Wij hadden een slinger en op de deur een geboortekrans. Daarvoor had ik alle items los besteld op internet en 'm zelf in elkaar geknutseld. We kregen daar erg veel leuke reacties op! Zoiets als dit dus:
Ik vind dit zó ontzettend leuk. Zag zoiets laatst ook op internet voorbijkomen (a 30 ) en heb nog overwogen om er zelf aan te beginnen, maar ik vrees dat het er lang niet zo mooi uit komt te zien..
Shaddixxx dat valt reuze mee!!! Ik vond het erg leuk om zelf te doen voor mijn meisje en deze keer komt er zeker weer eentje!
Hier een grote gevelvlag over de breedte van het huis, roze slinger voor het raam, wat ballonnen in de tuin en een naamsticker voor het raam van de babykamer bij de middelste (die sliep aan de voorzijde van het huis).
Leuk die krans! Hier (krijg j/m tweeling) ligt 2x een klein krijtbordje (action?) klaar met een rompertje eraan en sokjes, op de bordjes schrijven we de namen. Ik zal es kijken of ik een foto kan plaatsen. Moeder fluisterde me in het oor dat mn vader een groot geboortebord heeft gemaakt in de vorm van lego-poppen. Die komt dan maar bij de oudere kids aaan het raam De kaartjes hang ik strakjes aan zo'n linthanger (ijzeren "wiel") aan lintjes met kleine roze en blauwe knijpertjes (nu te koop bij Wibra!).
hier aan de buitenkant een roze slinger door de heg, had mn moeder gedaan had aangegeven niks te willen, maar vind dit toch wel leuk. binnen hadden ze een ooievaar 'door' de tussendeur gemaakt, en een slinger van rompers en vlaggetjes (van stof) met hun kaart eraan, en vrij snel hing die helemaal vol boven mn bed hing een roze balonnen slinger en 'hoera een meisje' voor mn slaapkamerraam. was leuk zo.. vind het niet zo nodig dat de hele buurt moet weten dat er een baby geboren is
Wij hadden in het bos een boomstam gehaald. En wat takken. Van de takken hadden we een nest gemaakt en deze op de boomstam bevestigd. Bordje erop met landingsplaats. Via inet een plastic (vijver)ooievaar besteld en toen de kleine er was...ooievaar opt nest gezet. (Kaal nest 2weken voor uitgerekende datum al neergezet) en voor t raam opblaas letters met haar naam. Toen ze 1 werd hadden we dezelfde letters weer opgehangen met een 1 eronder
Ik vind zo'n ooievaar die door het raam vliegt, vreselijk! Mijn man gelukkig ook. We hebben tot nu toe een speen gekocht die je kan ophangen in het huis, weet nog niet wat ik meer ga doen. Tess83: wat een mooie krans! Ik had ooit ook een krans, maar die heb ik weg gedaan. Nu ik jouw krans zie, heb ik er spijt van
ooievaar tegen de raam. en wat vlaggetjes gewoon gezellig! in huis lieve chocolaatjes gezien bij jamin
Kopen jullie dat allemaal zelf voor je eigen geboorte van het kindje? Ik heb het voor mijn nichtjes zelf gedaan. Zodat de ouders zich daar geen zorgen over hoeven maken. Bij de eerste huis versierd met slingers en ballonnen. Bij de 2e een raam schildering gemaakt en zelf gemaakte vlaggen. Ik hoop dat mijn familie ook zoiets doet voor ons. Ik denk dat ik het even moet na vragen.
ik heb t een en ander gekregen maar ook zelf gehaald. leg het gewoon op de tafel neer als het zover is! vast wel iemand die dat gaat versieren
Ik heb een raamsticker laten ontwerpen in de stijl van het geboortekaartje. En we hangen vlaggetjes buiten. En binnen versieren we uiteraard ook als het zover is.
Mijn man gaat als het goed is wat leuks regelen. Ik hoef geen hele santekraam voor de deur maar iets kleins vind ik wel erg leuk. Ben benieuwd wat hij gaat doen.
Hier zal het tegen die tijd veel door vrienden en familie gedaan worden! Vl zit bij de brandweer, die plaatsen met de ladderwagen een ooievaar op de schoorsteen. Vl zit bij een carnavalsvereniging, die hebben een geboortebord en van schoonzus krijgen we een ooievaar die door het raam vliegt. Maar duurt nog hééél lang!!
Wij hadden een sticker op het raam met een leuk blij poppetje en dan de naam van onze dochter eronder. Zelfde sticker heeft m'n dochter op de slaapkamer deur zitten. Binnen hingen slingers met hoera een meisje. En de woonkamerdeur was volgehangen met kaarten.
Hier in de omgeving wordt het gedaan door de buren.... Als ik pech heb staat er binnenkort een ooievaarsnest op de carport met daarbij een bord met zo iets als landingsplaats... Dus al weken voor de bevalling.