Het grote 'wat koop jij voor Sint/Kerst'-topic 2014

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door chantal1985, 7 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. aardbei1707

    aardbei1707 Fanatiek lid

    20 aug 2012
    4.244
    681
    113
    Ik heb ook wel eens zitten kijken op deze site, maar hoe betalen jullie? wil het liefst via paypal maar kan dat wel?
     
  2. boxertjes

    boxertjes Bekend lid

    7 aug 2010
    973
    1
    0
    NULL
    brabant
    Ik twijfel en misschien kunnen jullie me helpen.
    Mijn dochter speelt graag met playmobiel.
    Ik twijfel nu tussen het winkelcentrum of het kinderdagverblijf.

    Heeft iemand een van deze of allebei en wat zouden jullie kiezen?
     
  3. chantal26

    chantal26 Fanatiek lid

    25 jun 2007
    4.181
    0
    36
    Ik vindt het best moeilijk.
    Want onze oudste vraagt niet zo heel veel voor Sint.
    Ze heeft al behoorlijk wat playmobil en LEGO friends gekregen voor haar verjaardag de afgelopen jaren, dus dat is wel even goed.
    Ze krijgt nu

    Little livepet vogel in kooitje.
    Snackeez
    Puzzel rapunzel
    Discobal.
    En LEGO friends advent kalender.
    Pyama.
    Dansshirt (broek heeft ze al)
    Nu wil ik nog een groter kado, ze wil heel graag die aap hebben van furreal friends.
    Alleen nu twijfel ik of dat wel leuk genoeg is.
    Bij de Intertoys is hij nu 60 euro en daar gaat dan nog 15% af.

    Alleen bij opa en oma mogen ze ook nog voor 30 euro per kind uitzoeken :$ en nu was ik aan het twijfelen of ik die aap voor samen moet doen, want Onze jongste vind hem geweldig. ik weet echt niet wat ik voor 30 euro per kind moet kopen voor hun.

    Mijn ouders is het makkekijk dus gaat zelf winkelen en koopt zelf iets.

    Onze jongste krijgt de babylove pop en kinderwagen 3 in 1 van vtech
    Mini pillowpet wat licht geeft, de oudste heeft hem al, en geeft super veel licht.
    Snackeez
    Little live pet vogel in kooitje.
    Eerste strijkkralen.
     
  4. megacarls

    megacarls Niet meer actief

    Ik wil gaan voor kinetic sand en dan twijfel ik nog tussen playmobile (is ML geen fan van, zweert bij Lego), of een frozen-jurk.
    We kopen niet heel veel. A. Ze hebben al zo veel en B. we gaan in het voorjaar verbouwen en de nieuwe serre wordt de speelhoek. We hebben nu vreselijk veel boxen en zelfs een kartonnen doos gevuld met speelgoed staan beneden en we willen hier straks voor allebei een gepersonaliseerde mooie speelgoedkist wegzetten. Daar kunnen ze allebei speelgoed van henzelf in doen (oudste barbies, lego dat soort dingen en de jongste zullen meer toet-toet auto's bevatten e.d.). Die kisten zijn best prijzig (eigenhoutje.com) maar omdat het geen echt speelgoed is willen we er voor allebei 1 speelgoed/spel in doen zodat ze ook wat te spelen krijgen. Maar dan is het wel mooi geweest.
     
  5. MMarianne

    MMarianne Niet meer actief

    Ik wilde ook wat bestellen maar helaas, betalen met creditcard...geen paypal
     
  6. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Oh echt té erg!! Ik heb ook echt alweer zoveel gezien hahaha. Mijn collega en ik bestellen er heel vaak. Zij hebben een creditcard en wij niet dus het gaat altijd via haar. Ze appte me toevallig dat mn laarzen binnen zijn hahaha. Ik wacht nu nog op 2 fedora's voor mijn zoontje en een joggingpakje voor hem...
    Ik wil heel graag voor Sinterklaas nog een gesigneerde Bruno Mars poster maar weet nog niet of dat gaat lukken. Anders gaat hij onder de boom denk ik:D:)
     
  7. tuc

    tuc Niet meer actief

    Heb net bij dirk van der broek een ambulance, politieauto en brandweerauto gehaald, 30 cm en goed stevig. 2,99 per stuk.
     
  8. aardbei1707

    aardbei1707 Fanatiek lid

    20 aug 2012
    4.244
    681
    113
    Oh dus jullie betalen gewoon via creditcard? Mijn vriend zegt juist dat het t veiligst is als je met paypal betaal...
     
