Ik denk dat mijn eisprong vandaag is. Heb behoorlijke buikpijn/kramp, kan bijna niet rechtop lopen. Gisterochtend gezellig gemaakt voor het laatst, zouden die het redden? Met dit gevoel is het nu gezellig maken niet prettig...
hallo dames, ik ben helemaal nieuw hierin. Hebben al 2 kindjes en willen nog graag een 3de. Vrijdag begonnen met provera 10mg. Heb gisteren hele dag in bed gelegen wat misselijk van dat spul. Hebben jullie nog bijwerkingen gehad? Zodra in ongi wordt moet ik op dag 3 starten met clomid ook dat is de eerste keer ben heel benieuwd of ik er veel last van krijg.. fijne zondag!
@Shia zouden t normaal gesproken moeten redden. @Marleen96 Ik heb geen bijwerkingen ervaren, maar goed de clomid doet ook niks bij mij. Misschien dat t daaraan ligt. Wens jou veel succes en hopelijk weinig bijwerkingen.
Mijn progesteron was 187 dan zijn er waarschijnlijk 2 gesprongen omdat het anders niet zo hoog kan zijn
Dat is inderdaad hoog! Mijn progesteron was afgelopen cyclus 22 na eisprong Ik heb het gevoel dat mijn ei nog niet gesprongen is. De ovutesten blijven negatief!
@shia nee bij de eerste 2 niets gebruikt. Wel bij de 2e lang moeten wachten op een eisprong ivm pcos. Maar wel de eerste eisprong gelijk raak. Ben in mei gestopt met de pil daarna niet meer ongi geweest. Vandaar nu begonnen met provera en clomid. Hoop dat ik niets heel veel last krijg van bijwerkingen.. succes allemaal!
fijn dat je ei gesprongen is! Ik zit vandaag op 8dpo, dus nog 5 dagen te gaan tot NOD. Ben het wachten zat, maar gelukkig veel afleiding en weinig ermee bezig. Temp stijgt niet genoeg, dus wellicht moet ik door naar volgende ronde.
De meeste vrouwen die zwanger zijn hebben na hun eisprong temperaturen van rond de 36,9/37,1, Die van mij is laag als ik het daarmee vergelijk. Dus vandaar dat ik een beetje teleurgesteld ben.
Wat lief dank je wel en jij ook natuurlijk. Je hebt nog iets langer te gaan, al dat wachten bahhhh maar ja, het hoort erbij
Dat zou mooi zijn een 3fase patroon, maar ik ben meer onder de indruk van jouw temp!! Wow van 36,2 naar 36,8 dat is nou eens een stijging