IVF/ICSI Deel 5!

Discussion in 'MMM clubs' started by brabbel1988, Mar 6, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    M'n embryo was zelfs een cel verloren, maar ze is er toch echt hoor. Een 7 cellig embryo genaamd A. is op de wereld, helemaal super tori, komt helemaal goed :)

    Hier ga ik coor een derde als A. 2 jaar is, en E. 4 jaar, wellicht iets eerder, maar A. Moet goed izelfstandig in bed kunnen klimmen, want wil biet weer bij m'n so erin wegens zware bekkeninstabiliteit.....

    En moet ook nog eens toestemming krijgen van het umcu als ik weer wil plaatsen, hun denken namelijk over m'n embryo's te beslissen terwijl m'n man ervoor getekend heeft en ik idem. Vindt het m'n keuze en niet dat het umcu me weer langs medisch maatschappelijk werk stuurt en naar een commissie om m'n case te bespreken, ik doe ze echt wat dan,

    Wij hebben ervoor getekend en is leven van m'n man en mij, we zijn hun zich ermee te bemoeien..... Mag dus hopen voor ze dat ze zich er ditmaal buiten houden!
     
  2. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    Jan 15, 2010
    3,018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Babii, hcg verdubbelt bijna per dag dus 2000 bij 5wk is in verhouding ook minder dan wat ik nu had met 4wk. Ze willen bij zo'n bloedtest, 11 / 12 dagen na tp een hcg zien tussen de 160 en 600... Bij Yvi was het toen 930 ofzo... Dat was vrij hoog, maar goed dat was een dag later dan nu bloedtest plus dat Yvi net verder was bij de tp.
    Ach wat maakt het ook uit, ik ben zwanger joehoeeee :), zo blij!

    En echt heel raar dat ze zo raar doen over die cryos ... Bij ons kan je als vrouw zonder toestemming van de man ze zelfs terug laten plaatsen. Dat vond ik trouwens wel apart...
    En je doet het super met je meiden voor zover ik het kan zien aan de foto's dus waarom ze er zo moeilijk over doen is echt grote onzin zeg!
    Nog wel ff wachten tot je weer voor n tp gaat dus, maar wel zo slim. Is toch ook prettig als de jongste ook echt geen baby meer is als je weer zwanger bent?! :)
     
  3. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    Jun 9, 2008
    4,817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    Babii : ik vind over de 2000 en dan zo negatief echt bizar!! Ik had bij c. Vrij laag en ze waren al helemaal blij!!
    De as. Dinsdag zou wel kicke zijn maar weet niet of ik wel durf al hihi
    En dat je nog ff wacht...gelijk heb je. 2 zelfstandige kindjes in verstandiger ivm je bekkeninst. Maar vind de keus wel super. Als t kan...helemaal voor gaan liefie. Is jou/jullie wens!! En zh...bemoei je er nie mee :p pfff wat denken ze nou eigenlijk?! Kan me daar zo boos om maken
    Xxx
     
  4. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    Jun 9, 2008
    4,817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    Hoi lieve meiden...
    Ff een ego hoor. Moet t toch kwijt en weet anders niet waar of aan wie.
    Ik ben zoooo onwijs onzeker.
    Word er gek van!!! Ik heb woe weer een controle en hoop dat alles goed is.
    Aan de ene kant heb ik 100% vertrouwen maar aan de andere kant ben ok ook zo bang dat t als nog mis is. Je hoort zoveel ellende tegenwoordig.
    Ik hoop dat de onzekerheid normaal is en dat het erbij hoort. En dat er (net als de afgelope 2x ) woe weer een prachtige echo is. Maar ik ben nu gewoon saggo van onzekerheid.
    Ik wil gewoon die 12weken voorbij!!!
    Sorry!! Maar ik moest t kwijt!! (T knaagde zo aan me)
    Herkennen jullie dit??
     
  5. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    Feb 9, 2009
    4,405
    11
    38
    in mijn huisje
    Ik heb dat gevoel bijna mijn hele zwangerschap gehad met vlagen. Was ook blij met elke controle en later elke beweging die ik voelde (wat minimaal was ivm placenta aan de voorkant). Dus zeer herkenbaar.
     
  6. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    Jan 15, 2010
    3,018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Oooh ST, niet teveel zorgen maken meid ... that only drives you crazy!! Ik ben ook wel onzeker maar toch probeer ik alleen positief te denken. En je hebt al twee keer mogen spieken en dat zag er goed uit. Je had een mega hoog HCG waarde, dus echt geen reden voor zorgen. Jullie tweede wonder groeit en nog een kleine 3 weken en dan de 12 weken echo en kan je hopelijk helemaal vol gaan genieten.
    Dikke knuf!!!
     
