Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad deel 7

Discussie in 'Miskraam' gestart door Alf, 6 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Alf

    Alf Niet meer actief

    Ja. Dinsdag weer. Merk dat het erger wordt als ze zich druk maakt. Heb dus wel vertrouwen in osteopaat , alleen al ivm het ontspannen.
     
  2. Tammywynet

    Tammywynet Fanatiek lid

    25 mei 2012
    1.224
    0
    0
    NULL
    NULL
    Alf, lastig! Hopelijk gaat het snel beter.

    OZ, wat ontzettend fijn!

    Net Zwangere dames, ik had jullie nog niet echt gefeliciteerd dus HEEL ERG GEFELICITEERD!!!!! Echt super gegund!

    Hier wil de apotheek ook niets bestellen dat ik zelf betaal. Ze heeft het een paar keer gedaan maar toen was het gedaan. Ze verdiende er niet op. Blijkbaar doen ze bovenop het bedrag van de medicijnen nog een extra bedrag. En dat bracht ze mij niet in rekening.
    Als je het wilt, raad ik je aan eerst met je apotheker te praten en te kijken of het lukt. Ik moet dus 4 uur heen en 4 uur terug naar Langenfeld. Heb daar zelfs nu een klantenkaart.
     
  3. Bumbaaa

    Bumbaaa Fanatiek lid

    24 mei 2012
    2.188
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lolababy ,wat heftig. ..weer een miskraam.
    Bij mij volgde de zwangerschappen ook op zonder een gewone menstruatie ertussen.
    Ik heb me ook verdiept in utrogestan ,via de huisarts of gyn kreeg ik het niet.
    Toen via een hysteroscopie erachter gekomen dat ik een niche heb en ik denk dat dat de oorzaak van mijn miskramen is geweest.
    Veel sterkte gewenst !

    Oz ,waw dat gaat goed. Super !!!

    Alf ,lastig die reflex hè . Hier was het in combi met koemelk allergie. Zodra hij dat niet meer kreeg ging het beter.
     
  4. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Ik wil Utrogestan echt graag proberen. Heb zelf gewoon het gevoel dat dat echt zou kunnen uitmaken. Maar ik krijg het niet van mijn gyn en wil het niet aan mijn huisarts vragen. Dus dan is zo'n website denk ik de enige optie. Wat zou me dat kosten voor 1 cyclus dan?

    Ik wil het ook proberen ivm hele erge PMS wat iedere maand erger lijkt te worden.
     
  5. Tammywynet

    Tammywynet Fanatiek lid

    25 mei 2012
    1.224
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nuage, zo begrijpelijk! Die PMS is vreselijk. Hier weet ik sinds een jaar alles van en inderdaad met extra progesteron is het een heel stuk minder.

    Ik gebruik nu alleen wel de injecties. Dan is het niet zo'n troep down under.

    Je kunt dus ook een progesteron tekort hebben en daardoor niet zwanger raken of het weer verliezen.

    Is dat geen reden om eens bij de gyn langs te gaan? Anders naar dr. E. in het Spaarne. Fijne gyn!
     
  6. Tammywynet

    Tammywynet Fanatiek lid

    25 mei 2012
    1.224
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dames, ik heb een vraag.

    Ik spuit Clexane sinds een aantal cycli. Dat gaat prima en netjes. Je ziet alleen de rode puntjes, heel klein verder niets.

    Als ik er dan mee ophoud dan krijg ik toch grote blauw/rode plekken op dat stuk huid. Hebben meer dames hier last van? Het trekt wel weg maar daar gaat toch een paar weken overheen.

    Ik vroeg het me af.
     
  7. marjol

    marjol Fanatiek lid

    14 nov 2009
    1.881
    3
    36
    Gelderland
    @OZ: Wat goed dat het zo gestegen is. Knuffel voor die zware weken die je voor de boeg hebt.

    @alf: wat fijn dat het goed gaat me je meisje. Ik hoop wel voor je dat het dag/nacht ritme snel op de rit is.
     
  8. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    OZ, super waardes! :) We hebben volgens mij ook bijna tegelijkertijd een echo? Ik de 25ste.

    Tammy, heb je nog gedaan wat je in je PB zei? Zij had nog niets ontvangen nl. :D
     
  9. Bumbaaa

    Bumbaaa Fanatiek lid

    24 mei 2012
    2.188
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nuage , ik heb een keer bij de zoveelste miskraam de Geertgen kliniek gebeld.
    Daar mijn verhaal gedaan. Hun schrijven het standaard voor bij vruchtbaarheidsbehandelingen. Dat was bij mij niet aan de orde. Maar heb toen afgesproken dat ik eerst bij een andere gyn zou proberen . Mocht daar niets uit konen mocht ik bij hun een afspraak maken.
     
