De oempaloempas gaan op roze! Deel 4.

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Rylie, Aug 2, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    Hetzelfde als jij. Maar ze krijgt wel elke dag wat

    Laatst liep ik de supermarkt in vroeg de dame bij t brood of ze een krentenbol mocht. Daar heeft ze toen wel iets van gegeten. Zag later kleine krentenbolletjes en die heb ik laatst ook eens gegeven als tussendoortje maar die gaat ze echt niet elke dag krijgen

    Qua flessen denk ik dat ik binnenkort ook nog maar op 2 zit. Middag en avond. Op zich is er toch ook niets mis met water bij brood. Zelf drink ik dan meestal thee, heb F ook wel eens slappe thee gegeven. Melk drink ik bijna nooit.

    F eet eigenlijk nooit een potje, ze eet altijd zelfgemaakte hapjes. De potjes die ik gekocht had leek ze helemaal niet zo lekker te vinden en kon ik t meeste van weggooien. Ik maak af en nieuwe voorraad voor in de vriezer. Enkele keer gebruik ik iets van wat wij eten.

    @Jo eigenlijk is t ook duf om naar alleen gewicht te kijken. Jouw J is ook groter dan gemiddeld dus relatief weer helemaal normaal. Zijn gemiddelde behoefte past dan gewoon bij zijn lijf.
    Staat t al ingepland wanneer ze de prik krijgt?

    F krijgt ook altijd kwark aangeboden na t eten, ene keer hapt ze redelijk wat weg, andere keer is t na 2 happen klaar.

    @dido ja raar he ik denk ook nog wel eens treug eerst was t alleen melk, ook wel weer makkelijk :)
    Oh dat spugen is niet zo leuk. Hopelijk komt t niet veel vaker voor. Straks lekker weekend, geniet ervan

    @ika veel plezier (als je t nog leest;))
     
  2. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Ja klopt ook idd bouwjaar....

    Uhm over 2 weekjes,,,en dan weer 2 weekjes erna.
    Op die leeftijd moet je er 2hebben.


    Meiden er is een familie overleden... Nu communiceer ik in het Engels met haar, nu wil ik ze condoleren maar wat zeg je dan in het Engels?
     
  3. Dido82

    Dido82 Fanatiek lid

    Jan 21, 2013
    1,990
    75
    48
    Female
    Pijnacker
    @Jo Wat een lieve woorden :) Thanks! Jij ook Ika voor de geruststelling. Dus dan toch griepprik jo? Lijkt me ook lastige keuze.
    Hahaha... Tja liefde van de man gaat door de maag hè ;) Heb jij de eerste hapjes eerst verdund met bv?

    @ika Veel plezier

    @hier Op verzoek van ha vervolgafspraak ingepland omdat ze wilde weten of het al beter met m'n angsten ging. Krijg ik net te horen dat ze zonder overleg afspraak bij een ander hebben ingepland :s
     
  4. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    Bijvoorbeeld:
    my condolences to you and your family
     
  5. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Oh ja thx bouwjaar;)

    Dido nee heb niks verdund... Hoeft ook niet want als je net pureert met een staafmixer os het dun genoeg...
     
  6. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    @dido ik had er wel eens bv door gedaan om t hapje war smeuïger te maken.
    Ik vond dan bv wortel purree wat aan de droge kant. Maar is dan gewoon ff kijken wat je zelf vind :)
     
  7. Rylie

    Rylie VIP lid

    Jun 14, 2010
    5,759
    491
    83
    Female
    Patissier
    Noord Brabant
    Ika. Heel veel plezier.

    Jolina. Wat een naar nieuws om te krijgen. Gecondoleerd!
    En wat ika zei. Jullie hebben genoeg bezoekjes gehad aan het ziekenhuis.

    Dido. Ja nog steeds. :( vraag me ook af of ik niet iets fout doe.

    Hier. Druk dagje gehad. Met een vriendin naar de ikea geweest en een meubelboulevard. Was super gezellig en Livvy heeft het super gedaan.
    Vanavond een keer optijd naar bed.
     
  8. Springday

    Springday Fanatiek lid

    May 20, 2014
    1,409
    0
    36
    @ Flessen, ik geef eigenlijk nog steeds 3 flessen van 180 en J is nu 10 maanden. Denk dat J het liefste nog op 6 flessen zou zitten haha!

    @ Jolina, ah ja lijkt me heerlijk naief zwanger zijn en naief de bevalling in gaan hahaha... alhoewel het me de tweede keer wel veel beter af ging.

    Ik zal anders eens een andere pap inderdaad proberen, volgens mij heb je daar ook nog wel wat keus in. Vorige keer had ik de 8 granen geprobeerd.

    Over een maandje hoef ik pas weer met J naar het CB. Hij is half augustus voor het laatst geweest.

    De arts lijkt de griepprik dan toch wel te adviseren voor je meisje dus dan zou ik het ook wel gewoon doen.
     
  9. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    @spring misschien niet zo zeer naïef de zwangerschap in als wel onbezorgd
    Ik denk dat als ik nog eens zwanger mag worden de eerste periode ook niet kan genieten tot er een goede 12wk echo is.
    Kan me wel voorstellen dat je met die hormonen ook weer meer emo bent.
     
  10. Lies1988

    Lies1988 Fanatiek lid

    Dec 18, 2012
    2,332
    116
    63
    Female
    Werken als verpleegkundige en moederen;)
    Omgeving Utrecht
    Dido, ja leuk samen op het wachtbankje:)
    En je groeit inderdaad vanzelf in al die hapjes gelukkig, komt goed. Ik heb met bv ook wel eens wat smeuïger gemaakt, maar het is niet echt nodig.