  7. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    Oct 30, 2007
    5,754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    ST, precies zoals zonnetje helaas. En ik denk dat je daar weinig aan kan doen. Er kunnen nog zoveel mensen tegen te zeggen dat je je geen zorgen hoeft te maken, in je hoofd blijft het helaas knagen.
    Gewoon zoveel mogelijk tussendoor proberen blijven te genieten en de leuke/positieve dingen op internet opzoeken hielp bij mij. Bijvoorbeeld van de ontwikkeling, wat is er nu allemaal al 'klaar'. Vergelijkingen met hoe groot het vruchtje is (nu zo groot als een...erwt). Enz.
    Nog drie daagjes en het is weer woensdag!!!
     
  8. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    Oct 30, 2007
    5,754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Fijn om te horen van jullie trouwens dat het zo kan verschillen per zaadanalyse. En de beweeglijkheid is goed en ik denk dat dat het belangrijkste is!
     
  9. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    Jan 15, 2010
    3,018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Ja beweeglijkheid is zeker het belangrijkste, dan kunnen ze het eitje pakken en eentje naar binnen kan komen.
     
  10. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Die onzekerheid is normaal hoor st, je weer hoe ik was en hoe vaak we hebben Geappt. De onzekerheid neemt pas af als d'r kleine er is, en dan beginnen de nieuwe onzekerheden ;).

    Tori, ja ach zo is het. Hier was m'n hcg met 4 weken te laag idem met z5 en 6 weken, was blij dat ik destijds st had die me moed insprak. Want die rot arts zei steeds, bereid je voor op een mk. Grrrr, godzijdsnk is ze er en gelukkig ben jij goed zwanger meid! Echt super :).

    Ennuh, e. Was ook geen baby meer toen io zwanger raakte van A. enige nadeel was gewoon dat met bi je had niet kan dragen en een kindje van 1 heeft dat nog wel nodig. Nu eerst e naar school en a naar de psz en dan op naar een derde. Ja m'n besluit staat vast.

    En wat betreft die regels, ik doe ze een proces aan, er staat nergens dat hun dit protocol hanteren bij overlijden in het contract, en is leven van ons, ik stuur ze wel een aangetekende brief dat m'n cryos behouden moeten worden ook al hebben ze dat al bevestigd en ik met 1 tot 2 jaar weer wil terugplaatsen! En ze maar al ast akkoord gaan geven.
     
  11. one of kind

    one of kind VIP lid

    Feb 14, 2006
    22,149
    278
    83
    Babii hoe gaat het jou alleen af met de 2 kindjes:)?
     
  12. Boris10

    Boris10 Niet meer actief

    Raar hoor dat ze zo moeilijk doen. Jullie hebben toch niet voor niets getekend? Vervelende houding van het Zh...
    Wat hebben jullie eigenlijk nog in de vriezer?
     
  13. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Nog 5 cryos ;). E was de eerste cryo en A was de tweede :). Als T nu de derde is ben ik klaar, lol.....

    Juist, als er nu in hét contract stond, bij overlijden vind dit protocol plaats dan ala, maar dar staat er niet, dus ik kan ze persoonlijk al een proces aan doen. Maar ik blijf wel even lachen naar ze :).

    One of a kind, hier gaat alles prima hoor, mensen denken blijkbaar dat een mens geen 2 kids alleen aan kan, maar dat lukt me prima. Heerlijke meiden zijn het.
     
  14. one of kind

    one of kind VIP lid

    Feb 14, 2006
    22,149
    278
    83
    Hier ook alleen hoor met 2 ;)
    Gaat gelukkig ook heel erg goed, maar altijd wel leuk om te weten hoe anderen deze situatie nu zelf vinden:)
     
  15. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    Oct 30, 2007
    5,754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Babii, belachelijk hoor dat een ziekenhuis over jullie vlees&bloed denk te mogen beslissen. Goed dat je er zo stevig in staat en goed weet wat je wilt en hoe je dat gaat bereiken. Nu alvast dingen duidelijk maken aan ze betekent voor jou over ongeveer 2 jaar geen moeilijkheden weer.
     
  16. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    Jun 9, 2008
    4,817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    Zonnetje bedankt voor je lieve reactie meid!!!! Stomme onzekerheid en hormonen ;)

    Tori: MOOIE BANNER!!! :D :D :D
    Ik spreek je natuurlijk regelmatig maar…hoest met je mop?

