Prachtige echo's zeg!! En zag zelfs al een buikje voorbij komen. Mooi zeg! Zal wel leuk zijn als hier tweelingen tussen zitten. Alle baby s zijn natuurlijk prachtig maar vind dat altijd zo bijzonder, twee wondertjes in 1 buik. Ik ben net klaar met werk. Dus ga even mijn pannenkoeken opwarmen en bankje hangen. Geniet van jullie avond!
@ Tweelingen, dat hoop ik hier eigenlijk niet. Één per keer is meer dan genoeg. Zul je zien dat ik de enige ben hier die een tweeling krijgt haha @ Hobby's, ik doe ook aan haken sinds de geboorte van mijn dochter. Maak vooral knuffeltjes. Nu bezig met Dibbes de draak. Bijna klaar, dan laat ik wel een foto zien. Daarna even de echo afwachten en dan een begin maken met de bobble heart babydeken. Volleybal zag ik voorbij komen, dat heb ik 16 jaar gedaan maar helaas was er toen geen team meer waarbij ik me kon aansluiten en ging ik tevens onregelmatig werken dus was het niet haalbaar meer. Stond laatst in de zaal en toen kriebelde het wel weer. Maar is nu even geen doen. Ik zie dochter al zo weinig en met ook nog wedstrijden op zaterdag dan blijft er helemaal weinig tijd met haar over. Misschien...ooit... Qua sport doe ik nu aan hardlopen. Al heb ik dat nu al 3 weken niet gedaan. Er zit ergens nog een schuldgevoel. Bang dat ik de EUG van de vorige keer zelf 'veroorzaakt' heb door hard te lopen. Wil eerst helemaal zeker weten dat het goed zit. Laatste 2 dagen is mijn goede gevoel over de zwangerschap wat gedraaid. Niet zo'n best gevoel over. Kan me vinger er niet op leggen en kan het ook niet onderbouwen. Geen kramp, geen bloedverlies. Maar aan de andere kant...ik ben ook een doemdenker en een controlfreak dus het komt denk ik ook voort uit onzekerheid. Nog 6 nachtjes slapen voor de volgende echo...
Hier ook volop haakfan. Heb al 2 dekentjes gemaakt. Verder is de kans er bij ons zeker om een tweeling te krijgen aangezien mijn vader zelf van een tweeling is. Ik heb er toch liever maar gewoon 1, lijkt me best heftig om voor de eerste keer moeder te worden en dan gelijk van 2
@tweeling, vroeger leek het me geweldig, maar toen mijn dochter geboren was was ik zooo blij dat het er maar 1 was... Ik denk dat het er nu ook maar 1 is. Ik wil ook maar 2 kinderen. Maar mocht het zo zijn dan pas je je eigen daar ook wel weer op aan denk ik.. @ hobby's, eigenlijk teveel.... Haken, sieraden maken (voornamelijk met fimo klei), hotfixen, schminken en een paar keer bij mijn zus buikschildering gemaakt met schmink. (Die is nu iets van 26 weken zwanger) lekker crea bea bezig! Hebben jullie een gevoel of het een jongen of meisje wordt? Ik denk zelf dat het een meisje is. Maar ik heb het altijd fout haha! Vorige keer was ik overtuigd dat het een jongen zou worden, maar het was dus een meid!
Ik heb een heel sterk meisje gevoel, maar of dat voortkomt uit de 'wens'... (jongetje net zo geliefd en welkom!) En verder: Ik kwam er gisteravond achter dat ze bij hun vader ook een broertje of zusje krijgen....we zijn even ver! Wow, dat wordt even dubbelop voor ze, twee huishoudens met een babietje straks.
Born to be mam, mooie deken! Tweelingen zijn alleen van moeder op dochter erfelijk als het twee eiige tweelingen zijn. Een eiig is niet erfelijk. Tweelingen, hier hoop ik toch echt maar 1. Moet er niet aan denken er 2 tegelijk te hebben. Maar mocht het zo zijn wen ik er vast aan en is het ook wel bijzonder maar toch echt liever 1. Gevoel geslacht, ik heb heel sterk het gevoel dat het een meisje is. Maar of dat juist is, geen idee. Hier nu wel weer misselijk. Maar snel weer medicijnen innemen. Het werkt verder echt supergoed. Ben nog wel misselijk de hele dag maar gewoon op de achtergrond.
