Super om zoveel positieve verhalen te horen! Waar ik echt wel een beetje tegenop zie is om het tegen familie en vrienden te zeggen. Het kindje is voor ons heel welkom, maar niemand verwacht het dat je zo snel weer zwanger bent!
Wij hebben 9 maanden verschil tussen onze meisjes inzitten. Vind het nu ontzettend pittig, maar denk dat het over een paar maanden juist super leuk wordt zodra ze samen gaan spelen.
Ik was gewoon even met jullie aan het meelezen en deze reactie heb je ongetwijfeld al heel vaak gehad maar vraag t me af. Hoe doe je dat? Bij mij heeft het bijna 2 maanden geduurd voordat we weer toe aan sex waren, hoe was je bevalling? (overigens is dit interesse en niet vervelend bedoeld hoor )
Wauw, dat lijkt me heftig! Maar als ik er wat langer over nadenk is het denk ik zo gek nog niet...het eerste jaar slapen ze nog zoveel dat je in deze zwangerschap best wel wat rust zal kunnen houden. En na de bevalling doet de oudste ook nog twee slaapjes per dag waardoor je dan ook nog best een paar rustmomenten zult hebben... Mijn zoon en dochter schelen straks bijna 3 jaar en ik prijs mij nu gelukkig dat mijn zoon nog een lange middagslaap doet, anders was deze zwangerschap nog zwaarder....en ik moet straks echt weer helemaal opnieuw beginnen met zo'n kleintje.... Ach ja, voor elk leeftijdsverschil valt wel wat te zeggen... Hoe dan ook, gefeliciteerd! Hoop dat het een fijne zwangerschap wordt!
@jeszss: wij hadden na 3-4 weken voor het eerst weer gemeenschap. En dat viel me reuze mee, ondanks dat ik een knip heb gehad! @ipje: mijn dochter slaapt vrij goed. 'S nachts slaapt ze ook door. Dat scheelt echt hoor. Zo kom ik ook aan mijn rust.
Ik ben dan wel niet zwanger, maar wij hadden na 2 weken alweer sex, ik heb bijna geen schade (2 kleine scheurtjes in binnenste schaamlip), en vond dat nóg lang duren! TS: Gefeliciteerd! Wel snel zeg!! Ik ben ook in juni bevallen, maar moet nog even niet denken aan een tweede. Liefs,
Zo moeilijk was het niet hoor Wij hadden na 2 weken weer voor het eerst sex. Bevalling van N was prima en ben er zonder 'kleerscheuren' vanaf gekomen toen, misschien daarom al zo snel er weer aan toe. Daarbij vinden we sex allebei heel belangrijk in onze relatie haha. M is wel 1,5e maand te vroeg geboren, eigenlijk had er dus 10 maanden tussen moeten zitten. Het was ook niet helemaal gepland, maar ze was/is wel hartstikke welkom.
Oh haha ik merk al wel dat ik dus eerder laat ben geweest. Ben er ook op wat scheurtjes en hechtingen na goed vanaf gekomen, wellicht lag t aan de ruime 9ponder.
Hier ook heel snel weer zwanger geraakt ons dochtertje is net een jaar en ben nu bijna 34 weken zwanger dus er zal straks 14 maanden tussen zitten bijna.. ik was aan de pil en hadden een condoom gebruikt maar ben toch zwanger geworden.. zelf denk ik ook wel dat het heeel pittig word maar ben er ook harstikke blij mee ze hebben straks heel veel aan elkaar en we zitten nu nog in het ritme van de luiers en flesjes het enige wat ik moeilijk vind is dat we ons dochtertje nu niet zolang alle aandacht voor haar alleen kunnen geven daar voel ik me soms best schuldig over
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Ik moest meteen aan dit verhaal denken: Viva - Jezus te Paard, wat een sneltreinvaart! - Kinderen Erg grappig geschreven