Laatste 10 weken afteltopic november 2014

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Babbel81, 25 aug 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Indiigo

    Indiigo Actief lid

    3 jan 2014
    414
    24
    18
    Babebabe, je berichtje stond er nog niet toen ik antwoordde. Tuurlijk, het duidelijkste antwoord krijg je bij de vk, maar snap dat je het kwijt moet. Zou ook je slijmprop kunnen zijn die stukje bij beetje los komt. Kan geen kwaad :)
     
  2. Chybou

    Chybou Fanatiek lid

    27 jan 2011
    2.211
    8
    38
    Docent
    Twente
    Cindy, Leetje, Indiigo, L2711 en alle andere meiden die op ontijden wakker zijn: gedeelde smart is halve smart ;)
    Wie weet kom ik in de toekomst wel meer nachtbrakers tegen op het forum :)

    Ik heb me toch een rotnacht gehad!
    Ik had gisterenavond mijn lattenbodem omgeruild. Ik heb een vrij stugge bodem en die heb ik geruild voor de wat flexibelere. Mijn heupen doen zo'n pijn bij het liggen!
    Wat een stom idee! Echt! Ik heb beroerd geslapen en ik kom nog gehandicapter mijn bed uit dan dat ik er in ging (en ja, dat is voor mij best knap ;)) Ik kon me door die zachtere bodem niet meer omdraaien in bed omdat ik er te ver inzakte met die dikke buik.
    Dus ik denk dat ik vrouw lief straks mijn bodem maar weer om laat ruilen.

    BebeBebe: Oohhhwww, wat schattig! *Smelt* Als je dat zo ziet zou je toch spontaan een tweeling willen ;)
    Bedankt voor het delen.
    Wat het bloedverlies betreft. Ik hoef er helemaal niets voor te doen. Dus ik denk heel eerlijk gezegd dat het bij jou ook niet aan je activiteiten ligt. Ik heb 's avonds en 's nachts ook vaker last van bloedverlies dan overdag. Waarom? Misschien is je baarmoeder actiever 's nachts of zo?
    Zo lang je verloskundig er zo relaxed over is zou ik me ook proberen niet te druk te maken. Houd het gewoon goed in de gaten en zodra het erger wordt en je ook maar een beetje buikpijn krijgt meteen aan de bel trekken.

    Philotes: Wat een mijlpaal! De 37 weken :D

    Broertjes en zusjes: Mijn kleine meisje is net twee geworden en heel erg bezig met baby's. Als ik vraag 'Wat zit er in mama's buik?' Dan zegt ze 'de broertjes'.
    Vervolgens wijst ze naar haar eigen buik en zegt dat er een zusje in zit... :p
    Ik bereid haar voor door haar te vertellen dat de broertjes bij ons komen wonen en ook bij ons gaan eten en slapen.
    Ik bereid haar ook voor op onze afwezigheid als ik voor de KS naar het ziekenhuis moet. Lieve (mijn vrouw) kan die dagen dag en nacht bij mij en de jongens blijven. 'Rooming-in' noemen ze dat. We hebben dit bij Camille ook gedaan en dat is zo goed bevallen. Het betekend alleen dat Lieve ook een aantal dagen niet thuis is. Gelukkig willen opa en oma tijdelijk bij ons intrekken.
    Verder laat ik haar in alle laatjes en kasten met babyspulletjes rommelen en kijken. Het interesseert haar enorm.
    Ze mag in de box liggen, ze heeft al in de wippertjes gezeten en in de kinderwagenbakken gelegen... Ik laat haar lekker haar gang gaan en vertel dat dit voor de broertjes is en soms pakken we er een pop bij en leggen we de pop in het wiegje of trekken we die een luier aan.
    Vind het heel schattig om te zien hoe ze er mee bezig is.
    We hebben een cadeautje voor Camille gekocht en nemen dat mee naar het ziekenhuis. Het leek ons wel aardig dat de broertjes bij hun komst een cadeautje meenemen voor hun grote zus.
     
  3. minimop

    minimop Actief lid

    5 mei 2014
    141
    0
    0
    Voor ons is het ook de eerste, maar heb wel een nichtje en neefje. Nichtje is er ook wel redelijk mee bezig(neefje nog te jong). Die is ook zo lekker zoet met nep eten uitdelen enz. Laatst zei ik ook nee ik hoef niet meer hoor mijn buik zit zo vol kijk maar. Toen zei ze ook nee joh dat komt door de baby.