    Zeehondje: jij ook bedankt voor je lieve reactie!! En ook hier was het heel verschillend per keer hor. Ene keer veel meer als de andere keer en dan weer veel actiever verschilde echt per moment! En idd….het draait om de beweeglijkheid.
    Xxx

    Babii: je hebt helemaal gelijk!!!! (lang leve de w.app ;) )
    Ik had mn ei veel eerder bij jullie moeten leggen. (dan was ik vandaag wellicht ook niet naar de vk gegaan haha)
    En wat betreft je keus voor kindje nr 3! Ik geef je gelijk! En vind het mooi! En ik vind het zooo raar dat het zh denkt dat zij het voor het beslissen hebben!!! tis jouw/jullie vlees en bloed … hun mogen alleen de eer van het plaatsen hebben!

    One of a kind: hoest met jou?!?!?!?! En je prachtige kindjes?!

    Boris: hoe voel je je meid!?

    Ego: na alle up en vooral down gevoelens van het weekend , … vanmorgen toch de vk gebeld! (gister tegen ml gezegd dat ik ging bellen. En hij vond het onzin maar,…kon goed begrijpen dat het voor mij belangrijk was en dat ik het ging doen) ik heb mn verhaal uitgelegd.. dat ik zooo bang en onzeker was, en zo’n rot voorgevoel had dat er wat mis was, dat ik er down van werd en het niet meer uit mn hoofd kreeg. Ze had eigenlijk geen spreekuur maar ik mocht toch even naar de praktijk komen en was zooo opgelucht dat ik mocht komen!!
    We hebben uitgebreid gekeken. En er was een prachtig mooi gegroeid babytje te zien! Hij/zij bewoog en ze pakte mn tel zodat ik het kon filmen. En als ik dan weer sip werd kon ik t terug zien :D ze was zooo lief. Hebben een heel gesprek gehad over de onzekerheid. Zij vond dat niet zo gek! Het ivf traject (ook de voorgaande) de cystes nu, de pijntjes, de hormonen, de vermoeidheid…alles bij elkaar!
    De beeb doet het echt goed en er is geen reden voor mn zorgen maar ze snapt het wel. We hebben het wel uitgebreid over de cystes gehad. Ze vond het advies van de gyn eigenlijk beetje om te lachen…niet sporten en zwaar werk doen?? Ik adviseer je om de komende 2 weken zowiezo halve dagen te gaan werken! En elke dag echt tussen de middag even uurtje te gaan liggen!! Je moet echt meer rusten!!! Al met al heel gesprek gehad. En op haar advies ook extra vitamine B slikken. Dat zal me misschien meer doen ontspannen.
    Ben iig opgelucht en voel me 100x beter! Ben blij dat ik ben gegaan!!
     
  17. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    Jun 9, 2008
    4,817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    tat: succes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! duimen gaan draaien!!!!!! xx
     
  18. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    One of a kind, huh ben jij alleen? Heb ik wat gemist? Lees wel BAM mama...

    En thanks meiden, ik kom er wel mbt het zkh. Ze hebben geen enkele reden mij te weigeren. Doen ze het wel, tja op welke gronden ;).

    St kwam je morgen nog...... En ach ik zat ook 7x per week bij de gyn in het begin...
     
  19. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    Jan 15, 2010
    3,018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    ST, gelukkig kon je vandaag langs de vk en heb je gezien hoe goed het gaat met jullie beeb!!
    hihi, ja mooie banner heb ik gemaakt he? Ben ik wel een beetje trots op, dat ook ik nu twee kindjes tegelijk kan showen :).

    Hier gaat alles oke, heb niet heel veel symptomen maar voel me toch wel behoorlijk zwanger. Vind het wel lastig op het werk... kan er daar met niemand over praten. En nu 1 ook omdat ze het nog niet mogen weten van mij, maar stel ik vertel het ze straks (omdat het zichtbaar begint te worden) dan kan ik er nog steeds niet over praten denk ik. De twee vrouwen waarmee ik werk die hebben geen kinderen en de mannen, tja... die zijn niet zo dat ze daarover praten, haha. Hebben wel allemaal kinderen trouwens verder.
    Ach in januari komt als het goed is nog weer een collega terug van zwangerschapsverlof, dan kan ik vast wel kletsen met haar. Zij is pas bevallen van haar tweede zoontje.

    Tat, hoe was het vandaag???
     
  20. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    Oct 30, 2007
    5,754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    ST, wat fijn dat je vk zo lief was en dat alles goed is!!!

    Tat, hoe is het gegaan vandaag?
     

Share This Page