Wat leuk mamIII, je zei al dat ze bezig waren met iui toch? Ik heb ook een voorgevoel voor een meisje. We gaan het zien hihi
Het bleek dat ze in het traject richting IUI zaten en ze net ervoor toch spontaan zwanger is geworden! Twee wondertjes dus, alleen op een andere manier
Leuk dekentje! Ik ben normaal niet zo van de grote projecten, meer knuffeltjes en rammelaartjes enzo. Maar die dibbes de draak is zo'n pfffgrrrr patroon, hierna ff iets simpels! Voorgevoel zegt een meisje en dat is wat ik ook erg leuk zou vinden. Jongen ook leuk maar even schakelen na al 3 jaar roze 😁
Hier wou ik ook heeeel graag een zusje voor mijn dochter. Was toen echt ff flink schakelen toen het een jongen bleek. Uiteraard wel heel leuk en ben er niet minder blij om maar was wel ff wennen. Nu maakt het niets uit maar toch heb ik een lichte voorkeur voor een meisje. Lijkt mij zo leuk met staartjes en knipjes e.d. Mijn dochter heeft kroeshaar en vind het helemaal niks. Wilt haar haar eigenlijk altijd kort en zonder gedoe (knipjes enzo). Maar een jongen is uiteraard ook super leuk!
Leuk dekentje Born to be mam Wou dat ik zo'n creatieve handen had, maar helaas Ik heb hier heel sterk het gevoel van een meisje Alle pendels zeggen een meisje, de kalenders, mijn gevoel en mijn grootmoeder heeft vorig jaar tegen ons gezegd dat ons eerste kindje een meisje gaat zijn. Ze heeft alle andere kinderen en kleinkinderen juist gehad dus, het moet wel bijna Natuurlijk een jongetje is zeker even welkom!
Goede morgen dames, ik heb me even verdiept in tweelingzwangerschap. Je hebt namelijk kans van 1 op 100. En daarvan zijn 1 op 3 eeneiig. Best grootte kans vind ik! We zullen het zien! Morgen mijn echo, merk dat ik nu wel lichtelijk nerveus word. Ik vind het zoooo spannend. Ik heb geloof ik niet echt hobbys, ben vooral aan het zorgen voor zoonlief. werken doe ik ook niet, hebben we bewust voor gekozen. Ik heb wel mijn webshop natuurlijk, maar dat kan gewoon vanuit huis En als ik eerlijk ben ik vind het heerlijk, en zou ook geen moment ervan hebben willen missen.
Leuk dat je grootmoeder het nog altijd goed heeft gehad! Hier veel pendels, maar dat is 50/50. Lach me dood als het een jongen en een meisje is (nadat ik ben bekomen van mijn hartaanval).
Nancy wat spannend morgen je eerste echo! Ik moet nog 3 weken wachten. En hier heb ik het gevoel dat we een knulletje krijgen, maar dat had ik bij onze dochter ook. Maakt ons ook niet uit, we hebben ze allebei al. Als het maar gezond is. Ben de enige die het denkt dat het een jongetje is. Maar dat zegt niks. Mijn hobby s zijn met jonge paarden werken en ben zangeres. Leuk om te lezen dat er zoveel creatieve dames zijn. Mooi zeg die gehaakte dekens!
Mijn hobby's.... tja alles staat zo'n beetje op een laag pitje. Ik zing al jaaaren graag, maar tegenwoordig alleen thuis. Ik gun mezelf niet echt de tijd voor hobby's al vind ik dat haken er wel heeeel leuk uit zien!
Wat leuk sparky dat jij ook zingt! Heb je in een band gezongen? Ik heb thuis mijn eigen studiotje, treed op met verschillende bands en heb een single uitgebracht op een cd met allemaal bekende wereld artiesten uit mijn genre voor een goed doel. Erg leuk. En verder dol op jam sessies :-D
Wat fijn dat het goed gaat en je een mooie echo hebt gehad. Hobby's hier zijn vooral haken en zo nu en dan breien. Ik zou het liefst ook weer met paarden bezig willen zijn, heerlijk in de buitenlucht werken.
Vooral solo. Via zangles ook diverse optredens gehad in schouwburgen enzo. Maar dat is lang geleden. Mijn kinderen kunnen niet tegen harde geluiden. Dus nu zing ik alleen nog thuis als de kids niet thuis zijn. En dat is dus niet zo vaak. Wat leuk zeg dat jij zoveel zingt!
Leuk zeg schouwburgen! En solo doe ik zo nu en dan ook nog wel eens en is ook leuk. Al ben ik echt een band type, hou wel van een beetje een show neer zetten. En bloempje ook een paardenliefhebster dus? Is echt ultieme ontspanning he.
Hier ook een enorme paardenfreak... Ben opgegroeid tussen de arabische volbloeden, vakantiejobs gehad bij een grote fokkerij bij ons in de buurt en ondertussen er ook mijn echte werk van gemaakt Zo zalig, ontspanning en werk combineren Spannend weer die aankomende echo's!