Stomme ruzietjes

Discussion in 'De lounge' started by ShampooL, Oct 17, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Hallo dames,

    Mijn vriend en ik zijn bijna 5 jaar samen.
    We hebben eigenlijk nooit ruzie, maar afgelopen week hebben we al 3x van die kleine stomme ruzietjes gehad die eigenlijk nergens over gaan. :)

    Voorbeeld:
    Een bekende van ons heeft besloten om zwart te werken. Hij werkte al 40u pw. in een restaurant, zijn baas vroeg aan hem om zwart te werken, zodat hij meer kon verdienen. De bekende van ons heeft toen 'ja' gezegd.
    Ik vind dit een domme beslissing.
    Gevolg is dat hij volgens de overheid geen baan meer heeft, en moet hij nu verplicht op sollicitaties. Die sollicitaties zijn geplant overdag, tijdens zijn (zwart)werk. Zijn baas is daar niet blij mee, en wil hem dus waarschijnlijk ontslaan. Blah blah, lang verhaal. - Ik vind het dus een stomme/domme keuze geweest.

    Nu hadden we geen 'ruzie' om het feit dat de bekende van ons zwart is gaan werken, maar om het woord 'domme beslissing'.

    Mijn vriend vindt dit een verkeerde uitspraak;
    Ik zeg: "Ik vind dat een domme keuze geweest!"
    Hij zegt: "Nee, het is geen slimme keuze"
    Ik zeg: "Ja, dus is het een domme keuze"
    Hij zegt: "Nee, want hij is niet dom"
    Ik zeg: "Nee, hij is niet dom, zijn keuze is dom"
    Hij zegt: "Nee, het is niet slim!"
    Ik zeg: "Ja, dus dom!"
    .. nou, en zo ging dit 15 minuten zo door.

    Het gaat neeeergens over.
    Je zou zeggen, meid, doe niet zo moeilijk. Maar op dat moment ben ik zo gepassioneerd om hem te laten inzien dat het woord 'dom' hier goed geplaatst is dat ik mijn relatie op het spel zet! (Nee, dat is overdreven hoor, haha)

    Uiteindelijk maken we het wel weer goed natuurlijk.
    Maar toch vraag ik me af: waarom hebben we opeens van die stomme nergens-op-slaande ruzietjes?

    Ben ik alleen? Of hebben jullie ook wel eens van die stomme ruzietjes?

    I need soms support in this :D
     
  2. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    Jun 5, 2013
    7,019
    548
    113
    ehm neeee dat hebben wij gelukkig niet. vind het idd ook echt een dom ruzietje ja hihi.

    moet zeggen dat wij sowieso zelden ruzie hebben, maar als het eens is ( 1x per jaar ofzo) dan is het vaak over zijn lakse gedrag soms
     
  3. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    Mar 30, 2011
    4,843
    725
    113
    Wij hebben ook wel een meningsverschillen (ruzietje kan ik het niet eens noemen) om niks.

    Maar ik kap dat af. Geef hem op een sarcastische manier gelijk en zeg dat ik het er niet meer over wil hebben. Tijdverspilling en ik word er boos van. Is het niet waard.

    Verder hebben wij wel eens een ruzietje maar die hebben wel degelijk een inhoud. Ook daarin zeg ik op een gegeven moment: wij gaan het dus echt niet eens worden.

    Dit heb ik echt moeten leren. Ik heb namelijk best wel wat haar op mijn tanden.
     
  4. Beckje

    Beckje VIP lid

    Jul 12, 2010
    8,652
    4
    36
    hier helaas wekelijks. nu 9,5 jaar samen.
    waren tijden dat het dagelijks mis was. nu gelukkig maar keer in de week.
    nu hij al 6 weken niet kon werken en dus ook hele dag thuis is wel stuk sneller...
    dat is minder leuk iig.
    maar het hoort erbij. de heeft het sneller dan de ander. je hebt ruzietjes en onzinnige discussies waar je achteraf wel om kan lachen. ieder zijn dingetjes ;)
    als het maar niet escaleert in grote ruzies. want die zijn niet leuk... op den duur niet onvermijdelijk denk ik. in ieder geval hier, maar leuk is anders.
    het goed maken dan weer wel hihi
     
  5. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Wij hebben dus ook eigenlijk nooit ruzie, maar deze week opeens toch 3 van die stomme ruzietjes gehad, haha.

    En ja, het was een dom ruzietje, haha
     
  6. leeuw86

    leeuw86 Fanatiek lid

    Nov 10, 2009
    4,523
    0
    0
    Klinkt alsof je teveel op elkaar lip zit, dan krijg je dit soort 'ruzietjes'
     
  7. El1983

    El1983 Fanatiek lid

    Sep 19, 2012
    3,561
    0
    0
    Verzorgende IG
    My little castle
    Hahahaha, heel herkenbaar vooral omdat het eigenlijk allebei op hetzelfde neer komt, tenminste dat vind ik.
    Jou vriend toevallig niet familie van die van mij :D want dit soort discussies hebben we ook wel eens vaker.
     
