Hoeveel geld zijn jullie weekelijks kwijt aan boodschappen?

Discussie in 'De lounge' gestart door Ssaarr, 10 okt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mumija

    mumija Niet meer actief

    O ja; frisdrank voor de kinderen en mijn man koop ik 1 keer per maand bij de lidl. Op =op. Of hamsteren ice tea bij de AH.
    Chips koop ik bij de Aldi; 75 cent en dat is echt prima chips!
     
  2. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.814
    4.194
    113
    Maar melk is denk ik niet 10 euro melk maar 10 euro zuivel?
    Dat redden wij hier ook gemakkelijk.
    Heb standaard 2 pakken melk, 1 pak yoghurt,1 pak vla, 3 bakken kwark, 1 pak yoki en yakult. Daarnaast altijd 1 "lekker " toetje bv mona opdraaipudding ofzo
     
  3. tuc

    tuc Niet meer actief


    Ow wacht ja zuivel bij elkaar dan kom ik wel in de buurt. Voor in het weekend krijgt de oudste een lekker toetje..de jongste vraagt er nog niet naar. Hij eet elke dag volle yoghurt...dat is een pak per week en iets van 70 cent ofzo. We hebben verder roomyoghurt 2 bekers en een pak vla.
     
  4. popje

    popje VIP lid

    20 jul 2006
    7.339
    269
    83
    NH
    Wij drinken 2 liter melk per dag.
    frisdrank is een gok.
     
  5. Niki2014

    Niki2014 Bekend lid

    21 apr 2014
    656
    163
    43
    Momenteel nog met 2 volwassenen voor 30-50 euro per week
     
  6. tuc

    tuc Niet meer actief


    Per persoon:$
     
  7. jongemama1993

    jongemama1993 Fanatiek lid

    5 mrt 2014
    1.187
    3
    38
    Wij letten op de aanbiedingen, kopen vaak meer groente in dan nodig is. Blancheren we en vriezen wij in. Dat scheelt weer een paar keer per week groente halen. Zaterdag en zondag eten wij vaak makkelijk.. Brood met knakworst. Of patat.

    Moet wel zeggen dat wij weinig vlees eten. Dus daar besparen wij flink mee.

    Straks gaan we het dus proberen met 40 euro per maand. Wij kunnen op dit moment nog niet echt duidelijk weten of dat genoeg zal zijn. Elke euro die je bespaard is er 1. Mocht dat te krap worden gaan gaan we met 50 euro rondkomen.
     
  8. jongemama1993

    jongemama1993 Fanatiek lid

    5 mrt 2014
    1.187
    3
    38

    Ons kindje is al overdag zindelijk, en heeft alleen 's nachts een luier aan.
    Dus voor haar hebben we maar 1 pak luiers per maand nodig (gewoon huismerk). Wij kopen geen potjes voeding (bijv van olvarit) want dat is op maandbasis erg duur.
    Als ik bevallen ben wil ik sowieso borstvoeding geven (mits dat lukt), zo niet dan kopen wij gewoon huismerk flesvoeding. Bespaar je toch wat mee dan met een duurder merk.

    Ik maak vooral zelf iets lekkers voor bij de koffie (gewoon met de producten die ik in huis heb liggen). Dus dat is een tip om te onthouden voor als je weet dat er bijv visite komt :)
     
  9. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0
    Thanks :)
    Hier ook altijd bv gegeven en daarna over gegaan op kruidvat merk. Evenals luiers, alhoewel we die nu gewoon bij de Lidl halen ivm gemak. Dochter eet hier ook met de pot mee ipv olvarit oid.
    Dus vandaar dat ik even benieuwd was, maar goed, mijn dochter is nog niet zindelijk en heeft nog zo'n 4-5 luiers per dag.

    Kun je wat voorbeeldjes noemen wat je zoals voor visite maakt? Meer hartige dingen of bedoel je bv een cake bakken.
     
  10. tuc

    tuc Niet meer actief


    Iets supersimpels wat ik als improvisatie hapje maak als ik iemand op de koffie krijg en heel veel positieve reacties over krijg is een appelbol: klein appeltje schillen met appelboor het klokhuis eruit en op een plakje bladerdeeg zetten. Het gat van waar het klokhuis zat vul je met een kaneel/suikermengsel en dan vouw je het bladerdeeg bovenaan mooi dicht. Bestrijken met wat geklopt ei en evt. met suiker bestrooien aan de buitenkant. In de oven en mmmm smullen maar.
     
  11. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    8 jul 2009
    7.504
    139
    63
    Phoe t standaard spul excl de voeding van bloem is hier al €50,- ofzo....

    Per week standaard; 4-5 flessen water (voor de flesvoeding van Bloem) 4 broden, 4/5 pakken melk, ham, kaas, 3 pakjes beleg, 6bananen, druiven, 6appels, 6peren, kiwi's, voor 4dagen vlees,zak aardappelen,alle groentes, 2flessen aanmaaklimonade, pak koffie, en het duurste elke week; 8 flessen cola. (Dat is werkelijk de enigste luxe voor mijn man, coca cola)

    Dan rijst/mixen/kruiden/snoepjes koekjes voor beer/ verzorgingsproducten etc er nog bij....

