Nou ze wist wel dat ik hem gezien had maar we wilden haar pas vertellen als we iets serieus hadden zeg maar als bedankje omdat zij ons gekoppeld heeft. We hebben ook een leuk gebaar aan haar gegeven. En vanaf dat moment begon ze me lastig te vallen met deze verhalen. Ik zie eigenlijk niet in dat ik hier de onvolwassen ben maar gewoon mijn verhaal even kwijt wou. Jazeker richt ik me op me gezin. Het gaat mij meer om dat vriendinnen zo met je kunnen omgaan.
Ja stiertje: Dit meen ik ook serieus. Ben er zelf ook verbaasd over vandaar dat ik het even op zp typ.
Had jij niet zo lang geleden een topic geopend over je vriend? (Nu ex?) Daarin had jij het ook al over een vriendin die heel erg lullig had gedaan. Je zou breken met haar begreep ik toen is dit weer dezelfde vriendin? (Als je het niet bent sorry) Als ik dit lees snap ik echt niet dat je dit een vriendin kan noemen. Wat ze tegen je zegt en hoe ze tegen je doet. Ik vind het eerlijk gezegd ook allemaal nogal kinderachtig overkomen, kan ook door je schrijfstijl komen.
Waarom heb je niet gewoon eerlijk tegen haar gezegd dat je niet gediend ben van dit soort uitspraken ipv zeggen dat je het hebt uitgemaakt en dankjewel hebt gezegd? Dat snap ik echt niet. En voor mij zou ze meteen géén vriendin meer zijn.
Ja dat heb ik gezegd omdat ik bang ben voor voodoo of waarzegsters waar ze naar toe gaat. Maar het helpt dus echt om jullie reacties te lezen. Dan kan ik zien wat jullie ervan vinden.
Waarschijnlijk weet ze dus dat je daar bang voor bent en probeert ze je zo te intimideren wat het nog triester maakt allemaal. Gewoon het contact compleet met haar verbreken en blijft ze je lastig vallen dan gewoon dreigen naar de politie te gaan, dan is ze gewoon een stalker!
Je snapt toch wel dat zulk soort mensen zich geen vriendinnen van je kunnen noemen he? Als jij ervoor kiest contact met haar aan te houden, ben je er zelf mede verantwoordelijk voor dat ze zich zo met je blijft bemoeien en blijft stoken en het van kwaad tot erger wordt.
Hahahaha. Leest niemand het gedeelte: " Nu heb ik via haar mijn huidige vriend ontmoet. Ze zagen elkaar bij de gemeente en hielpen elkaar met informatie. Ze maakten een praatje en hij vertelde dat hij op zoek is naar een vrouw en een gezin wilt. Ze dacht toen aan mij en had zijn nummer genomen voor mij" WHAHAHA Sorry. Jouw vriendin kwam iemand tegen bij de gemeente die toevallig zei goh ik zoek een vrouw voor een gezin ken jij iemand?" WHAHAHAHA Yeah. right.
Trouwens, niet om vervelend te doen hoor, maar heb eens andere topics van je gelezen. Je schreef in een eerder topic dat je in Juli dit jaar gescheiden bent van je nu ex-man omdat hij een agressieve familie heeft. Je zegt al 6 maanden met deze vriend contact te hebben? Dus toen je nog getrouwd was, was je al met deze man bezig? Het wordt wel een beetje onduidelijk en ik denk voor veel vrouwen ook ongeloofwaardig.
Das toch normaal? Doe ik meestal bij de mac, bestel ik een menuutje en vraag ik of ze er een single man bij hebben.