gastouder clubje op het forum???

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door tuc, 21 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. xLovely

    xLovely Bekend lid

    10 nov 2010
    789
    0
    0
    Jij hebt/krijgt het ook lekker druk Juli10, leuk!

    Geen ervaring hier met verhuizen.. we wonen hier nu 9 jaar en gaan niet meer weg ;)
     
  2. dorisn

    dorisn Fanatiek lid

    2 jun 2007
    4.319
    37
    48
    ede
    Ik ben sinds april vorig jaar gastouder.
    ik heb nu een meisje van 1,5 op maandag, dinsdag en donderdag. Een jongen van 2 op maandag en dinsdag. Een meisje van bijna 2 op dinsdag. Een jongen van 4 op maandag na school. En per 1november een jongen van 6 flexibel na school.

    Nu ben ik 6weken zwanger en moet dit de ouders binnenkort gaan vertellen, maar ik heb geen idee hoe en wanneer. En vooral, hoe gaat het na mn verlof. Dat zijn wel dingetjes waar ik nu even beetje tegenaan loop.

    Ik heb zelf een dochter van 6 en een zoon van 4. Gelukkig is de school tegenover ons huis, dus met de gastkinderen is het prima te doen.

    Ik werk niet met thema's maar knutsel wel regelmatig en ga veel naar buiten.

    leuk om hier ervaringen uit te wisselen.
     
  3. juli10

    juli10 Fanatiek lid

    12 jun 2011
    1.259
    0
    0
    Dorisn dat lijkt me ook een lastig iets. Wij willen in de toekomst waarschijnlijk ook nog een derde kindje en vroeg me ook al af hoe dat dan zou gaan. Lijkt me ook lastig om te vertellen want hun hebben dan natuurlijk weer een probleem met de opvang. Ik zou als ik jou was zelf al even contact opnemen met het gastouderbureau en kijken of er in de buurt nog een gastouder is die de kindjes tijdens je verlof zou kunnen opvangen. Dan kun je de ouders meteen duidelijkheid en een eventuele tussenoplossing bieden zonder dst hun meteen in de stress schieten qua opvang. Gefeliciteerd met je zwangerschap trouwens, leuk!
     
  4. Gerdatje

    Gerdatje Fanatiek lid

    27 apr 2012
    1.920
    0
    0
    100% Mama
    Achterhoek
    Even het GOB bellen. Die hebben daar wel vaker mee vandoen gehad.
    En weten ook hoe je dit goed kunt aan pakken.
    Natuurlijk loop je de kans dat je kindjes kwijt raak. Dat ze bij de vervanger blijven.
     
  5. dorisn

    dorisn Fanatiek lid

    2 jun 2007
    4.319
    37
    48
    ede
    Ik raak denk ik 2kleine contracten kwijt, voor zover ik het nu kan bekijken, maar dat vind ik niet zo erg. De ene is bso en de andere is alleen lunch en slapen.
    Het gob om advies vragen is idd een goede.
    Ga het wel al snel vertellen aan de ouders want ik groei al aardig en mn buik inhouden lukt ook niet zo goed meer.

    Heb trouwens vandaag 1kindje dat absoluut niet wil luisteren (ook niet naar dr moeder trouwens) wordt er een beetje moedeloos van want ze trekt de andere mee in dit gedrag.
    Ben vandaag net een politie agent.
    Ze ligt nu op bed en ik hoop dat ze straks een beetje bijgedraaid is en de rest van de dag wat relaxter verloopt.
    Vanmorgen hebben we een eikeltje gekleurd met krijtjes, was 1 meisje die de krijtjes heel raar vond volgens mij, ze zat iedere keer aan dr handjes te voelen.
     
  6. Goldsword

    Goldsword Fanatiek lid

    14 dec 2013
    1.422
    0
    36
    NULL
    Rotterdam
    Irritant he, als ze niet willen luisteren. Heb het idee dat ik dan wel eens in een negatieve spiraal beland van steeds politie moeten spelen ... Wat doen jullie wanneer een kindje bv. weigert om te helpen met opruimen?
     
  7. xLovely

    xLovely Bekend lid

    10 nov 2010
    789
    0
    0
    Even een vraag... hebben jullie een bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering?
     
  8. Gerdatje

    Gerdatje Fanatiek lid

    27 apr 2012
    1.920
    0
    0
    100% Mama
    Achterhoek
    Nee ik heb geen bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering.
    Dan zal ik niet veel overhouden aan mijn loon denk ik.
     
  9. Goldsword

    Goldsword Fanatiek lid

    14 dec 2013
    1.422
    0
    36
    NULL
    Rotterdam
    Ik ook niet ...
     
  10. Gerdatje

    Gerdatje Fanatiek lid

    27 apr 2012
    1.920
    0
    0
    100% Mama
    Achterhoek
    Zo wij hebben weer lekker weekend.
    Zit trouwens met een probleempje. Mijn dochter wil dus op het moment echt niet meer delen.
    Het speelgoed is van haar, en daar mogen de andere niet mee spelen.

    Iemand tips?
     
