Dit wekend komt er een vriendinnetje hier slapen van mijn dochter. Haar ouders zitten in een vecht scheiding dus gaan er een gezellig weekend van maken even alles vergeten. De kinderen mochten 2 dagen wat lekkers kiezen en 1 dag warm. Vanavond : pannenkoeken Morgen : gourmetten Zondag : boerenkool met worst haha.
Verse rode kool met appeltjes en peperkoek erdoor. Met aardappelen en runderhamburgers. Ik heb sinds kort jus ontdekt (at altijd alles "droog" dus zonderjus) sindsdien eet ik heel graag simpel aardappelen met groente en dan het liefst véél jus.
Verse rode kool met appel, Slavinken en gekookte aardappels met jus. Lekker Hollands! Morgen is ml weg en doen dochterlief en ik een rondje door de diepvries, kliekjesdag it is. Zondag heeft ml een etentje en maak ik tomatensoep.
Straks beginnen met de pannenkoeken, kiddies gaan naar hun vader , dus wat makkelijk /lekkers voor de Kids haha
net patatjes gebakken met fikandel/kaassoufle. zo lekker samen met zoon op ons bed tv kijken , dochter is al omgevallen in bed. Die krijgt straks wel een beker pap of bakje yoghurt. we zijn allemaal moe. Man is met een half uurtje thuis , dus daar nog even op wachten en daarna lekker languit in bed.. heerlijk.
Wortelenstamp. Eergisteren, friet. Gisteren, subway. Vandaag, aardappels met erwtjes en een kipschnitzel
Wij hebben vanavond jouw Mexicaanse ovenschotel gemaakt, was voor herhaling vatbaar! Lijkt erg op de Mexicaanse wraps die ik altijd maak maar dan met kip. Was heerlijk, bedankt voor het recept