  8. Deerne85

    Deerne85 Fanatiek lid

    May 10, 2012
    1,681
    0
    0
    ik had hem gewoon gelijk gegeven, als je vind dat dom hetzelfde is als niet slim, had je meteen na zijn eerste opmerking al kunnen zeggen "ja, zo kun je het ook zeggen"

    had een kwartier gescheeld ;)

    Misschien ben je zelf een beetje geiriteerd om iets? Of veel aan je hoofd? Je zou het hem kunnen vragen, of het hem ook opvalt, en dat je het niet wilt...
     
  9. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Ja, dat is dus het stomme, we zijn het met elkaar eens, maar toch doen we dit, haha :D
     
  10. TempusFugit

    TempusFugit Niet meer actief

    Haha, ik moet er eigenlijk wel een beetje om lachen, maar ik kan me voorstellen dat het na meerdere van zulke discussies niet meer echt grappig is.

    Nee, ik kan niet zeggen dat we veel ruzie hebben, maar het is me wel opgevallen dat als we ruzie hebben, het over anderen gaat en da's een vrij dom onderwerp om ruzie over te hebben, vind ik zelf :p. Dus nu we dat weten, proberen we zulke discussies meteen aan te pakken.
     
  11. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Achteraf is het altijd wel grappig. Zovan: waar maken we ons serieus druk om. Maar als je in zo'n 'ruzie' zit (het is niet echt een ruzie), dan is het uiterst serieus :p

    Ik ben dan te trots op toe te geven, want ik heb toch echt gelijk. En hij vond het op dat moment echt heel erg belangrijk dat ik het woord 'niet slim' gebruikte ipv het woord dom.

    Uiteindelijk hebben we onze ruzietje wel dom genoemd. Heb ik alsnog een soort van gewonnen, haha :D
     
  12. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Klopt :p

    En ja, ik ben inderdaad een beetje geïrriteerd. We willen dolgraag verhuizen maar wachten al een week op antwoord. Voor het ruzietje kregen we te horen dat we pas volgende week antwoord krijgen, dus we zijn beide wat gespannen. .. ik denk dat dit een oorzaak zou kunnen zijn.

    Ik zal vanavond wel eens vragen hoe hij het ziet :)
     
  13. Joppie1

    Joppie1 Niet meer actief

    Volgens mij hebben jullie net als wij een supergoeie relatie als je tijd hebt voor zulke domme/niet slimme ruzietjes :D

    En ik herken het hoor. Hebben wij weleens als we allebei moe zijn. En meestal gaat het dan eigenlijk om iets wat eronder ligt. Bijvoorbeeld dat je je niet genoeg gewaardeerd voelt ofzo. Nemen we even afstand van elkaar en meestal komen we er wel achter waarom we zo in ons velletje zitten en maken we het goed met elkaar.

    Het komt gelukkig weinig voor.
     
  14. ikke175

    ikke175 Fanatiek lid

    Dec 30, 2011
    2,576
    0
    36
    NULL
    NULL
    Nee hier nooit van dit soort dingen. 1x ruzie gehad met mijn eerste Moederdag en dat was het. Was toen ook echt heel boos ( en hij ook ) en we zijn toch zo makkelijk.. haha
     
  15. Allesofniets

    Allesofniets Niet meer actief

    Oh ja hoor! Hahah.

    Ik noem het geen ruzie, maar een meningsverschil.
    Ik en mijn man hebben beide een duidelijke eigen mening en dat botst wel eens.

    We kunnen het namelijk niet altijd met elkaar eens zijn hahaha
    Echte ruzies hebben we ong 2x gehad in 6,5 jaar tijd.
     
  16. sanna1986

    sanna1986 Niet meer actief

    Oh ja wij hebben heel vaak dit soort discussies...

    Gisteren nog ik vraag hem of hij mee eet zijn antwoord is nee. Schuift hij toch aan tafel.... discussie😛
     
  17. Micchan

    Micchan VIP lid

    Jan 24, 2012
    22,458
    2,258
    113
    Female
    Wenen
    Oh ja hoor, af en toe. Alleen is het zo onbenullig dat ik al niet eens een voorbeeld meer weet :p
     
  18. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Vaak genoeg; maar eigenlijk niet echt noemenswaardig - na een uurtje weten we al niet eens meer waar het over ging (en het kan ons niet schelen ook). Zolang ik maar altijd gelijk krijg :D Dan is het goed :p
     
  19. Bollen

    Bollen Fanatiek lid

    Jul 22, 2013
    1,422
    7
    38
    NULL
    NULL
    Af en toe is het heerlijk haha.

    Nu ik zwanger ben vind ik het ook nog eens een soort leuk om dit soort ruzietjes uit te lokken. Ik ben een slechte vrouw :p
     
  20. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Ja laatst echt een domme ruzie over het weerbericht!
    Vriend leek op een mannetje van 3 jaar wat een woedeaanval had.
    Hij zei dat het in Australië zo te zien echt lekker warm is maar hij wees Afrika aan en Australië stond echt niet op de kaart.
    Daar hebben we 20 min ruzie over gehad en al helemaal toen ik de ipad erbij nam om het weerbericht te bekijken op net gemist. Toen ging hij stanmpvoetend richting de bank en ging hij doen alsof hij ging slapen :p hij wilde het niet zien
     

Share This Page