    Ika, fijn weekend!

    Lizzie, heerlijk dat Livvy het goed gedaan heeft. Echt balen van die spruw.

    Spring, onbezorgd zwanger zijn, dat lijkt me ook wel wat ondanks dat ik natuurlijk niet heb meegemaakt wat jij en Bouwjaar hebben meegemaakt.
    T. is ook echt dol op haar flesjes melk, ze zou vast ook meer lusten;)

    Jolina, zou inderdaad zelf ook de griepprik geven. Heb 'm zelf in verband met mijn werk ook weer gehad. Gecondoleerd. Kende je die familie zelf ook?

    Bouwjaar, T. lust ook echt geen potjes. Is inderdaad ook niet zo gek om water of thee bij brood te geven. Denk dat we volgende week ofzo dan alleen nog 's ochtends en 's avonds melk geven.

    T. is dit weekend uit logeren. Ik vier morgenmiddag en morgenavond mijn verjaardag en dan ben ik zeker 's avonds bang dat T. niet slaapt door alle herrie. Ze slaapt nogal licht. Zondag komen mijn ouders en schoonouders en dan komt T. gelukkig weer met mijn schoonouders mee. Omdat mijn schoonmoeder iedere vrijdag oppast, is T. nu 2 nachten uit logeren. We missen haar allebei:( Toch ergens ook wel eens fijn zo, maar heb uiteraard veel liever dat ze lekker bij ons is!
     
  11. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Ah sterkte lies...

    Ja het is familie ... Nou ja niet echt... Leg het morgen even uit in de club ;)
     
  12. Rylie

    Rylie VIP lid

    Jun 14, 2010
    5,759
    491
    83
    Female
    Patissier
    Noord Brabant
    Succes lies. Je meisje missen is ook niet fijn.

    Hier. 2de keer al om half 5 wakker. Ik snap der niks van. Ook echt kei hard huilem van de honger. Kom dan meteen niet meer uit met de fles op de rest van de dag..
    Zou het verstandig zijn om iets in haar lastste fles te doen. Of laatste fles meer geven. De fles gaat nu vaak helemaal leeg, ze vraagt eigelijk ook niet om meer heb ik het idee.
    Merk nu wel heel goed hoe verwent ik was omdat ze elke keer pas rond 7 uur, half 8 wakker werd.
     
  13. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Ik persoonlijk zou gewoon toegeven Lizzie... ;) het kan ook gewoon weer over zijn over een week.

    Om nu al iets in de fles te doen vindt ik haar te jong voor.
     
  14. Rylie

    Rylie VIP lid

    Jun 14, 2010
    5,759
    491
    83
    Female
    Patissier
    Noord Brabant
    Vond ik ook. R begon er over. ;)
    Ach ja ze heeft daarna weer doorgeslapen tot 10.15. Snap der niks meer van maar ja we zien het allemaal wel.
     
  15. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Gewoon meegaan met haar ritme ;)
     
  16. Rylie

    Rylie VIP lid

    Jun 14, 2010
    5,759
    491
    83
    Female
    Patissier
    Noord Brabant
    Doe ik eigenlijk ook. Ze krijgt sowieso melk als zij er voor komt. Kijk nooit meer naar de klok alleen haar laatste voeding vind ik wel heel fijn om 23.00.

    Niet gewent he dat ze zo vroeg is. Ons meisje heeft mij verwent.

    Dames heel fijn weekend. Hier druk aan het poetsen. L is met oma mee wandelen. R is met zijn vader vissen. Hier loopt het altijd anders dan geplant. Hahahha.
    Morgen nog kraambezoek. ;)
     
  17. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    @lies raar he enerzijds is het lekker even tijd voor jezelf en elkaar te hebben. Anderzijds is t maar niks dat je moppie niet thuis is.
    'savonds vind ik t dan wel lekker maar als ik s ochtends wakker wordt mis ik haar dan erg.

    @lizzy go with the flow is mij ook altijd t beste bevallen
    best lastig als je kind jouw al verwend heeft, is t nu bikkelen. Ach ja misschien moet ze ff ergens doorheen en is t zoals Jo zegt over een week weer voorbij

    Schoonmoeder belde zojuist op ze had nog een kaartje voor een musical over, of ik mee wilde. Nou op naar de musical dus vanavond

    Even de club lezen
     
  18. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Veel,plezier bouwjaar! Zo leuk! Naar welke ga je?

    Ik ben weer stof aan het happen hier....ben zoooooo blij als het klaar is
     
  19. Dido82

    Dido82 Fanatiek lid

    Jan 21, 2013
    1,990
    75
    48
    Female
    Pijnacker
    @lies Leuk verjaardagsfeest gehad? Vandaag lekker T weer bij jullie?

    @bouwjaar Leuk! Welke musical?

    @Jo Wat wordt er nu aangepakt?

    @losje Leuke foto's op FB. Staat je goed die rode lippenstift.

    @lizzy wennen hè als je eerst zo verwend bent. Hier ook echt verwend vandaag. Meneer heeft het klokje rond geslapen van 8 tot 8. Liggen nu gezellig met z'n allen in ons bed wakker te worden.

    @spring Hoe gaat het nu met de jaloezie tussen de mannen? Nu helemaal gewend?
     
  20. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    T was Dreamgirls. Was leuk, mooie voorstelling en goed in elkaar gezet.

    Lekker kunnen uitslapen vandaag :)
    Wel grappig, die continue gebroken nachten vergeet je ook wel weer snel.
     

Share This Page