  10. Nijntje01

    Nijntje01 Fanatiek lid

    2 dec 2012
    3.539
    422
    83
    Zuid-Holland
    Oz, fijn dat ze ook de fraxi hebben voorgeschreven. Moet jij niet voor de 1e echo naar de S.? Ik mag in NL elke week een echo, maar de S. zei dat ze zelf de 1e wilde doen mocht ik zwanger zijn.
    Ik heb de mail rechtstreeks naar de S. gestuurd. Maar misschien niet zo slim, want via algemene mail kreeg ik altijd dezelfde dag antwoord. Als ik niets hoor stuur ik de mail over een paar dagen ook naar de algemene mail ;)

    Alf, lastig dat ze overdag slaap ipv 's nachts. Hopelijk gaat het snel beter en hoeft ze ook niet aan de medicijnen.
     
  11. OZ2014

    OZ2014 Fanatiek lid

    25 jan 2014
    1.180
    24
    38
    Tammy, misschien moet ik van fraxiparine naar clexane dan... ik zit onder de blauwe plekken. Gelukkig wordt het winter dan ziet niemand het :)
     
  12. OZ2014

    OZ2014 Fanatiek lid

    25 jan 2014
    1.180
    24
    38
    Mykel, ja idd bijna tegelijk ik mag op een woensdag ben benieuwd! vind het wel super eng, ben zo bang voor weer een teleurstelling maar goed we have to wait and see.....
     
  13. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Ik zie mijn gyn natuurlijk al best vaak momenteel en spreek m volgende week weer. Heb Utrogestan geopperd vorige keer maar hij was niet enthousiast. Wil eerst m'n cyclus monitoren en daar heb ik geen zin in. Weet je wat het is, ik ben een beetje doktersmoe. Geen zin om weer te gaan zeuren en al helemaal geen zin in een ander ziekenhuis. Heb er eigenlijk gewoon helemaal de schijt in haha maar dat kan ook door m'n hormonen komen.

    Ik heb zoiets van ik laat zelf m'n Progesteron wel prikken en daarna koop ik zelf de Utrogestan wel...

    Maar wie weet durf ik het bij ons volgende gesprek wel nog een keer te opperen.

    OZ met hoeveel weken mag je de eerste echo?
     
  14. Bumbaaa

    Bumbaaa Fanatiek lid

    24 mei 2012
    2.188
    0
    0
    NULL
    NULL
    Proberen kan altijd ..of mss via je huisarts ?
     
  15. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Nee die heb ik ook even teveel gezien. Die denkt ondertussen dat ik hypochonder ben denk ik
     
  16. Maria999

    Maria999 Fanatiek lid

    5 jan 2012
    4.525
    2
    36
    Alf, rottig vd reflux. En nachtbrakers ook ja. Brakkigheid.

    Oz, ik was blauw, groen en pimpelpaars vd Clexane. Moest na maanden zelfs in benen gaan prikken omdat ik maar bleef bloeden als ik in mijn zij en buik prikte.
     
  17. Alf

    Alf Niet meer actief

    Maria Wat zou jij doen, nexium inzetten of pas in uiterste uiterste nood? Il twijfel aan de noodzaak, maar twee uur slikken, hikken en gaspen is ook niet normaal natuurlijk.Mijn huisarts is welwillend, ik ga morgen iig een recept halen, dan heb ik het maar in huis. Een weekend kan láng duren ;)
     
  18. Alf

    Alf Niet meer actief

    Moesch Ben jij al bevallen? Spannend!
     
  19. Maria999

    Maria999 Fanatiek lid

    5 jan 2012
    4.525
    2
    36
    Moeilijk in te schatten. Onze kleine krijste alle dagen, uren en uren en uren. Toen wilden we wel Nexium. Maar bij wat jij beschrijft, zou ik misschien nog even wachten. En dat boek gaan lezen 😊. Lastig hoor, jullie kunnen vergelijken met nr 1, maar wat is normale reflux en wat is te bar?
     
  20. Tammywynet

    Tammywynet Fanatiek lid

    25 mei 2012
    1.224
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mykelti, die verjaardag was erg gezellig en het was laat geworden. Ik heb vandaag een opzet gemaakt. Ga het morgen afmaken en het dan morgen of in het weekend aan haar mailen.

    Ik moest ook mijn voors- en tegenslijst maken voor het Noorden. Verder was het druk vandaag. Lekker, niet nadenken en piekeren!
     

Deel Deze Pagina