Goh is dat zo? Ik heb dat nooit geweten!? Ben je verder wel schoon/ is je baarmoeder leeg? Gaan ze volgende week weer je bloed testen?
Ik denk trouwens wel mijn ei te kunnen voelen, lijk dan steekjes rechts onderin te hebben (tot nu toe enkel rechts) Maar! ik denk ook wel eens dat ik iets voel, omdat ik het wil voelen zeg maar
Het duurt wel even vaak ja. Bij mij 3 weken. Vaak zeker wel een weekje en bij de ander soms wel 6/7 weken. en of je zwanger kan worden.. Tja daar verschillen de meningen over. Ik had toen de test wit was denk ik een ei want 5 weken na de mk werd ik ongesteld. Ik zou de 1e ronde of overslaan of weinig hoop hebben. Ik heb m niet overgeslagen maar kreeg wel spijt omdat ik gestresst raakte over mijn nod niet weten..
Ik heb ook nooit innestelingsbloed gehad. Bij de laatste wist ik het al toen ik over tijd was. Cyclus was toen heel regelmatig. Dan lopen wij bijna gelijk Cosy?!
Haha daarom heb ik ze ook niet in huis net zoals zw-testen, ze roepen me uit de kast fijn dat je ei in aantocht is in ieder geval!! Ei-pijn duurde bij mij ook even voor ik t voelde, net als opletten op slijm!
Juulles, als je HCG onder een bepaalde waarde komt, gaat je lichaam gewoon weer een eitje rijpen. Ik weet alleen niet wat de grenswaarde is. Ik vond de eerste menstruatie afwachten na mijn MA echt niet grappig, omdat je zo in onzekerheid zit. Ik was wel weer in de weer geweest met ovulatie testen, maar dat was vooral om te kijken of mijn cyclus weer op gang kwam. Gelukkig was dit ook zo.
HCG moet inderdaad onder een bepaalde waarde zijn, hopelijk is dat bij jou snel het geval Juulles! Hier behoorlijk moe vandaag, wel veel gedaan maar nu ik even op de bank lig hakt het er in. Zo toch nog even opladen want we gaan op kraambezoek.
We hebben ook niet echt hoop, sinds de miskraam zijn we er gek genoeg wat rustiger in geworden. Ik heb geen zw. Testen in huis, en ik ga ze ook nog even niet halen. We zien wel een beetje waar het schip strand Ovulatie testen heeft nu toch geen zin, dus het enige wat ik nu doe is tempen. Want dan zie ik ei, en weet ik ook mijn NOD! Ik heb nu toch geen idee wat mijn cyclus kan zijn, dus ik man we, dagelijks ovu testen gaan doen Ik denk dat wij nu wat meer rust hebben... Ik heb ook nooit slijmerige meuk gespot btw
Haha. Ik maar graaien en graaien, maar kreeg nooit wat te pakken. Op een gegeven moment dacht ik: jammerrrrr.
ik sta klaar met mijn mandje om een eitje te vangen hoor! Ik voel m eigenlijk ook nooit, maar dat kan ook komen omdat ik er vrijwel nooit een heb en die slijm meuk heb ik ook een keer geprobeerd ja. Ik blij want rekbaar, bleken t knutsel restanten Sindsdien maar opgegeven, vond dat gegraai ook maar niks... Vandaag toch nog maar een ovu testje gedaan (ze zijn bijna op, en de rest zit in verhuisdozen dus moet er bijna vanaf blijven) en wederom een licht streepje. Nog niet één in de categorie 'doe je kleren uit en neem me hier terplekke', maar er lijkt schot in de zaak te zitten. Althans dat hoop ik dan maar...
Ik hoop ook voor je dat er een beetje schot in het zaakje zit Sun, moet wel raak geschoten gaan worden
haha, ja inderdaad dat zou helemaal mooi zijn. Ik zei laatst tegen een vriendin 'ik word zo moe van al dat wachten', zegt ze heel serieus 'je weet toch dat je van alleen wachten niet zwanger wordt he?':
Hier ook een ei in aantocht! Jippie (duurt nog wel paar daagjes, maar de ovutest is veelbelovend) Zwangerschapstest vanmorgen ook erg negatief. Erg fijn dus allemaal!!
Zooop hebben jullie trouwens dat filmpje op de ad gezien vandaag, die auto die wilde uitvoegen tussen vrachtwagens door, maar daardoor niet zag dat die rij stil stond?
Ha, dat slijm heb ik dan weer wel ontdekt paar maandjes terug 😊. Dat ik bijna 7 jaar geleden gewoon zwanger ben geraakt zonder al die hulpmiddelen 😜