Oke de keren dat ik niet zwanger was: pijnlijke borsten voor NOD (echt steken erin), last van maag/darmen (en ik ben nu bijv. ook misselijk) en meer afscheiding. Toen ik wel zwanger was: geen kwaaltjes, alleen ongesteldheidskrampen (ging nergens heen met tampons) Ongesteldheidheid kan bij mij met alle kleuren van de regenboog beginnen trouwens; roze, bruin, rood, meer witte afscheiding.. Ik wil je/jullie niet ontmoedigen maar ik weet hoe rot het voelt om dan alsnog ongesteld te worden.. ik heb ook een keer gedacht dat het heel rustig begon: ik dacht innesteling. ik een test gehaald en toen kwam de rode zee opeens (hier zat 3-4 dagen tussen). En ik ben ook Koningin Controle haha dus begrijp het helemaal
hihi.. alle kleuren van de regenboog (zie het helemaal voor me helaas) Zo stom he.. al die tijd voordat we besloten voor de 2e te gaan nooit op gelet, echt niet mee bezig.. en nu.. zucht.. Echt ik wil er niet mee bezig zijn, probeer afleiding te vinden en dat lukt ook wel aardig hoor.. maar af en toe droom ik zo lekker weg..
Hallo dames, Mag ik ook meepraten? In augustus heb ik een curretage nodig gehad na een mk. Vandaag was mijn nod maar pech, ik ben ongesteld geworden. Ik had zo gehoopt maar het was nog maar mijn eerste ronde, volgende keer beter. Tegen december hoop ik toch ook een positieve test te hebben Het zou het mooiste kerstkado ooit zijn
Haha nou ja wel binnen het 'normale' spectrum Ben je snel zwanger geraakt van de 1e als ik vragen mag? Ik las eerder iets over al een kind hebben maar volgens mij maakt dat niet uit, je wens is net zo sterk en iemand anders zei laatst: 'ja misschien was de 1e wel een toevalstreffer' (was niet dat zijn er 4 geworden totaal). Herken je gevoelens wel hoor, ik was van de week immers ook helemaal van slag door de rare / lichte menstruatie
Hoi Annemarieke, Welkom hier hoor! Vervelend dat je het ook meegemaakt hebt hoe ver was je? Het is een effectief clubje ben de tel van nieuwe zwangeren alweer kwijt Balen dat je ongesteld bent geworden
Welkom Annemarieke.. we leven hier als clubje met je mee! Ja.. van mijn dochter was ik na drie pogingen zwanger, bij mijn miskraam meteen de eerste keer. Maar bij beide keren was het zo overduidelijk, ik wist het zo zeker, zelfs na een negatieve test vertelde ik mijn man: ach weet die test veel! En idd Maar ja.. zo voelde ik helaas ook aan vanaf het begin dat het niet goed zat.. helaas is dat uitgekomen.. Nu weet ik het echt niet.. misschien komt het nog. Oh en bij beide zwschappen had ik gedroomd van een positieve test voor ik wakker werk .. nu grappen we daar over.. Zegt ml.. ach je hoeft niet te testen.. of je droomd het wel en anders weet je genoeg toch? Misschien moet ik wel naar India verhuizen haha... Ik hoop dat ik er nu helemaal naast zit, geen symptomen en toch zwanger lol
Ik hoop het ook maar na hoeveel dagen testte je dan positief bij je dochter? dat gevoel heeft geloof ik iedereen hier meegemaakt (dat het niet goed zat.. en dat het helaas klopte)
Ik vraag me dat idd af.. had iedereen het gevoel dat het niet goed zat of was het een complete klap? Het heeft mij wel geholpen met het accepteren.. Het stomme is dat ik niet meer weet wanneer ik precies positief testte. Bij mijn dchter kreeg ik eerst een paar dagen bruin verlies en testte daarna pas positief.. maar kan ook dat ik mijn NOD verkeerd berekend had. De laatste keer testte ik ook vrij laat positief en heel licht.. Dus maar weer de tompdiedom modus aan
Haha, ja toen was je nog 'zorgeloos' denk ik... vorige keer was het bij mij ook raar: 3 dagen voor NOD: omo-wit. NOD: turen en toen waren de testen op en was ik op vakantie. 1,5 week later thuis knalden ze. Dus tja hoe het er in de tussentijd uitzag.. je leest hier op het forum zoveel mensen met knaltesten 4 dagen voor NOD en dan denk ik: Ik had ook het voorgevoel. 0 angst voor een MK maar ik dacht als er iets misgaat is het een MA. week voor echo naar gevoel en de ochtend zelf wist ik het al. bleh word er weer naar van als ik er aan denk.