    Vannacht was ik rond half 3 en half 6 wakker om te plassen. Maar kan meestal wel weer redelijk in slaap komen. Ook al heb ik soms ook het idee dat ik evengoed de hele nacht wakker heb gelegen, want ik weet dat ik heel veel aan het draaien ben van de ene naar de andere zij.
    Vandeweek een kussentje tussen me benen gedaan toen dacht ik ja dat helpt wel redelijk. Maar de nacht er na hielp het weer voor geen meter.

    Hier ook af en toe sterretjes als ik te snel opsta of omdraai met mn hoofd. Nog vergeten het op te noemen bij de vk, net als af en toe veel vocht in vingers.
    Maar bloeddruk was nog steeds allemaal prima dus maak me niet echt zorgen erom.

    Indiigo: veel plezier met de photoshoot.
    Philotes: jeeh de laatste mijlpaal voor de bevalling haha.

    Hier dinsdag de 37 weken mijlpaal!
    Vind het langzaamaan wel spannend worden allemaal, wanneer zal hij zich aandienen...en hoe zal de bevalling verlopen.
    En dan te bedenken dat over iets meer dan 5 weken er hoe dan ook een klein mannetje bij ons is, best een apart idee! Maar zo leuk, kan niet wachten tot ik hem in mn armen heb.
     
  4. KleineFee

    KleineFee Niet meer actief

    - 2e kindje: Wat lief al die kindjes die er al bewust mee bezig zijn! Een cadeautje kopen voor de baby is wel een leuk idee dan kan ze zelf iets geven. Volgens mij heeft Féline wel door dat ik zwanger ben maar niet dat de baby straks echt hier in huis is. Ze wijst mijn buik aan als ik vraag waar de baby is en als ik vraag wat er in mijn buik zit zegt ze ook Baby. Maar als ik vraag van wie de box is en de wipstoel is het antwoord: 'Fee'. Wel lief als ze de baby een kusje wil geven, hopelijk is dat ook als de baby er straks is.
     
  5. A1988

    A1988 Fanatiek lid

    8 okt 2012
    1.133
    0
    0
    Twente
    Hier een dochter van 16 maanden. Ze snapt er nog helemaal niks van, ondanks dat we het er wel veel over hebben. Ik maak mij er aan de ene kant best zorgen over, zou het heel erg vinden als ze heel verdrietig zou worden door de komst van haar broertje. We proberen dit wel zo goed mogelijk op te vangen. En verder komt het zoals het komt, wellicht is het helemaal geen probleem voor haar 😊

    Hier ook weer een dagje heel rustig aan doen. Mag van manlief me bijna niet verroeren. Dus dan hou ik mij maar rustig 😉 soms luister ik wel eens naar hem 😋

    De babykamer is hier eindelijk geverfd! Hopelijk heeeeeel snel ook het laminaat er in en dan inrichten!
     
  6. Babbel81

    Babbel81 Fanatiek lid

    22 mrt 2010
    2.901
    0
    0
    Zuidholland
    Hier snapt zoonlief er volgens mij nog weinig van. Hij geeft wel baby kusje op buik en zegt dat hij verstopt is. Hoop ook dat hij er niet teveel van slag van is, maar idd het komt zoals het komt. Gelukkig mag papa ook alles doen, van mij zal hij in het begin toch minder aandacht krijgen.

    A1988..lekker manlief laten lopen, goed naar hem luisteren:)

    Babebabe..hoe is het nu? Vk nog gebeld?
     
  7. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    14 jul 2009
    13.173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    ja, ben nog langs geweest, alles zit gewoon dicht gelukkig! dus wederom geen idee waar het vandaan komt...

    baby blijft stuitligging, ze verwacht ivm.de ligging van de placenta dat hij zelf niet draaien kan... 22 okt. weer afspraak, ben dan 34.5 en dan waarschijnlijk doorverwijzing naar Gyn om een eventuele draaipoging te bespreken en als die dus mislukt een geplande keizersnee te plannen.......

    vink raar idee!! ben vorige week met 39.3 bevallen... dus de ks zal dan wel tussen 38 en 39 gepland worden....

    ik heb heel eerlijk gezegd geen gevoel dat de baby nog gaat draaien.... in het begin leek het een KS te worden omdat mijn placenta bij de uitgang zat, nu is dei eindelijk de marge van 2cm. van de uitgang verwijderd en hebben we groenlicht voor gewone bevalling, gaat onze vent in stuit liggen......... volgens mij moet het gewoon zo zijn ofzo... een ks, dat gevoel begin ik een beetje te krijgen....

    nu mentaal er nog even op instellen....

    zijn er hier dames die al een KS gehad hebben?? en hoe was de pijn, niet dingen kunnen doen e.d. na de bevalling?? kun je je eigen baby wel tillen? in bad doen? of vanaf wanneer wel? en te wandelen met kinderwagen... etc.?
     
