Ja en nee. Ik kan wel ff kijken als ik onzeker ben. Maar je kan jezelf ook gek maken, omdat je het hebt staan. Het moet geen obsessie worden Maar het is wel prettig hoor, zeker na mijn voorgeschiedenis. Je hebt toch weer even een zekerheidje als je het hartje nog ziet kloppen. Laat ook geen pretecho maken bij een bedrijf, ik vraag gewoon of collega even wil kijken, zij kan ook van babys maken. Tevens hebben we een 3D probe, dus ook een 3D echo is mogelijk.
jeeej ook ik wil graag mee-kletsen op dit forum. Ik ben 6 mei uitgerekend, en we hebben al een geweldige dochter van 2. We hadden echt niet verwacht dat we op een natuurlijke manier zwanger konden worden, omdat mijn vriend zware chemo's heeft gehad en nu nog chemotabletten slikt voor leukemie zou hij niet vruchtbaar zijn vertelden ze ons.. Maarja, vakantie doet ontspannen misschien Ik lees graag mee.. fijne avond!
Hoi welkom Heb je al een echo gehad of wacht je in spanning op de eerste?? Heftig van je vriend... Is hij wel aan beterende hand?
Welkom Jolie gefeliciteerd... Hopelijk is je vriend aan de beterende hand ! Hier geen dopler in huis ga me da precies eens aanschaffen denk ik
Hey dames! Even snel berichtje.. druk druk met verhuizing en werk en moe zijn. .. Weer mooie echo erbij las ik.. yess! Gisteren aan mn collega's verteld, reageerde allemaal leuk.. en dinsdag hopelijk weer een mooie echo! Wilde eigenlijk volgende week zaterdag vertellen maar dan gaan we over, dus ach!
Dames, mag je als je zwanger bent de badkamer schoonmaken met hg schimmelreiniger? Is nogal chemische rotzooi namelijk.
Heb ik toevallig van de week ook gedaan. Er staat niet op de verpakking dat het niet mag volgens mij. Ik had raam en deur open gezet. Adem in, snel sprayen en wegwezen, haha
Ja idd klinkt al echt goed. Nog een paar weekjes en dan komen de geslachtsbepalingen er al weer aan . Zometeen lekker met de kids zwemmen. Fijne zondag meiden
Idd nog 26 dage wachte en we gaan voor de Geslachtsbepalingecho... Spannend en nog 22 dage en we hebbe een gewone echo bij onze gyn
Ik heb ook een angelsound inderdaad, was nog geen 30 euro incl die gel erbij die je op je buik doet. Gebruik 'm hoogstens 1x in de week. Alleen in het begin eigenlijk, want als je het voelt bewegen geeft ook wel weer bevestiging. Bij jezelf echo kunnen maken lijkt me ook wel echt super gaaf. Echt ideaal dat het kan hihi. Ik wil ook een afspraak gaan inplannen voor geslachtsbepaling, maar heb mijn rooster van november nog niet. Nouja die is er al wel maar heb vakantie dus moet nog even wachten. Nouja nog een week of 5 afwachten. Heb ook nog echobonnen liggen, had ik toen een keer gewonnen. Scheelt ook. Ik heb trouwens sinds een paar dagen last van litteken van mijn knip van de vorige bevalling. Herkent iemand dit? Las op internet wel dat het vaker voorkomt en dat het komt door betere doorbloeding. Litteken zag er ook wat dikker uit. Heb er echt never nooit geen last van dus wel apart.
Welkom Jolie! Gezellig dat je mee komt kletsen.. Ik hoop dat het beter gaat met je man! Wat een mooi wonder dat jullie toch een kleintje verwachten.. Ik word helemaal zenuwachtig van jullie doppler verhalen 😉, ik heb dat ding in ons oude huis liggen en had mezelf voorgenomen om pas over een paar weken te proberen.. Maar nu heb ik toch wel erg de neiging om er heen te fietsen om em op te halen!! Het lijkt me heerlijk om een hartje te horen... Daarnaast weet ik niet hoe ik reageer als ik niks hoor! 😕 Gister naar de woonbeurs geweest., wat een aanslag op mijn energie! Ben nu nog steeds moe. Gelukkig was m'n zoontje zo lief om tot half 9 uit te slapen.. Fijne dag allemaal!!
Dat had ik ook Charise! Ben flink geknipt bij Mira en voelde dat ook in mijn zwangerschap van Ediz, terwijl ik er inderdaad ook nooit geen last van had gehad. Bij Ediz ben ik niet geknipt, geen schrammetje aan overgehouden ook en nu heb ik geen last van de knip die ik bij Mira heb gehad. Misschien doordat de bevalling en 2de zwangerschap dicht op elkaar zit?
Wat leuk! Tijdens mijn vorige zwangerschap heb ik ook een angelsound geleend, jullie kunnen het nu al goed horen dus? Ja, met mijn vriend gaat het prima, toen onze dochter 4 maanden was, werd hij ziek, dat was wel even heftig inderdaad. Vooral toen hij haar alleen achter het glas mocht zien.. Maar die periode is voorbij, en we zijn dolgelukkig met ons gezinnetje. Ik wil ook graag een geslachtsbepalingsecho laten maken, volgens mij vriendin kon het bij haar al met 15 weken. Maar dan moet je wel geluk hebben denk ik..