Ik heb al 1 of 2 jaar geen oproep meer gehad.. Maar paar weken terug ben ik zo enorm verkouden geweest (8 weken lang en kwam er pas vanaf met prednison) en toen ben ik weer aan de puffers gemoeten dus nu kreeg ik wel weer een oproep.. Ik zou hem zaterdag dan moeten halen maar dat kan ik niet dus ik haal hem later. Na die 8 weken verkoudheid en beroerd zijn heb ik wel zoiets van: ik ga hem toch maar halen!
Ja ik haal em wel. Mijn man is hartpatiënt, en ik werk met ouderen. Dus wil ik het risico op griep zo veel mogelijk verkleinen, zodat ik ook mensen niet kan besmetten. En ik lees dat mensen de griep krijgen door de vaccinatie. Klopt niet! De griepspuit wordt gegeven in een periode dat veel mensen verkouden zijn, of niet fit. Was je waarschijnlijk zonder de vaccinatie ook geworden. Mocht je toch niet fit zijn van de vaccinatie, is het geen griep hoor. Met griep lig je minimaal een week plat, met koorts, spierpijn, ellendig voelen etc. Niet lekker voelen is geen griep. Griep is best heftig!
Ik krijg hem via mijn werk aangeboden maar neem hem niet. De kans dat ik mijn patiënten besmet is zeer klein aangezien zij de kwetsbare groep zijn die wel gevaccineerd zijn. Mijn 6 jarige dochter krijgt hem vanaf haar 2e winter wel ieder jaar ivm haar longaandoening. Voor haar hoef ik de prik ook niet te nemen, een verkoudheid van mijnof mijn man is al reden om haar te laten logeren zodat ze niet met ons in aanraking komt.
Ik heb het even laten bezinken en besloten hem gewoon te gaan halen komende week. Na lang genoeg ziek zijn ga ik er nu gewoon voor om eens zonder extra problemen de winter door te gaan.
Mijn zoon heeft een oproep gehad. Ga hem denk ik niet halen. Nog even over na denken. Hij heeft astma maar die is goed onder controle. Hij is gelukkig niet meer vaak ziek en tot nu toe verloopt de griep niet anders als bij andere mensen. Hooguit wat extra puffe omdat hij het wat benauwder heeft en het uitloopt op bronchitis. Er zijn zoveel verschillende soorten griep dat zo'n griep prik geen garantie is op het niet krijgen van de griep. Mijn moeder heeft copd en haalt hem wel Ik ben geen risico geval maar heb minimaal 3x per jaar echte Griep . Koorts, spierpijn over het hele lijf, overgeven, dood moe en flink verkouden. Echt dood en dood ziek dus niet grieperig. Gelukkig duurt het maar paar dagen. Vaak gaat het dan een rondje door het huis en zijn we allemaal aan de beurt. Partner krijgt griepprik op zijn werk . Baas betaald
Ik val ook in een risicogroep maar mijn internist raadt het af. Alleen als ik vaak ziek ben of heftig ziek dan wel maar liever niet. Er is ook veel discussie over nu zegt hij.
Ik heb 1 keer een griep prik gehad en nooooit weer, ik ben nog nooit zoveel ziek geweest als dat jaar! En dan heb ik het niet over een verkoudheidje maar echt vette griep met 40 + graden koorts, en een hele week in bed. Elke 2 maand was ik aan de beurt dat jaar dus nee ik bedank haha.
Kan prima hoor. Zelf ook wel is 3x de groep achter elkaar gehad. Er zijn zoveel griepversies dat dat prima kan. Dacht ook 1x en je kunt ff vooruit maar dat is dus niet zo
Waarom zou ik liegen?Daar heb ik helemaal niks aan toch? Ik weet toch echt zeker dat ik toch echt om de paar maanden met griep In bed lag, met een koorts waar je u tegen zegt en opgenomen in het ziekenhuis waar ze de koorts na beneden te krijgen, en de oorzaak konden ze nooit echt vinden, Griep zeiden ze, griep alweer???! Ja alweer. En dat was alleen het jaar na de griep prik. Nu hoeft het natuurlijk niet die prik te zijn geweest maar ik denk het wel want het gebeurde enkel dat jaar na die rotprik. En als je dat geloofd is het prima, hoeft natuurlijk niet, maat vriendelijk blijven zal je je een cent kosten hoor. Maak mensen niet uit voor leugenaar, dat is niet prettig.
Je kan hoog of laag springen; het kan gewoon niet. Ik geloof wel dat je heel ziek bent geweest hoor, maar dan is het wsl een zwaar verkoudheidsvirus geweest.
meid, blaas niet zo hoog van de toren alsof je alles weet ik zeg nergens dat het een bijwerking is. ik zeg dat ik er zwaar verkouden van word. net als mijn collega's en veel clienten. en altijd vlak NA de vaccinatie. de HA vertelde dat dit door de griepprik komt. dat je hierdoor lichte griep/zware verkoudheid kan krijgen.afhankelijk van hoe je lichaam ermee aan de slag gaat.
dat kan dus wel er zijn meerdere soorten griep. die griepprik werkt bijvoorbeeld maar voor een paar soorten griep. en het is elk jaar ook maar een gok of die vaccinatie voor de griep werkt die dat jaar de ronde doet. het kan dus zomaar zijn dat je eerst de ene griep krijgt en daarna de andere. of dat je lichaam na de 1e griep niet genoeg afweerstoffen heeft aangemaakt en bij de volgende keer met dezelfde griep, je weer doodziek word. mijn moeder heeft gemiddeld 2x per jaar griep. ik heb een collega die ondanks de griepprik, gemiddeld 3x per jaar griep had. zij was steeds zo'n 2 weken uitgeschakeld. jarenlang. gestopt met de griepprik en ze heeft geen griep meer gehad. weer een keer de griepprik omdat volgens zeggen je er niet ziek of vatbaarder van werd, en ja hoor, weer ziek. geen griepprik en ze werk niet ziet. toevallig he
Het kan niet omdat? Maarja goed om terug op het topic te komen, nee ik zou de griep prik niet weer halen omdat het mijn systeem helemaal op de kop heeft gegooid, en ik nooit weer zo ziek wil worden.
Het kan wel degelijk. Het is wel zo, dat als je eenmaal de ene griepvirus gehad hebt, je deze niet weer kan krijgen. Maar met zoveel griepvarianten kan je best een paar keer per jaar plat liggen. Maar dan wel met steeds een ander griepvirus.
Ik zit in de risico groep (astma), heb nooit bijwerkingen gehad van de prik en wordt er ook niet ziek van.
Ik werk in het ziekenhuis (kom niet in contact met patiënten) en kan 'm dus via mijn werkgever halen, maar ga 'm niet halen. Nog nooit gedaan en kan me ook niet herinneren wanneer ik voor het laatst griep heb gehad.