Ik had ook het voorgevoel. 0 angst voor een MK maar ik dacht als er iets misgaat is het een MA. week voor echo naar gevoel en de ochtend zelf wist ik het al. bleh word er weer naar van als ik er aan denk.[/QUOTE] Ja bizar is dat he.. dat gevoel.. ik ging naar het toilet, daar zag ik echt maar een beetje bruin verlies.. niks dramatisch.. maar toen ging de wereld heel langzaam draaien.. werd het helemaal kalm.. en van binnen voelde ik gewoon.. het is mis.. toen begon de wereld weer te draaien en werd het een wervelwind van emoties van binnen. Toch ben ik rustig naar mijn man gewandeld, we waren met dochterlief ergens wat eten, en fluisterde in zijn oor dat het niet goed zat. Toen vrij kalm de vk gebeld.. buurvrouw paste op dochter.. en samen naar de vk gereden.. ik waarschuwde hem nog een keer niet te erg te schrikken.. maar ondanks dat probeerde we luchtig te zijn. weer zo een moment dat ik het verkeerd zag zeg maar.. maar helaas.. Sorry wanneer dit te confronterend is.. ik weet eigenlijk niet of het nu goed of juist vervelend is dit te delen.. ik heb het een plekje gegeven.. maar ik wil het niet vergeten..
Ik had het gevoel al dat het niet goed zat, had de eerste echo eigenlijk pas met 10,5 weken maar heb dat kunnen vervroegen en helaas had mijn gevoel gelijk Annemarieke, welkom hier.. Helaas!
het voorgevoel was er inderdaad wel maar je hoopt dan toch dat het wél goed zit bij de echo (want er zijn ook zat mensen met een slecht voorgevoel waarbij het wel goed gaat, zo reëel ben ik dan ook weer wel.. ). Toen het 'net' gebeurd was zeiden de gyn en vk dat je wel meteen zwanger mag worden maar het slim is een maand minimaal te wachten voordat je er emotioneel aan toe ben. Toen dacht ik wat een onzin maar ik denk nu dat het wel goed is dat ik nu ongesteld ben geworden Even luchtig: ik heb bijna 500 berichten! jeej dan word ik senior member
@Annemarieke, welkom hier (helaas). We hebben een fijn clubje! Hoop dat je er wat aan zult hebben! Ik had ook bijna vanaf het begin zo'n voorgevoel dat het niet goed zat. Bleek dus ook zo te zijn met de eerste echo bij 8+2. Maar goed, de klap is net zo groot, want je hoopt natuurlijk dat je voorgevoel het niet goed heeft.
Ik heb heel lang een slecht voorgevoel gehad.. tot ik een mooi kloppen hartje zag toen de avond voor de slechte echo echt een heel naar gevoel wist ook gewoon dat het over was.. en dit klopte helaas.. Welkom annemarieke!! Zo nog even werken.. wat een vies weertje hè
Eerste keer had ik al een onderbuik gevoel.., De tweede keer dat ik positief testte geloofde ik er al helemaal njet in.. Maar geen idee dus hoe het voelt, als t wel oke zit..
Ik zeg nu elke keer in gedachten tegen mezelf en de mini beeb: "Blijf je aub plakken beebje" De onzekerheid kan denk ik pas ontnomen worden na een paar goede echo's.