  11. Catou

    Catou Fanatiek lid

    11 okt 2013
    3.683
    1.860
    113
    Hallo medegastouders, ben al 10 jaar go. Mijn eigen kinderen zijn 4 en 6, ze weten dus niet beter. Is al het speelgoed echt van haar of ook van de opvang? Hier is het gedeeltelijk van de kindren en gedeeltelijk van mij. Zoon heeft bijv 4 chugginton treintjes en die zijn echt van hem en daar mogen de oppaskindjes niet mee spelen. Prima staat dus op de kast. En dochter heeft tegenwoordig veel op haar kamer omdat het ongeschikt is (Lego friends, Barbie's etc) voor de oppaskinderen.

    Verder is hier de regel samen delen samen spelen, dus wat jouw dochtertje doet keur ik niet goed. Moet zeggen dat ze dat bij mij nooit hebben gedaan. Zou een paar dingen eruit halen en op haar kamer zetten, haar laten kiezen en de rest is voor iedereen.
     
  12. Sammie1

    Sammie1 Fanatiek lid

    14 feb 2012
    3.494
    2
    38
    Ik keur het ook niet goed en als ze het heeft afgepakt geven we het samen weer terug. Dat vind ze niet echt leuk, maarja. ik probeer der wel af te leiden maar ander speelgoed is ook niet goed genoeg dan :p
     
  13. Gerdatje

    Gerdatje Fanatiek lid

    27 apr 2012
    1.920
    0
    0
    100% Mama
    Achterhoek
    Ik keur het zeker niet goed.

    Speelgoed op haar kamer zetten is een goed idee. NU leg ik wel eens spullen in de kast. Kan ze zelf ook wat uitzoeken wat ze niet wil delen. Goed idee. Ga ik morgen meteen met haar bespreken.

    Mijn dochter week eigenlijk ook niet beter of ons buurmeisje kwam hier. Nu zijn er het laatste half jaar 2 grot meiden bij gekomen. En daar ook wat meer problemen mee met delen.
     
  14. Catou

    Catou Fanatiek lid

    11 okt 2013
    3.683
    1.860
    113
    Scheelt natuurlijk wel dat ze eerst de oudste was en sinds een half jaar delft ze het onderspit. Hier zijn altijd oppaskinderen geweest die ouder waren. Nu ook oudste oppaskind is 8,5 de jongste een paar weken ( is hier nAtuurlijk nog niet).

    Benieuwd hoe het uitpakt met je dochter! Hoe oud is ze?

    @sammie:
    En jouw dochtertje is nog net geen 2, op die leeftijd is delen gewoon lastig. Er is ook zo' n grapje van: alles wat ik heb is van mij, alles wat ik ooit gehad heb is van mij, alles wat leuk is is van mij, etc.
    Komt wel goed, ze leert het wel.
     
  15. Gerdatje

    Gerdatje Fanatiek lid

    27 apr 2012
    1.920
    0
    0
    100% Mama
    Achterhoek
    Onze dochter wordt ik Jan 2015 3 jaar.
     
  16. gitaartje

    gitaartje Fanatiek lid

    12 nov 2013
    1.983
    1.251
    113
    Hoi meiden, mag ik ook meekletsen?
    Ik ben gastouder-aan-huis. Half november ga ik weer aan het werk, en ik heb er alweer zin in, vanaf juni heb ik al verlof.
    Ik werk bij een gezin met 3 meiden van 7, 5 en 2. 1,5 dag. Voor m'n verlof had ik nog een ander gezin maar zij zijn helaas gestopt met de opvang (ze wilde graag zelf fulltime thuis zijn, en dan houd het voor mij op helaas).
    Nu ben ik nog op zoek naar een ander gezin.

    Ik werk niet echt met thema's maar pas activiteiten en knutsels wel aan aan de tijd van het jaar.
    Zijn er meer gastouders die bij het gezin thuis werken?
     
  17. Catou

    Catou Fanatiek lid

    11 okt 2013
    3.683
    1.860
    113
    Alweer 4,5 jaar in mijn huis, maar de eerste 5,5 jaar was ik ook go aan huis. Ik werkte toen ik 3 gezinnen 2 dagen. Was erg leuk, 1x op een vakantiepark, 1x midden in het centrum en 1x ergens anders. Heel afwisselend. Toevallig hielden alledrie de gezinnen rond dezelfde periode op. 1x emigratie, 1x veranderde moeders van werk en ging ze op schooltijden werken, en het 3de gezin verhuisde en is nog een tijd hier geweest.
     
  18. maantje85

    maantje85 Fanatiek lid

    9 feb 2010
    1.321
    3
    36
    NULL
    NULL
    Hallo dames,

    Sorry dat ik hier inbreek maar wilde even een oproepje doen:)

    Wij zijn een gezinnetje in Zevenbergen met een zoontje van (bijna) 3! Nu ga ik na 3 jaar weer werken en zijn wij dus opzoek naar een gastouder. Misschien woont 1 van jullie hier in de buurt of kent een gastouder hier uit de buurt dan hoor ik het graag in een pbtje:p

    Alvast bedankt!

    Groetjes maantje..
     
  19. Goldsword

    Goldsword Fanatiek lid

    14 dec 2013
    1.422
    0
    36
    NULL
    Rotterdam
    Ik werk ook 2 a 3 dagen bij het gezin thuis. Ik neem dan mijn eigen dochtertje mee, maar hopelijk over een tijdje lekker kindjes bij mij thuis opvangen. Hoe bevalt het jou om bij de ouders in huis te werken?
     
  20. tuc

    tuc Niet meer actief

    sorry ben bang dat ik net te ver van je af zit: B.O.Z
     

Deel Deze Pagina