Ik denk dat je het beste een gesprek met elkaar kunt aangaan. Dus samen met je man en met zijn vrouw en dan grenzen aangeven. Ik denk ook dat het meer een gemis van een 'zoon' is dan dat hij verliefd is.
Ik vind het wel heel vreemd om eerlijk te zijn... Het doet mij denken aan een stuk uit de tv serie desperate housewives waarbij een oudere vrouw het gezin Solis ook probeerde te claimen... Maar dat terzijde. Ik vraag me af welk kado 300 euro kost,wat je man niet mag weten, en waarvan hij zelf niet doorheeft dat het zo duur is? Ik heb van mijn man 1 keer een duur sierraad gekregen en verder nooit zo'n duur kado. Je man mag het misschien niet weten, maar als het zo duur is, dan heeft hij dat ws toch wel door??
Het is niet dat ik me verheug op een groot cadeau. Meer dat ik nieuwsgierig ben of hij mij ook zo'n groot cadeau wil geven. Dan kan ik beter inschatten of de aandacht voornamelijk op m'n man gericht is, of op ons hele gezin. Nee als ik een cadeau van 300 zou krijgen zou ik me behoorlijk bezwaard voelen.
Waardoor heb je er "last" van? Komt hij (te)veel langs? Belt hij vaak of is hij "lastig" Of vind je het gewoon vervelend door wat je moeder heeft gezegd?
Kan ik me voorstellen. De aandacht gaat al voornamelijk alleen uit naar je man. Want anders had hij jullie kinderen ook dure cadeaus gegeven, en gaf hij hen (en jou) ook meer aandacht dan alleen aan je man. Als hij te ver door slaat en je man zich er niet meer prettig bij voelt, is het tijd voor een gesprek die je man moet voeren met zn collega/vriend.
Nu moet ik wel zeggen dat hij mij ook wel regelmatig mailt, maar dan gaat het altijd wel over m'n man. En als hij m'n man appt, moet m'n man mij altijd wel de groetjes doen van hem. Maar dure cadeaus heeft ie ons (mij en kids) nog niet gegeven...
Ik persoonlijk ga er altijd vanuit dat iemand het goed bedoeld tot dat anders blijkt te zijn Ik zou dus denken : wat lief! Man vindt het niet vervelend de beste man is blij wie ben ik dan om problemen te "zoeken"?
Uhmm.. Het is je man, jouw man! Lekker belangrijk dat je zijn verrassing verklapt.. Hier klopt iets niet, of het nou verliefdheid of andere verkapte gevoelens zijn. Voor mij zijn zulke zaken simpel: als het niet goed voelt, is het niet goed. Samen met je man bespreken en "tactiek" gaan bepalen! Begrijp trouwens heel goed dat het lullig voelt en ook dat je iemand niet wil kwetsen hoor. Maar dat jij zo aardig en gevoelig bent, maakt juist dat je door zo iemand makkelijk te manipuleren bent. (Want hij bedoelt het toch zo goed, etc etc)
Ik zie mijn schoonvader mij nooit mailen dat zijn zoon er zo leuk uit zag vandaag.. vind dat geen vader zoon opmerking Beide gevallen zou ik het gedrag wat inperken