Hoeveel geld zijn jullie weekelijks kwijt aan boodschappen?

Discussie in 'De lounge' gestart door Ssaarr, 10 okt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. laura123

    laura123 Fanatiek lid

    18 jan 2013
    1.111
    0
    36
    NULL
    NULL
    Wij met z'n 2en en ons zoontje van 3 maanden 150 per week ongeveer dat inclusief luiers etc.

    Hondenvoer kost ons 130 per maand.
     
  2. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    wij hebben een zelfde situatie boodschappen 300 euro p.m. ( zie pagina 9 voor uitgebreide post) + 40/50 euro luiers/ drogisterij kattenvoer gaat eigenlijk makkelijk in budget van 300 mee al staat het er nu niet bij. Katten kosten qua voer 10/15 euro p.m. Hond krijgt vers en kost ong. 50/60 euro p. Maand.
     
  3. LiveLaughLove

    LiveLaughLove Niet meer actief

    wat een verschillende bedragen, grappig om te lezen. Ik koop bijna alles bij de lidl. Hier proberen we 75 euro per week te besteden. (zijn met zijn 5en 3 kids bijna 7 / 5 en bijna 2) En we hebben hier best grote eters. Er gaat een brood per dag door heen, min 2 stuks fruit pppd. Veel melk gaat er door heen. qua avondeten vaak groente/vlees/aard of pasta's etc
     
  4. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    Haha, nou € 7,-- voor 6 ons gehad is echt wel duur hoor in vergelijking met niet-bio vlees. Ik eet liever geen niet-bio vlees, maar ik vind bio-vlees erg duur, dus wij eten lang niet meer zoveel vlees als vroeger. Ik vind bio-producten in verhouding wel echt prijzig, maar ik heb het er met mate voor over.
     
  5. jilina

    jilina Fanatiek lid

    27 mei 2010
    2.362
    0
    0
    verkoopster
    friesland
    Ik heb naar de kilo prijs gekeken en vergeleken met de kilo prijs in de supermarkt en dat scheelt 3 euro per kg. En ik vind bio ook lekkerder dan de super. Maar wij eten ook niet veel vlees dus ga daar ook niet op bezuinigen. Ik haal ook wel eens kalkoenfilet bij de slager en dan ben ik voor 600 gram bijna 10 euro kwijt dat vind ik dus duur. Maar vind de bio producten in de supermarkt ook wel prijzig en bij de bio supermarkt zelf vind ik het wel mee vallen. Tuurlijk zitten daar ook wel prijzige dingen tussen brood vind ik daar veel te duur bijvoorbeeld.
     
  6. Elena22

    Elena22 VIP lid

    10 feb 2010
    8.114
    1.799
    113
    Kraamverzorgende
    Wij zijn met 2 volwassenen, 1 kleuter die mega veel eet en 2 poezen en een kleine hond. Wij hebben 60 euro per week plus 60 euro per maand voor voorraad. Wij eten veel groenten en fruit (oa laag in kosten door eigen teelt), deel bio producten en vlees maar financieel is dit niet altijd mogelijk dus dan of vega of bijvoorbeeld scharrel of 2 sterren vlees. Ik kook vrijwel altijd zonder pakjes en zakjes en maak zoveel mogelijk zelf (brood, wasmiddel etc). Komen hiermee makelijk uit.
     
  7. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.271
    16.655
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    5 pers waarvan 1 in de luiers.
    Hier ook zeker 120 euro per week en dan ga ik laag zitten.
    Hoe groter ze worden(oudste bijna 11 jaar) hoe meer ze gaan kosten pff
     
  8. Anakin

    Anakin VIP lid

    17 mrt 2006
    6.694
    301
    83
    Hier zo'n 600 per maand voor boodschappen e.d.
    Wij zijn met z'n vieren.
     