  8. Babbel81

    Babbel81 Fanatiek lid

    22 mrt 2010
    2.901
    0
    0
    Zuidholland
    Babebabe.fijne gerustelling. Hoop toch dat de versie of zelfs ks niet nodig zal zijn. Heb je wel het idee dat de kleine in 1 houding ligt?
     
  9. Chybou

    Chybou Fanatiek lid

    27 jan 2011
    2.211
    8
    38
    Docent
    Twente
    BebeBebe: Ik heb de eerste dagen na de operatie pijn gehad. Gelukkig lig je dan nog in het ziekenhuis en bij mij deden ze niet moeilijk over pijnmedicatie. Ik lag aan de morfinepomp en dat werkte goed.
    Daarna over op paracetamol en ibruprofen. Als ik dat op tijd innam was de pijn goed te doen.
    Je voelt je heel erg beurs vanaf je schaambeen tot je navel.
    Na 4 dagen naar huis...
    Ik kon C. goed dragen. Zelf helemaal alleen verzorgen ging de eerste week niet. Ik kon niet lang genoeg staan. Dus in bad doen ging wel maar daarvoor uitkleden en daarna afdrogen en aankleden niet.
    Veel kon wel, maar met beleid en mate. Dat ging stapje voor stapje beter.
    Ik geloof dat we toen C. een week oud was een klein ommetje naar de supermarkt hebben gemaakt. Dat is hier zo'n 300m vandaan (maar goed, ik zit in een rolstoel...)
    Wat mij het meest tegen viel was de intense vermoeidheid. Het herstel duurde langer dan ik had gedacht. Vanaf een week of vijf kon ik weer een beetje mijn normale ritme oppakken.
    Ik zie wel dat bij mijn zus en bij vriendinnen die een normale bevalling achter de rug hebben dit herstel een stuk sneller ging.
    Ik moet wel eerlijk toegeven dat mijn lichamelijke situatie een beetje anders is dan normaal, dat zal niet meegeholpen hebben.
    Maar als het een KS moet worden dan is net zo... Ik houd altijd voor ogen dat de ongemakken bij mij, als moeder, liggen. Voor het kindje is dit een hele veilige manier om geboren te worden.
    Hopelijk besluit de kleine zelf nog de juiste kant op te draaien.

    Vandaag was het de nationale coming-out dag... Gelukkig zit hier nog alles binnen ;)
     
  10. Nou, Coming-Out Dag én Meisjesdag! Ben ook blij dat ons meisje haar coming out nog niet in gang heeft gezet! :D

    Op 17 oktober is het de Dag van de Jeugdbeweging.. :p
     
  11. Chybou

    Chybou Fanatiek lid

    27 jan 2011
    2.211
    8
    38
    Docent
    Twente
    Die zet ik hier alvast op de kalender! :D Je weet maar nooit!
     
  12. Aurin

    Aurin VIP lid

    10 okt 2008
    8.337
    0
    36
    pedagogisch medewerker kinderopvang & Kraamverzorg
    naast denhaag
    Wakker.....
    En ik ben Zo moe!
     
  13. Babbel81

    Babbel81 Fanatiek lid

    22 mrt 2010
    2.901
    0
    0
    Zuidholland
    He getsie Aurin:(, nog wel in slaap gekomen?

    Hier snotverkouden:( en niezen doet zo zeer in mijn buik, probeer goed mijn bekkenbodem voor het niezen aan te spannen, maar helpt niet. Kan er nog wel bij...
    Hoe is het ook alweer, zolang je ziek bent ga je niet bevallen. Of als de bevalling begint zorgt je lichaam dat je weer fit bent?
     
  14. Indiigo

    Indiigo Actief lid

    3 jan 2014
    414
    24
    18
    Dus... Goeiemorgen. Halve nacht wakker gelegen, maar toch maar blijven liggen. Kreeg gisteren van mijn schoonmoeder al de mededeling dat ik bleek zag en wallen had, dus blijkbaar begint het nu echt zichtbaar te worden. Ach ja... Jij nog kunnen slapen Aurin?

    Fotoshoot gisteren is een beetje veranderd. Het ging namelijk opeens gieten :( Maar we hebben binnen wel een paar mooie foto's kunnen maken. Kijk wel of ik er later eentje kan posten.

