Hoeveel geld zijn jullie weekelijks kwijt aan boodschappen?

Discussion in 'De lounge' started by Ssaarr, Oct 10, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tuc

    tuc Niet meer actief


    Zo te zien is het bij jou niet 1 heel raar ding wat opvalt maar zijn het de beetjes bij elkaar denk, je gaf zelf al de pasta aan en die melk..is dat 1 pak voor 1,49. Want de halfvolle melk bij de lidl is 69 cent...dat scheelt al best. Verder idd best wat a merken..het lijken maar kleine bedragen maar alles bij elkaar scheelt dat best veel denk. Ook als je de andrelon bv bij het kruidvat koopt is goedkoper denk.
     
  2. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    Jun 5, 2013
    7,027
    551
    113

    hak appelmoes is zonde. goedkoper huismerk smaakt net zo goed. ik proef in appelmoes echt geen verschil.
    kwarktoetjes, pak vla is goedkoper
    bumbakoekjes, zijn onnodig duur. gewoon biscuitje met 40 in een pak vinden mijn kinderen nog lekkerder bv
    chips alleen voor het weekend
    pampers misschien een mogelijkheid ander merk of alleen in de reclame kopen
     
  3. meisje26

    meisje26 Fanatiek lid

    Apr 6, 2007
    1,797
    1
    38
    Wij ongeveer 110-130 euro per week, twee volwassenen en twee kids van 3 en 6.maar ik en mijn man houden wel van veel a merken. Sommige dingen boeien me dan weer totaal niet qua merk, bijv pleepapier en keukenrollen of melk en toetjes en koekjes...
    En wij houden oom wel gewoon van lekker en soms luxe dingen! Ik heb dat geld er graag voor over.
     
  4. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,737
    7,507
    113
    Female
    je hebt nu 10 stuks vlees. lijkt me dat je hier wel meer dan een halve week mee doet??
    - bumbo koekjes: gewoon biscuitjes halen
    - hak appelmoes: eigen merk nemen
    - andrelon is heel regelmatig bij het kruidvat in de aanbieding per 4-5.
    - pampers: moeten het perse merk luiers zijn? kruidvat luiers zijn ook erg goed en goedkoper.
    - drinken: meer water drinken??
    - huishoudelijke artikelen: die heb je niet wekelijks bij de boodschappen zitten? ik iig niet. wasmiddelen gebruik ik bijvoorbeeld maar 1/3e van wat er op de verpakkings staat. ik koop wasmiddelen, schoonmaakmiddelen en verzorgingsprodukten en luiers alleen in de aanbieding. tijdje terug stonden er bijvoorbeeld flessen omo voor 2 euro in het vak met spul wat eruit ging. diezelfde flessen stonden nog voor 6 euro in het schap. je begrijpt dus wel dat ik er een boel van ingeslagen heb;)
    luiers bij het kruidvat 2+1 gratis. luierdoekjes koop ik in grote voordeel dozen van kruidvat eigen merk. die van zwitsal zijn bijvoorbeeld regelmatig in de aanbieding 12 pak voor 17 euro. maar die van de action zijn ook goedkoop. 99 cent per pakje. sowieso koop ik schoonmaakmiddelen alleen bij de action. scheelt echt een hoop. ook vaak wasmiddelen, shampoo/douchespul enz. vaak heeft de action ook de echte merken te koop. bijvoorbeeld dove douchegel maar dan bijv een turkse tekst op de fles ipv nederlands.
    sowiso
     
  5. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Net voor 180 euro aan boodschappen besteld. Maar dat is inclusief luiers (allebei de dames in luiers), flesvoeding, en 14 potjes. Ook is het wat hoger omdat we momenteel wat meer bezoek krijgen.
    Normaal ben ik rond de 130 euro kwijt.
     
  6. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    May 29, 2008
    20,418
    3,298
    113
    Wij zijn tussen de 80 tot 100 euro kwijt per week.
    Zijn met 4 personen :).
     
  7. Debaky

    Debaky VIP lid

    Apr 22, 2013
    10,348
    5,392
    113
    Wij proberen rond de 100/110 euro per week te blijven. Wij zijn met twee volwassenen en 2 kinderen van 3 en 7. Wij doen dan alles voor die 100/110. Elke dag vers brood, de eventuele shampoo's, cremetjes etc etc.

    Meer dan voldoende, koop veel vlees in de aanbieding en dan vries ik dat in.

    Net zoals nu bij de Aldi, daar heb je vaak weekend voordelen. Dit weekend was het 700gr half om half gehakt voor 2.59 en 460 gram schouderkarbonade voor 2.49, heb dus nu 2 pakken gehakt gehaald en 2 pakken karbonades ( 2 verschillende smaken ) ik heb dus nu al voor 8 dagen vlees in principe. Nou vries ik dat gewoon in en heb dus altijd wel vlees liggen.
     
