus ff lekker aan t werk geweest!
    heerlijk vandaag wat rustiger aan.
    gered om 12 u op je werk te zijn? heerlijk een paar rustigere dagen in t vooruitzicht

    zo nu moet ik eigenlijk gaan strijken :p
    oh en kindje is er weer nu met speen! haha zei al tegen ouders ze kan zonder hoor ;) maar ach..
     
  4. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.561
    3.064
    113
    lipje was wel goed, mogen nu in gouda verder voor controle bij onze eigen kinderarts.
    net fysio met jaim geweest. conditie was met een andere test wel goed.
    verder was alles gewoon goed, word alleen nog gebeld over een vragenlijst.
     
  5. minon

    minon Niet meer actief

    Jeetje mamachantal wat een geld. En zo belachelijk heh. Woensdag zijn we met niels in het ziekenhuis geweest moestsn we medicijnen halen bij de nacht apotheek. Blijkt dat sinds 1 januari er een toeslag geld als je savonds medicijnen komt halen. 26 euro nogwat per medicijn. Stond dus voor 15 zakjes nexium en een flesje met spul voor spruw van 120ml €81,67 af te rekenen. Echt belachelijk gewoon. Bij die nexium moet je het ook eerste paar maanden zelf betalen omdat het daarna pas 'chronisch' is. Kost bijna 1,50 per zakje. En daar betaal je dan 100 euro pp per maand aan je zorgverzekering voor :(
     
  6. Dani84

    Dani84 Niet meer actief

    Fijn dat alles redelijk normaal lijkt te zijn bij Jaim
    en fijn dat je nu met Cay naar je eigen ka mag.

    Jar zou 15:30 thuis worden gebracht 12:15 gelijk vanuit school met kindje dus meegegaan..
    hij is er nog niet..
    kan daar zo slecht tegen.. zal vast wel komen en t is lekker rustig maar hij is altijd zo moe en dan denk ik zo lang spelen?? volgens mij spelen ze nooit zo lang met elkaar haha
    als hij er 16:15 nog niet is ga ik bellen ...
    dat zij niet ff een appje doet oid ze heeft me nr..
    haha zeur ben ik he
     
  7. Dani84

    Dani84 Niet meer actief

    Jee nijn ook al zo n belachelijk bedrag!! snap je toch niet he..
     
  8. minon

    minon Niet meer actief

    Wwjk: lekker naar buiten wezen wandelen. Ben wel moe nu en een wat drukkend gevoel in mn buik maar zo blij dat ff eruit was. Naar supermarkt gelopen en bij de hema broodje gegeten met mn meisje. Ze is hele week al zo lief dus ff mama-dochter dingetje doen ook. Dr babbeltje stond de hele weg niet stil en kreeg dikke knuffels onderweg. :)
     
  9. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Nijntje: Oh, genieten meid! En zo leuk dat het zo goed gaat met je meisje. Ze lijkt een plekje gevonden te hebben. Begrijpelijk dat je moe bent, 't is ook een hele onderneming met baby's op stap :)
    En jullie ook al niet terugbetaald... Die nachtapotheek kan ik ook niet tegen. Had om 19u afspraak bij ha vorig jaar, acute mondontsteking en bij wachtdienst voor medicijnen. Heb daar ook belachelijk veel moeten achterlaten, terwijl ik een voorschrift had. Het wordt hier wel vaak aangerekend bij de wachtdienst als je geen voorschrift hebt.

    Dani: Niet leuk, zou me dan zelfs wat zorgen beginnen maken. Zeker als er een uur afgesproken is.
     
  10. Dani84

    Dani84 Niet meer actief

    10 over 4 kwamen ze aan.
    ze waren zo leuk aan t spelen en de kleine meid was nog niet wakker :)
    naja blij dat hij t naar zn zin heeft gehad

    nijn leuk! quility time met je dochter heerlijk!!
     
