1 t/m 15 juni 2015 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door derdebaby, 20 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    Mama3, hoe laat heb jij de echo?

    Hier nog 8 dagen wachten... Lijkt nu ineens zo lang te duren. Helemaal omdat er nu in de meeste gevallen al een kloppend hartje zou zijn. Maar hopelijk wordt het wachten beloond.
     
  2. Giegel1989

    Giegel1989 Actief lid

    17 jul 2012
    350
    0
    16
    Opticien
    Drenthe
    Zooo dames, wat is er hier veel gekletst!

    Hier vooral kotsmisselijk. Heb sinds vorige week pillen van de huisarts maar die helpen nog niet echt... Nu moet ik vanmiddag daar naartoe... Bij mijn vorige zwangerschap hield ik ook helemaal niets binnen. Daar gaat het nu weer naar toe :(

    Volgende week dinsdag heb ik eindelijk die echo en dan wordt ik doorgestuurd naar de gyn. Mijn zoontje is met 30 weken geboren. Daar is geen oorzaak voor gevonden maar wel een reden om mij extra in de gaten te houden;)
     
  3. MamaIII

    MamaIII Bekend lid

    29 sep 2014
    700
    0
    16
    Vrouw
    Fijn dat je volgende week weer mag :). Ben echt blij voor je!
     
  4. Avocadootje

    Avocadootje Actief lid

    30 sep 2014
    126
    0
    0
    NULL
    NULL
    #804 Avocadootje, 14 okt 2014
    Laatst bewerkt: 14 okt 2014
    Gelukkig Saby, probeer lekker te relaxen! Een kloppend hartje <3
     
  5. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    Vervelend Giegel!

    Hier wacht ik nog steeds tot de huisartsassistente mij terugbelt. Ze zou overleggen met de huisarts of ik medicijnen mag hebben voor de misselijkheid.
     
  6. Liefschaapje

    Liefschaapje Fanatiek lid

    7 nov 2011
    1.076
    409
    83
    Ergens!
    Super saby! Ziet er goed uit hoor!!
     
  7. born to be mam

    born to be mam Actief lid

    22 okt 2012
    214
    203
    43
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Gelukkig saby dat alles goed is. Met een gerust hart verder genieten van wat komen gaat.

    Daantje85 haha je mag met alle plezier wat misselijkheid van me overnemen.

    MamaIII wat voor tabletten zijn dat dan? Is dat tegen misselijkheid. Lijkt me trouwens handig een dochter van 14 &#128540; kan ze een beetje mee moederen. Zeker handig nu de papa niet in beeld is.

    Sparky ja echt vervelend he die misselijkheid. Ik weet nog niet goed wat ik er tegen moet doen dan meerdere keren op de dag kleine maaltijden eten. Maar zo kan ik een aantal dingen niet meer verdagen zoals vlees en chocolade. En ik was zo verzot altijd op chocolade. Ik heb vooral later op de dag ook nog last van maagzuur.

    Vraagje aan de dames met misselijkheid. Wat kunnen jullie van eten verdragen en vooral drinken. Ik kan geen water meer verdragen en drink nu alleen maar thee, maar dat ben ik nu ook wel goed zat

    Vanmorgen is trouwens mijn man zijn oma er achter gekomen. ik moest haar vanmorgen naar het ziekenhuis brengen maar was wat aan de late kant omdat ik moest spugen. dus ik zeg dat ik nog niet fit ben na griepje en dat ik moest spugen. kijkt ze me aan en zegt: je bent toch ook niet overtijd he. waardoor ik natuurlijk moest glimlachen. ook zij vind het super leuk voor ons.
     
  8. Happy Mams

    Happy Mams Actief lid

    6 sep 2012
    280
    0
    0
    Saby, wat een super goed nieuws! Ben helemaal blij voor je meid!
     
  9. Avocadootje

    Avocadootje Actief lid

    30 sep 2014
    126
    0
    0
    NULL
    NULL
    Born to be mam, ik ben sinds een paar dagen misselijk geworden maar ik heb heel erg het idee dat het komt door wat ongezondere dingen met vooral suiker en e-nummers, had namelijk op mijn werk fastfood op. Mijn moeder had dat bij mij ook zei ze. Nu eet ik weer puur en onbewerkt, en het gaat een stuk beter. Moet dan wel elk uur eten ongeveer, ik mag echt geen trek krijgen want dan word ik ook misselijk. Knackebrod, banaan, druifjes.
    Ben benieuwd wat de andere meiden eten!
    Wat grappig dat schoonoma er zo achter kwam!
     
  10. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    Hier gaat zout en vet eten nog het beste. Water is een no-go en verder alles wat mij tegen staat.

    Gisteravond alleen rode kool op, rest kon ik echt niet wegkrijgen. En dat heeft wel even geholpen.

    Maar verder helpt het eten niet om de misselijkheid te laten stoppen.
     
  11. SarinaS

    SarinaS Actief lid

    6 jul 2014
    317
    197
    43
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Ik teer laatste dagen op groentenbouillion met gebakken broodkorstjes. Of brood met mayo en jalapenios pepers... Dat pikante en vettige gaat mij enorm goed af. Voor de rest krijg ik niks binnen!
    Water drink ik bewust omdat ik echt niet wil uitdrogen, zeker in dit klimaat, maar het ligt enorm zwaar op mijn maag. Rest van drinken durf ik niet goed!
    Maar het eten helpt ook maar 5 min en daarna is de misselijkheid weer gewoon terug...
     
  12. Avocadootje

    Avocadootje Actief lid

    30 sep 2014
    126
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ooow lekker SarinaS! Krijg er gelijk zin in.
     
  13. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    Jaaa ik heb ook zin in brood met mayo en die pepers!! MMmmmmm
     
  14. Daantjuh85

    Daantjuh85 Fanatiek lid

    6 mrt 2013
    3.166
    2
    38
    Zoetermeer
    ik heb net ook brood met mayo en ham gegeten, maar inmiddels ligt dit ook weer in het riool. Stom

    Ik ga vanaaf uiteten.. Ik hoop dat ik dan wel een beetje wat kan binnen houden. Zonde van het geld anders :)

    Als ik het überhaupt volhou om mn ogen open te houden...

    Saby! Wat een goed nieuws!!
     
  15. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Ik krijg vanavond erwtensoep, ben benieuwd hoe dat gaat.. :)
    In principe houd ik alles binnen maar is toch een vrij 'zwaar' gerecht.
     
  16. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    Hier tabletten gekregen. Ben benieuwd of dat gaat werken.
     
  17. Williewortel

    Williewortel Actief lid

    Hey allemaal,

    Balen dat zoveel dames last hebben van misselijkheid! Maar het is voor het goede doel zeggen we maar. Hopelijk is dat wel snel over.

    Ik heb eigenlijk nergens last van nog. En maak me daar weer zorgen over. Vandaag pas 5 weken zwanger dus en weet niet meer hoe het de vorige keren ging. Net wel erg druk geweest in huis en nu trek en zeurt het in mijn onderbuik dus even kalm aan voordat ik straks weer moet werken.
     
  18. mennehh

    mennehh Niet meer actief

    Hey meiden, beetje gek vraagje...
    Maar hebben jullie ook beetje slijm bij het afvegen?
    Is dat nou de aanmaak van de slijmprop ofzo?
     
  19. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    Menneh, ik had het rond die tijd ook. Nu niet meer.
     
  20. MamaIII

    MamaIII Bekend lid

    29 sep 2014
    700
    0
    16
    Vrouw
    Precies 7 weken en alles is goed :)
     

Deel Deze Pagina