Ik zit op facebook in een groepje en daar hebben twee dames op 1 dag positief getest en die had jij allebei gependeld voor september positieve test Nu hoop ik dat ik ook kan vragen om te pendelen.
De uitslag van je pendel was december positieve test. Heb 5 oktober positief getest! Hopelijk blijft het plakken en heb je geen gelijk (sorry, bedoel het niet gemeen ).
Geen probleem haha en ben super blij da je al positief hebt getest dikke proficiat en geniet van dat groeiende wonder in je buik
Je pendel voor het geslacht klopte niet ik krijg een jongen. Maar ik wil je wel hartelijk bedanken dat je het voor me gedaan hebt . Liefs
Je pendel voor het geslacht klopt en ook de kaarten kloppen. We verwachten de baby in het voorjaar! Knap hoor!!
bij mij klopte zowel de kaarten als de pendel niet... kaarten kon ik mezelf totaal niet terug in herkennen, helaas. en de pendel zei dit jaar geen zwangerschap meer maar als het goed is ga ik toch echt over 3,5 week bevallen is ook alweer even geleden dat ze gependeld heeft en kaarten gelegd hoor (toen begon ze echt net) misschien dat dat scheeld
je had voor mij een positieve test gependeld in november, maar helaas ben ik ongi geworden. Toch bedankt voor je pendel!
Je had voor mij gependeld op de vraag of ik in de maand november zwanger zou testen. Jouw antwoord was nee, je zult in februari een positieve test in handen hebben. Je had het fout, ik testte 29/11 hartstikke positief!! Ik ben zo blij Toch bedankt nog.
je pendelde voor ons een meisje , en vandaag te horen gekregen dat het waarschijnlijk ook een meisje word x
Jammer genoeg is je pendel niet uitgekomen deze maand. Toch wil ik je bedanken voor je tijd en moeite. Heb je ook nog een pb gestuurd. Liefs
Je had voor mij positief gependeld in oktober, maar ik ben in november zwanger geraakt . Geslacht weet ik nog niet! Wel super bedankt voor het pendelen!
Hoi. Je pendelde een positjeve test in januari. Ik heb 31 december positief getest maar NOD was in januari.
Hallo.. Hier heb je de maand goed, Januari, 7 januari heb ik positief getest, je had ook als geslacht meisje.... Maar dat weten we pas midden Maart ergens. Dat zou ik dan nog even laten weten! In ieder geval heel erg bedankt.. En succes met jou bevallig en zwangerschap nog!
Het is inderdaad een jongen! Was overduidelijk vorige week Bedankt voor het pendelen en geniet nog van je zwangerschap!
Je had gezegd dat ik een positieve test zou hebben in februari en dat het een jongetjes wordt. Maand klopt! Geslacht weet ik nog niet.