  11. pluisje19

    pluisje19 Fanatiek lid

    23 sep 2009
    1.754
    0
    0
    Nijn, wat heerlijk, ff wandelen en een beetje alleen-tijd voor je dochter:D. Goed voor jullie allebei en genieten van die babbelkous he;). Maar goed naar je lijf luisteren he, niet teveel doen ineens...
    En wat een belachelijk bedrag voor die medicijnen, afzetterij hoor!! Is het niet terug te krijgen via zorgverzekering??
    @MamaChantal, fijn dat het goed lijkt te gaan met Jaim, maar die vermoeidheid moet toch ergens vandaan komen? Toch van haar gepieker misschien? ( zo zielig dat zo'n jong meisje zich daar al zoveel zorgen om moet maken...zucht)
    En die medicijnen, die je hebt voor het lipje, wat gaan die doen? Bleken ofzo? Ik ben een leek wat dat betreft, dus ik vraag maar;)
    Wel fijn dat je bij je eigen ka kunt gaan nu...

    @Dani, is hij al thuis?? Ik zou geloof ik al gek worden...ik kan daar ook slecht tegen. Ik kom ook wel eens te laat, maar niet met kinderen thuis brengen...kan niet vind ik...

    Hier is zoontje heel moe:D. Het was heel goed gegaan volgens de moeder... ze hebben fijn samen gespeeld:D. Hij vroeg bij thuiskomst al of hij morgen weer mocht gaan hihi..
    Zo, weer ff verder met het eten..boerenkool hmmmm
    Fijne avond Pluisje
     
  12. elsie22

    elsie22 Niet meer actief

    @nijntje lekker hoor even naar buiten!
    @pluisje fijn dat je zoontje het leuk gehad heeft!


    Ik heb net eten besteld, hele middag al hoofdpijn en geen zin om te koken.
     
  13. pluisje19

    pluisje19 Fanatiek lid

    23 sep 2009
    1.754
    0
    0
    Oh gelukkig.. ik had het nog niet gelezen... :)
     
  14. Dani84

    Dani84 Niet meer actief

    :) hij had hele verhalen had het echt naar zn zin gehad.. naja nemen we maar voor lief maar ik zat wel ff met zenuwen in mn buik.

    leuk dat jou kleintje het ook zo naar zn zin heeft gehad! ze worden er idd wel moe van he haha hier liggen ze al lekker in bed
     
  15. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.561
    3.064
    113
    de fysio vond het (gelukkig?) ook niet normaal hoe moe ze is en belt de kinderarts er over op dat hij niks gevonden heeft.
    het is gewoon raar..

    jaim heeft trouwens alles verzonnen van het gepest op school.
    reden dat ze t verzonnen heeft : ze hoopte dat ze dan minder naar school hoefde,zodat ze kon slapen :(
     
  16. zuurtje

    zuurtje VIP lid

    11 mei 2007
    19.073
    305
    83
    Vrouw
    Limburg (B)
    sorry dat ik even niet op iedereen reageer

    mamachantal wat erg dat je dochter dat verzint alleen maar om te kunnen slapen
    er moet toch iets zijn waarom ze zo moe is
    arme meid
    hebben ze alles al onderzocht in het bloed zoals ijzer, antistoffen, vitamine d
    sorry als je het al hebt verteld of liever niet wil vertellen
     
  17. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.561
    3.064
    113
    bloed is niks in gevonden, dat is het lastige.
    ze weten niet waar ze het moeten zoeken :(
     
  18. din0

    din0 VIP lid

    14 aug 2011
    5.186
    1.856
    113
    Kan het niet zo zijn dat ze zo moe is omdat ze te slim is en zich inhoud om minder slim te zijn.
    Kan heel veel energie kosten om je altijd maar in te houden om mee te gaan in de groep?
     
  19. zuurtje

    zuurtje VIP lid

    11 mei 2007
    19.073
    305
    83
    Vrouw
    Limburg (B)
  20. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.561
    3.064
    113
    dino, daar zitten we ook wel aan te denken, half okt heb ik een bel afspraak met kinderarts.
    dan ga ik vragen voor verwijzing klinisch psycholoog.
     

Deel Deze Pagina