    Keizersnee kan ik niks over zeggen (dit is mijn eerste kindje). Vriendin heeft het heel zwaar gehad, maar dat was ook een gecompliceerde zwangerschap en die mocht alleen maar paracetamol na afloop vanwege andere medische zaken, en dat was niet helemaal voldoende.

    Babbel81, naar dat je verkouden bent! Het begint bij mij ook op te komen. Vraag me sowieso wel af hoe dat zit, want als mijn lichaam moet wachten tot ik weer fit ben dan moet ik of volgens een wonder opeens kunnen slapen, of het gebeurt nooit. Is het niet zo dat je lichaam op een bepaald moment gewoon zegt: "dit doe ik niet meer, het is klaar"?
     
  15. Aurin

    Aurin VIP lid

    10 okt 2008
    8.337
    0
    36
    pedagogisch medewerker kinderopvang & Kraamverzorg
    naast denhaag
    Verkouden, hier nu na 1,5 week weer een beetje beter! Wat is dat slopend! Sterkte voor jullie!!

    Slapen, viel na 5 uur weer in slaap gelukkig besloot zoonlief vandaag tot 7.30 te blijven slapen (ipv 5.30/6.00)
    Dus ik ben gelukkig!

    Keizersnede, helaas verschilt het enorm per vrouw hoe het herstel is.
    Ligt ook helemaal aan je lichamelijke gesteldheid voor de zwangerschap, je leeftijd en evt bijkomstigheden...
    In iedergeval is zoveel mogelijk rust heel belangrijk voor een beter herstel.

    Lichaam, sommige krijgen idd griep of lage Weerstand vlak voor bevalling.
    Maar denk niet dat daar een vast gegeven in zit.
    En of je lichaam op een gegeven moment zegt klaar nu is t over.. Uhhh de mijne niet!
    Vorige zwangerschap helaas ook geen fijn einde, en meneer kwam pas met 41.4, ik kon niet meer!
     
  16. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    14 jul 2009
    13.173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    nou uit zichzelf draaien gaat volgens de VK hem niet worden omdat de placenta in de weg ligt, en gezien het vruchtwater niet superruim is (wel genoeg, maar niet zoveel als bij mijn eerste zoon) en ik van mezelf al een dikke buikwand heb (netjes zeggen, je had al een pens voor je zwanger was :p:D) word de kans dat zo'n draaipoiging slaagt ook minder, dus ik ben mezelf aan het voorbereiden op een geplande KS, mocht het dan toch goedkomen dat het natuurlijk kan, is dat alleen maar beter, maar ik moet echt mentaal even heel erg schakelen nu...

    vooral ook gezien dit ons laatste kindje word, en ik een gigantische controlfreak ben, en dan echt een week of twee alles uit handen moet geven!!! de stomste dingen gaan door mijn hoofd dan.... dat oudste zoon te nieuwe kleren aan krijgt naar school (broeken zijn zomaar stuk, en ik heb 'school'broeken en 'nette' broeken, maar goed... mijn man en smoeder hebben daar geen kijk op.......) ik weet het, het is echt bullshit om je daar drk om te maken, I know!! maar ik doe het wel..................
     
  17. Indiigo

    Indiigo Actief lid

    3 jan 2014
    414
    24
    18
    Kan het me goed voorstellen hoor BabeBabe! Misschien kun je duidelijk twee stapels in de kast maken? Desnoods een labeltje erbij leggen. Even voor jezelf bepalen welke dingen je echt graag wil dat gebeuren volgens jouw manier en welke dingen je los kunt laten. En dan gewoon in gesprek met je man om uit te leggen wat je belangrijk vindt en dat jij je veel prettiger voelt als ze daar rekening mee houden. Zo heb ik het ook gedaan bij mijn bruiloft. Ik kon weinig meer zelf doen, dus ik heb toen de belangrijke dingen genoemd en de rest heb ik laten gaan.
     
  18. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    14 jul 2009
    13.173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    ja, ik heb zelfs al de muisjes, slagroom en cake in huis voor de visite whahahaha,
     
  19. Indiigo

    Indiigo Actief lid

    3 jan 2014
    414
    24
    18
    Cake? Hoe lang blijft die goed dan? Muisjes en beschuit ga ik wel al kopen komende week heb ik besloten. Niet teveel, ML of andere lieve helpers mogen aanvullen, maar wel genoeg om de eerste tijd door te komen.
     
  20. BabeBabe

    BabeBabe VIP lid

    14 jul 2009
    13.173
    3
    0
    Logistiek
    Fryslan
    cake blijft tot half december goed :D:D
     

Deel Deze Pagina