  8. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    De ene week 40 euro en de andere week kan het 140 euro zijn.
    Vlees koop ik van mijn maaltijdcheques net zoals toiletpapier, afwasmiddel, waspoeder/verzachter, snoep.
    Dan koop ik veel ineens waardoor het dan wel tot 140 of meer kan zijn.
     
  9. Sammie88

    Sammie88 VIP lid

    Jun 12, 2008
    11,287
    0
    36
    Emmen
    75 euro per week 2 volwassen 2 kinderen in de luiers, 2 katten en 1 hond.
     
  10. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    Jan 5, 2011
    2,297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg
    Twee volwassenen, 1 peuter en 1 dreumes (beiden nog in de luiers) en sinds wij gerichter boodschappen zijn gaan doen zitten we gemiddeld rond de 80 euro per week.
    Ook nog 2 katten.
     
  11. Mamak

    Mamak Fanatiek lid

    Jun 8, 2008
    3,424
    48
    48
    thuis
    wij doen hier aan een dag/maandbudget van 10 euro per dag (=310 euro per maand).. en komt dus uit op 70 euro per week.
    Hierbij zitten wel verzorgingsmiddelen/wasmiddelen maar GEEN producten voor de baby (luiers/luierdoekjes)

    We zijn met 2 volwassenen, 1 zoon van 6 en 1 baby van (nu) 6 weken.
     
  12. sem frummel

    sem frummel Fanatiek lid

    Oct 21, 2011
    2,386
    1
    36
    verzorgende ig
    2 volwassenen 100 euro per week
     
  13. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Maar hoe doe je dit dan? Kan mij daar zo over verbazen. Zou je een lijstje willen posten?
     
  14. Prinsessa

    Prinsessa Niet meer actief

    Rond de €100 per week exclusief verzorgingsproducten/luiers/schoonmaakmiddelen etc.
     
  15. annet1985

    annet1985 Fanatiek lid

    Oct 14, 2011
    4,136
    0
    36
    friesland
    2 volwassen, 1 baby en 1 peuter volledig in de luiers en op kV ( baby) 1 hond labrador en 2 katten. Wij doen 115 euro per week daar doen we alles van
     
  16. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    Jul 29, 2008
    11,656
    230
    63
    Precies, dat deden wij ook en dan ben je duur uit. Ik ga de komende tijd toch ook eens kijken of het iets goedkoper kan, ook al woon in nu niet meer in NL en is het prijsniveau hier sowieso anders. :)
     
  17. Rxy88

    Rxy88 Actief lid

    Jan 7, 2014
    324
    0
    0
    Hier 3 pers €70 per week.
    Straks met z'n 4en dan denk ik rond de €100 incl luiers etc?
    Ik zelf eet bijna geen vlees en koop altijd groot verpakkingen.
    Hier verschillen de weken ook wel eens. Soms ben ik maar €50,- kwijt want dan heb ik de week ervoor veel vlees gehaald😊
     
  18. jilina

    jilina Fanatiek lid

    May 27, 2010
    2,362
    0
    0
    verkoopster
    friesland
    Dat bio duur is hoeft helemaal niet mijn gehakt komt altijd bij de bio weg en ben voor goed 600 gram gehakt 7 euro kwijt. De kip van de bio is wel duur dus daarvoor ga ik naar de slager of slachthuis. Als je inderdaad gewoon een beetje oplet kom je een heel end. Misschien hangt het er ook wel vanaf waar je woont hoor misschien is het wel streek gebonden de prijzen.
    Vlees in de gewone super is goedkoper maar vinden wij niet lekker daarom dus bio of slager.
     
  19. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    Jul 10, 2008
    13,556
    529
    113
    Female
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    uhm... dat vind je niet duur :$ rundergehakt kost zo'n 6/7 euro per kilo.
     
  20. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    Jul 10, 2008
    13,556
    529
    113
    Female
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Het wisselt hier ook nog wel eens, omdat ik vaak grootverpakking wasmiddel haal in de aanbieding en ook vaak t vlees wat groter inkoop (meestal kalkoenfilet of kipfilet) en vis kopen we ook meteen per drie zakken ;) Dit portioneer ik dan meteen en daarna de vriezer in.
    Maar ik denk dat we gemiddeld zo'n 110 euro per week kwijt zijn, voor 2 volwassen en 2 kinderen (3 en 5). Het hondenvoer kopen we ook "groot" in dus reken ik niet mee met de weekboodschappen, ook diesel reken ik nu niet mee.

    Wat ook scheelt.... wij wonen in Duitsland en daar zijn bijv de drogisterij-artikelen een stuk goedkoper als in NL.
     

Share This Page