  9. MamalovesJ

    MamalovesJ Fanatiek lid

    4 aug 2012
    2.044
    0
    0
    een volwassenen en 2 kindjes, kom ik toch rond de 80eur per week, en dan zitten daar shampoo's, wasmiddel, extra dingen en luiers bij in. En de voeding voor mijn zoontje nutrilon!
     
  10. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.737
    7.507
    113
    Vrouw
    gewoon overstappen op kruidvat of jumbo eigen merk. is exact hetzelfde als nutrilon alleen zo'n 4 euro per pak goedkoper;)
    de jumbo voeding komt zelfs uit dezelfde fabriek en wanneer je de servicedesk belt, krijg je nutrilon aan de lijn:)
     
  11. Tesske

    Tesske VIP lid

    24 mrt 2009
    6.799
    0
    0
    80-100 euro, 2 volwassenen en 1 zesjarige.
     
  12. Chillin

    Chillin VIP lid

    22 mrt 2007
    68.715
    902
    113
    Zorgprofessional.
    Belgische grens.
    In NL 70 euro per week voor 3 personen.
     
  13. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    rond de 70-80 euro per week
    we zijn met een gezin van 5,
    2 volwassen en 3 kids, waarvan 2 in de luiers, en ja de luiers zijn meegeteld in deze berekening. We maken veel zelf. Bakken zelf brood en maken zelf wasmiddel.
     
  14. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    cool!
     
  15. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    Kijk eens bij het topic: weinig boodschappengeld wat eten? in de lounge
     
  16. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    2 volwassen en 3 kinderen. Inclusief luiers en voeding zijn wij €220 per week kwijt.
     
  17. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    Je koopt veel merken, dat scheelt in elk geval al een paar euro. Halfvolle melk is denk ik 2 liter? en ik zou ook nooit andrelon kopen zonder dat het een aanbieding is. Vaak is die bij Etos of trekpleister 1+1 gratis.
     
  18. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Even aan het terug lezen. Jezus wat zijn wij veel kwijt per week zeg! Ik wist wel dat het minder kon, maar zo. Wij doen altijd de boodschappen bij de Jan Linders en Albert Heijn. Wij nemen voornamelijk A-merken. Vanuit huis uit gewend en verwend. Reclame
    folders belanden bij het oud papier en in de winkel let ik er niet op omdat ik ook bezig ben met de kinderen. Door tijdgebrek en omdat wij zo ontzettend verwend zijn gooien wij het wagentje gewoon vol. Ik zal dit topic eens lezen aan mijn man! Misschien kunnen we er wat van leren.
     
  19. tuc

    tuc Niet meer actief


    Wow zie nu jouw reactie...je bent idd wel "extreem" veel kwijt. Kijk jullie kunnen het betalen neem ik aan;) maar je zou makkelijk voor de helft boodschappen kunnen doen en dan hoef je echt nog niet te beknibbelen en dan hou je toch een lekker bedrag over voor andere leuke dingen.
     
  20. AuroraM

    AuroraM Actief lid

    15 mei 2013
    167
    1
    18
    Gooi
    Jeetje wat geven de meeste weinig uit.... hier 6 personen waar onder 2 volwassenen , 1puber , een van 10 , een van 3 en een van 9 mnd.. wij zitten wekelijks op zo.n 200 euro. En dat is eigenlijk belachelijk veel. Kopen deels bij de Lidl maar aangezien ze daar veel niet hebben ook veel bij de Jumbo. Wij eten meestal vegetarisch maar wel vleesvervangers en die zijn duur. Peuter heeft snachts nog luiers. Baby natuurlijk altijd. Beide kleintjes drinken nog melk(poeder ). Ik eet veel dieetprodukten wat ook flink aantikt.ik hou van verse bloemen in huis. Geurkaarsjes en luchtverfrissers in stopcontact . We kopen bijna nooit a merken maar toch is h et duur. Er is hier altijd een supervolle koelkast. Vooraadkast altijd gevuld. Maar blijft toch veel geld.
     

Deel Deze Pagina