    Ik zou voor 50,- nooit boodschappen kunnen doen, al zou ik bv de cola en koffie niet meer kopen......
    Eerst ging er makkelijk 150,- alleen aan boodschappen op toen beer en bloem er nog niet waren.
    Nu is t 200,- incl tanken, roken, Beer die mee eet, voeding voor Bloem, maar wel excl luiers.
    Dus we besparen al enorm voor ons doen.:D

    En natuurlijk heeft iedereen andere ideeën over besparen.
    Zo ben ik liever iets meer kwijt voor n goede bak koffie 's ochtends en een lekker glaasje cola savonds, dan dat ik dat geld bespaar...
    Dat gunnen we onszelf.
     
  12. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    8 jul 2009
    7.504
    139
    63
    :$ hmmmmmm hoe lang? En hoeveel graden?
     
  13. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Waar haal jij je boodschappen dan?

    Ik heb net boodschappen gedaan voor ma, di, woe & don
    Dit is wat wij deze week nodig hebben, incl kinderfeestje:

    2 zakken wortels
    (voor vanavond en voor in de soep, + los eten) = 2X 0,66
    5 bananan = 0,65
    1 prei = 0,29
    1 bak peren =0,85
    Verse munt = 0,99
    3x halfvolle melk = 3x 0,65
    Filet American = 0,99
    Kalkoenfilet = 1,19
    Boerenmetworst gesn. = 0,99
    Verse roomkaas = 0,62
    Hollandse Gouda belegen = 2,75
    Goude 30+ = 2,09
    Gorgonzola = 1,79
    Kruidenboter = 0,65
    Spekreepjes = 1,29
    Verse Rookworst = 1,69
    Tomatenketchup = 0,79
    2x vrije uitloop eieren = 2x 0,85
    Kippenkruiden = 0,99
    Vermicelli = 0,99
    Muesli met vruchten = 1,45
    Thee Early Grea = 0,79
    Halve Perziken = 1,29
    Zuurkool = 0,39
    Orange = 0,86
    Statiegeld = 0,25
    Siroop framboos = 0,79
    Cola light = 1,69
    Sinaasappelsap = 1,15
    Melkchocolade hazelnoot = 0,59
    Speculaasmolens = 1,49
    Wafels melk-hazelnoot = 1,39
    witte mini-puntjes = 0,89
    2x Voorgebakken stokbrood = 2x 0,39
    Kipfilet = 3,29
    Fijn volkoren = 1,09

    Voor het kinderfeestje:
    Slagroomsoesjes: 1,39
    3x bladerdeeg; 3x 0,89
    6 x Knakworsten: 6x 0,75
    Haribo goudbeertjes: 1,07
    TumTum: 1,29
    Kindercakejes: 1,19

    In de aanbieding en dus mee genomen:
    2x Cabarnet 6,00

    Toen nog langs de poiesz:
    Pankoekmix 0,62
    Kippenbouillon 0,90
    Melk voor pankoeken; 0,75

    Ben ik afgerond 64 euro kwijt. En volgens mij nou niet overdreven veel luxe! In de koelkast lagen nog komkommers, paprika, tomaten, champignons en die gebruik ik deze week ook nog.
    Lidl: 60,92
    Poiesz: 2,25

    Daarbij gok ik dat ik donderdag weer om brood en melk kan.
    Voor de baby hoef ik verder niks.
     
  14. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Waarom water kopen als het water uit de kraan ook gewoon goed is?

    Of woon je niet in Nederland?
     
  15. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Wasmiddel koop ik 1x per jaar een grote aanbieding bij Makro dus die tel ik niet mee.

    Ik zit nu tussen de € 35-45.

    Per gewerkte dag krijg ik ook maaltijdcheques (woon en werk in B) dus daarmee winkel ik in B, maar kom er mooi mee toe.

    hebben aardig bespaard want tijdje geleden zaten we aan € 60-70. Eten nu veel bewuster, gooien veel minder weg.
     
  16. tuc

    tuc Niet meer actief


    Haha ongeveer 20 min op 200 graden
     
  17. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    8 jul 2009
    7.504
    139
    63
    Ik woon wel in Nl, maar dit was op advies van de kraamzorg.
    En voor 6 flessen water van de Lidl betaal k ook geen drol dus dat zijn de echte kosten niet, haha, ;)
     
  18. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    8 jul 2009
    7.504
    139
    63
    Thanks! :D
     
  19. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Voor de flesjes kocht ik toen ook flessenwater, ook op aanraden van de vroedvrouw. Maar eenmaal ze een jaar geweest is, dronk ze gewoon kraanwater mee. Heb nu nog flessenwater thuis staan van toen, wordt gewoon niet gebruikt thuis :) ;) Nemen het nu mee als we een dagje uit gaan, samen met wat bekers.
     
  20. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0
    Wow! 2 flessen aanmaaklimonade en 8 flessen cola voor een gezin van 4 vind ik echt bizar:$:(

    Hier hebben we maar 1 kind die aanmaaklimonade drinkt en ik zelf maar doen toch minimaal 2 weken met 1 fles als het niet langer is.

    verder geef ik ook best geld uit aan koffie (dolce gusto) maar dit drink ik lang niet iedere dag. Water kun je in NL prima uit de kraan drinken.
     

Deel Deze Pagina