Haai dames ik ben Nicole en kom ook uit zuid-holland heb een zoontje van 12 weken. Sluit me graag bij jullie aan!
Welkom Dita en Nicole! Dita, jammer van je negatieve test.. Lastig he als je cyclus nog op gang moet komen. Succes met zwanger worden.
Wat een leuk topic. Ik ben 27 jaar en woon ook in de provincie Zuid-Holland. Ik ben nu bijna 16 weken zwanger van de eerste.
Dita welkom. Wat vervelend van de testen! Nu hoop ik voor je dat je snel ongi wordt zodat je verder kunt. sammi Hoe gaat het met jou? Nicole senna hanneke gezellig dat jullie je ook hier aansluiten. Hanneke, gefeliciteerd met je zwangerschap hoe voel je je gaat alles goed?
Nog steeds niet ongesteld, maar die stomme verkoudheid is wel voorbij! Hoe fijn is het om gewoon door je neus te kunnen ademhalen...
Jumphola ja goed hoor alleen begin last van mijn bekken te krijgen. Met jou alles goed? haha dita je houd het wel spannend ik heb vandaag de kruidvat babytas opgehaald en verder nog 2 overslag rompers waar ik al 100x de hema voor ben in geweest.
Het gaat inmiddels beter en probeer nu ook echt te genieten van de zwangerschap. Vanaf week 5 t/m eind vorige week ben ik bijna de hele dag door super misselijk geweest. Gelukkig is dit nu zo goed als over. Herkennen jullie dit of hebben jullie er geen last van gehad?
Oh wat vervelend zeg! Hier begon het ook in week 5 tm ongeveer week 18. Schijnt HG te zijn dat is extreme misselijkheid gelukkig gaat dat nu weer wat beter hier want ik kon amper eten enzo
Hier gaat t goed! M'n meisje is van de week alweer 2 geworden. En m'n mannetje mag nu na een half jaar bv fruithapjes gaan proeven. Hij wordt alweer groot pff haha
Hallo meiden! Ik klets graag met jullie mee. Ik ben 28 jaar, thuisblijfmama (ofwel huismanager zoals mijn man zo leuk zegt) en we hebben een dochtertje van 18 mnd. We zijn bezig voor een 2e, maar helaas gaat het niet zo makkelijk. Het zwanger worden is geen probleem, maar het word telkens een miskraam. 3 weken terug heb ik mijn 4e miskraam gehad toen ik 9 weken zwanger was en is ben ik gecuretteerd. Van mijn dochtertje ben ik zwanger gebleven door de eerste 12 weken o.a. prednison te slikken en dat zal ik bij een volgende zwangerschap ook moeten. a.s dinsdag hebben wij weer een afspraak in het UZ in Gent om over het vervolgtraject te praten. Behoorlijk heftig allemaal. Hoe gaat het met jullie? Ik zie dat er een aantal zwangeren ook zijn, leuk!
Sammie nog gefeliciteerd met je dochter. En leuk hoor fruithapjes geven hihi vooral die vieze gezichten in het begin. misscandy welkom! Wat leuk hoe je man dat zegt die is goed haha wat heftig van de miskramen zeg! Alvast veel succes voor aankomende dinsdag.
Hallooo allemaal, @Hanneke1986 ik was vanaf week 11 heel erg misselijk en veel overgeven en het is nu (21 weken) nogsteeds niet weg. Werd vanaf een week of 18 wel minder vaak gelukkig. Verder word de pijn in m'n rug en bekken wel steeds erger, vreselijk! Ik heb woensdag de 20 weken echo gehad... Alles was helemaal goed en het is een jongen! Heb meteen ontzettend veel gekocht haha. Ook krijg ik volgende week dinsdag de sleutel van m'n huisje dus mijn maand kan niet meer stuk hihi. Ik zit nu echt elke dag wel even na te denken over namen... zooooo moeilijk is dat!!!!!
@Bella, wat fijn dat alles goed was. En leuk een jongetje, kan je lekker gaan shoppen @sammie, nog gefeliciteerd met je dochter! Gisteren dus naar het ziekenhuis in Gent geweest. Ik moet vanaf mn eisprong nu prednison, progesteron en aspirine gaan slikken de 1ste 12 weken, hierdoor heb ik 1 goede zwangerschap gehad dus we gaan hopen dat mn immuunsysteem er weer goed op reageert en ik geen miskraam weer krijg. Dus hopen dat ik snel zwanger ben en vooral zwanger blijf...
Hallo meiden, Graag kom ik hier gezellig mee kletsen. Ik kom ook uit zuid Holland. Ik ben 31 en heb twee kinderen een zoon van 4 en een dochter van bijna 6 en ik weet sinds vorige week dat ik vijf weken zwanger ben van ons derde kindje. Zijn helemaal in de wolken, hadden van de zomer de knoop doorgehakt om er voor te gaan. Ik heb nog al een geschiedenis met bekkeninstabiliteit. Nu het zo snel gelukt is zijn we ontzettend blij maar het is ook wel onwerkelijk en een beetje angstig voor wat komen gaat. Ik heb net alles gelezen iedereen die zwanger is gefeliciteerd! Heftig het verhaal van de miskramen en alleen zwanger. (sorry weet niet precies alle namen 😊
@MissCandy wat grappig ik zie ineens dat je dochter Jaelynn heet, als die van mij een meisje was geweest wist ik al zeker dat ze Jaelynn zou gaan heten, ook precies zo geschreven En ik zie ook ineens staan dat je je hier op 18 oktober 2012 hebt aangemeld, mijn verjaardag ;p wat een toevallen Alleen het word een jongen en vind de naam bedenken nu wel lastig. Ik heb mijn moeder en oma een lijstje namen laten horen, en 1 van de namen was Elijah, mijn moeder zegt bij deze naam meteen aan een getint kindje te moeten denken en vind het niks. Wat vinden jullie?