  9. germar

    germar Bekend lid

    30 nov 2008
    587
    0
    0
    Ik lees hier meerdere keren dat de spellen van tiptoi zo leuk zijn. Nu lijkt mij dit zeker ook leuk voor mijn dochter van 5. Zij is erg leergierig..maar welke raden jullie mij aan? De wereldatlas lijkt me leuk, maar heb ook gelezen dat die nog wel een beetje moeilijk blijkt te zijn, als je nog niet kunt lezen. Terwijl er wel vanaf 5 jaar bij staat.
    Iemand bekend met de puzzel dierentuin van tiptoi? Moeilijk, er is zoveel te koop! En is t zo dat je de tiptoi pen apart moet kopen?
    Alvast bedankt voor de antwoorden.
     
  10. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Wij willen voor de sint ze samen de pen met het mijn lichaam spel geven. De wereldatlas lijkt me wel leuk voor de vijfde verjaardag van zoon. Maar ik heb ze dus nog niet. Ik lees ff mee.
     
  11. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Ja nou ja mijn collega. Ze houden het geld vast totdat jij een bericht hebt gestuurd dat je je spullen hebt en tevreden bent. Mijn collega had schoenen die ze niet goed vond, dus terug gestuurd en ook vrij snel geld terug.
    Volgens mij is het redelijk safe hoor.
     
  12. honeyy

    honeyy VIP lid

    5 nov 2008
    7.635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    Ik kom er echt niet uit haha.. (aliexpress)

    Mocht iemand iets bestellen, wil hij / zij mij dan een pb doen? 😊
     
  13. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Mijn dochter krijgt het kinderdagverblijf voor Kerst van oma & opa. Denk dat ze 'm erg leuk gaat vinden! Ze is dan 3,5 jr. (maar speelt nu ook al met Playmobil)
     
  14. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Leuke cadeau's, chantal26 & megacarls!

    Iedereen is inmiddels echt al druk bezig met Sint, merk ik. Druk in de winkels, overal al inpakpapier, etc.
     
  15. Ligero

    Ligero VIP lid

    1 aug 2011
    6.823
    1.533
    113
    Wij denken erover om de luxe treinset van Duplo te geven. Heb nog een cadeaubon van fonq.nl liggen dus dat scheelt wel. Is dan wel gelijk het enige wat ze van ons krijgt (+ 2 kleine schoenkadootjes). Verder krijgt ze dan nog wel van oom en tante en oma nog wat. Ik twijfel een beetje omdat het voor een kind leuk is om wat meer kadootjes te krijgen, maar zelf vind ik het fijn om een goed groot kado te geven, waar een tweede ook nog lol van heeft. Een hoop kleine prutdingetjes belanden toch in de grote bak waar verder nooit meer naar gekeken wordt...
     
  16. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    M'n dochter krijgt hier TipToi voor Sint, van oma & opa. Ze krijgt dan een starterset, daar zit dan de pen bij en het 'Op de boerderij' boek. En daarbij krijgt ze dan ook nog het 'Avontuur in het dierenrijk' spel. Daar heb ik veel over gelezen, schijnt erg leuk te zijn. Het 'Op de boerderij' boek schijnt wel snel te vervelen, maar mijn dochter is gek op alles wat met de boerderij te maken heeft, dus komt wel goed, gok ik.

    Je moet idd ook de pen hebben om er wat mee te kunnen. Het beste kun je dan zo'n starterset kopen. (goedkoper dan als je de pen & boek/spel los koopt) Er zijn drie verschillende sets.
     
  17. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Leuk! Die set hebben wij hier ook. Wordt heel erg veel mee gespeeld en kan nog jaren mee, idd. Mooi, groot cadeau, en al duur zat. Ik zou het er dan ook bij laten. Hier ook niet van de kleine pruldingen.
     
  18. AnneThamar

    AnneThamar Niet meer actief

    Leuk, zou ik ook doen dan.
     
  19. kris8

    kris8 VIP lid

    17 aug 2009
    8.032
    3
    36
    waar kom je niet uit ?
    Je kan instellen dat hij euro`s aangeeft. En verder klik je gewoon aan wat je wil hebben en doorloop je het bestel proces
     
  20. mnonc

    mnonc Fanatiek lid

    9 mrt 2012
    2.589
    0
    0
    @aliexpress je hebt tegenwoordig ook prepaid-creditcards (te koop bij oa primera) kan het daar niet mee?
     

Deel Deze Pagina