Oo ok Ik ben wijk verpleegkundige, alles op het fietsje. Maar gelukkig is de winter weer voorbij als ik echt een toeter begin te krijgen, dus kan ik lekker blijven fietsen.
leuk joh! lijkt me een heel leuk beroep! ik ben officeel pedagogisch medewerker maar daar is haast geen werk in te vinden.. ja 0 uren maar ik heb bij kv een vast contract dus vind het voor nu wel effe lekker! maar wel nog zwaar lijkt me! door weer en wind.. als het straks gaat sneeuwen en je gaat op je plaat moet je wel mee oppassen hoor!
Mjah opzich denk ik dat ik het wel ga redden, doe het werk natuurlijk ook wel al lang. Dus ben dat fietsen wel gewend. Mjah de passieve clienten die met liften worden geholpen en de terminale zorg, dat is idd altijd wel pittig. Maar goed, ik doe het ook super graag, dus dan is het misschien ook wel beter vol te houden. Zolang het maar niet heel erg regent dag in dag uit. Dat vind ik af en toe echt een ellende. Vooral met de avonddiensten, die zijn zo druk en dan al met regen de deur uit. Misschien laat ik Marcel me wel rondrijden
haha je heb gelijk! wij moeten straks zwaar werk gaan doen voor het kind dus de mannen mogen af en toe wel effe taxi spelen toch haha ik neem aan dat je geen rijbewijs heb? ik ook niet.. wil proberen toch om hem nog te halen voor de baby komt.
Klopt, vreselijk toch wat we mee moeten maken. Voor jou helemaal met 20 weken, niet te bevatten! Ik hoop dat je op 7 november een mooie plakbeeb mag zien. En uiteraard hoop ik jullie snel weer te kunnen volgen met een goede zwangerschap.
Hoe is het met kwaaltjes hier? Hier af en toe krampjes en oh wat vind ik ze fijn om te voelen had dat bij mn zoontje ook. Verder niks
Hannah : Die heb ik wel, maar wij hebben een camper busje, of tenminste Marcel. En ik had eerst een golf gehad toen een twingo, mjah en zuinig was ik niet. Dus toen het eenmaal aan diggelen lag en ik toch in mijn eigen woonplaats werk ( kantoor is 5 min fietsen en ik ben ook wijkverpleegkundige in de wijk waar ik woon ), dan heb je gewoon geen 2 auto s nodig. Ik heb alleen nog nooit in die camper gereden, ik kan het vast wel hoor. Maar de bas is enkel oversteken en is het te veel dan stuur ik Mars gewoon. Misschien word het straks met baby wel een gemis. Mama: ik heb eigenlijk weer helemaal nergens last van, alleen vanmorgen wat krampjes, vind het maar apart hoor. Maar ik blijf positief
Kwaaltjes schommelen hier heel erg, de ene dag heb ik haast nergens last van de andere dag kan je mij opvegen. Sinds donderdag zit ik weer in mijn werkweek van 8 dagen, had vandaag een giga drukke dag en nu ben ik dus gesloopt. Extreem moe en behoorlijk misselijk.... En dan kom je thuis en is dochterlief ook nog eens niet in der hum en is je man ook stik chagrijnig... ben blij met dat extra uurtje vanacht, morgen weer een lange dag te werk. zo einde klaag hihi
oke ja veel handiger hoor om het maar te hebben! ik snap dat een camper idd niet makkelijk rijden is! wel makkelijk dat het zo dichtbij is ik ga ook op de fiets naar me werk want dat is veel sneller maar als het zo regent dan ga ik lekker met de bus.. maar een rijbewijs zou wel veel handiger zijn! gaat me man maar lekker met de brommer ofzo haha
ik heb bijna nergens last van.. heel af en toe misselijk bijna niet.. wel veel onrustigheid in me gezicht (puistjes) en ben heel gauw moe maar niet echt dingen dat je denkt zoooo ik ben zwanger!! haha bij me dochter ben ik in week 5 gaan spugen tot week 10 toen werd het minder.. ook nog geen last van me borsten.. ze zeggen dat elke zwangerschap anders is en dan merk ik wel heel erg! haha
Hee meiden, Ik was vandaag voor t eerst misselijk... verder super moe. Weinig energie dus Ik las net over overgewicht, heb ik ook en ik ben dus super bang voor de reactie van de verloskundige...
Niet doen hoor. Ik ben m'n hele leven al te zwaar en het is altijd een harde strijd tegen de overtollige kilo's. Verder leef ik gezond. Geen drugs, nooit gerookt, drink nauwelijks. Bloeddruk bij mij was top, verder nooit lichamelijke klachten. Ik was ook heel ongerust en nerveus toen ik bij de VK zat. Had alleen wel 1 ding met mezelf afgesproken: ik laat mijn zwangerschap niet verpesten door een VK of GYN die het nodig vindt om het continu over m'n gewicht te hebben. Ik ben me bewust van de risico's en ik accepteer die ook. Wil net als ieder ander genieten van de liefde die groeit in mij. Mijn VK was er heel rustig onder trouwens. Dus probeer die ongerustheid en schaamte los te laten en focus je op dat leven dat in je probeert te groeien. Dat is het veel meer waard. En sta op je strepen als jij vindt dat je VK of gyn te vaak in het negatieve over je gewicht praat.
Oh lief meiden, doet me goed. Ik wilde liever ook nog afvallen maar werd sneller zwanger dan ik dacht. Ben er zelf ook niet blij mee (met m'n lichaam) maar ja... Nu iig lekker door blijven sporten en sinds ik zwanger ben let ik veel beter op mn eten. Voor dat kleine Ukkie zorg ik beter dan voor mezelf geloof ik.
Hier ook hoor wou beginnen met sportschool en was bezig met afvallen toen ik in ronde 4 al zwanger bleek. Wij gaan na het eerste trimester zwemmen om conditie op te bouwen en in beweging te blijven!
Hoi dames. Genoten van het extra uurtje? Helaas is de biologische klok van mijn zoon hier niet op ingesteld. Ik heb trouwens precies dezelfde klachten als vorige keer. Opgezette darmen, moe, grote borsten. Gelukkig niet misselijk. Juist veel trek haha. Gisteren MOEST er stokbrood met kruidenboter komen. Grappig. Nog 10 nachtjes slapen tot de echo! Heb er vannacht over gedroomd... Vind het nog steeds zo spannend!
Over sporten trouwens. Ik speel nu nog een toernooitje (tennis) en heb je opgegeven met 7 dames voor de voorjaarscompetitie. Toen wist ik dus nog niet dat ik zwanger zou zijn. Nu hebben we afgelopen vrijdag overleg gehad. Start op 4 april tot 30 mei. Kon nog niet vertellen dat ik waarschijnlijk helemaal niet mee kan doen. Erg! Maar als de 1e echo goed is, vertel ik het wel. Nog meer mensen last van dit soort verhalen? (zelfde geldt voor een vriendin. Ze trouwt op 19 juni, mijn uitgerekende dag. Met vriendinnen gehad over een zelfde jurkje, waar ik dus ook nooit in ga passen).
Hey meiden.. Wij hebben dat ook een beetje.. We zouden op vakantie gaan met een vriendin van mij en haar zoontje omdat het anders niet te betalen is voor haar.. Ze heeft in juni vakantie gevraagd is helemaal blij en wilt graag gaan boeken.. Helaas sta ik dan op springen en moet ik dan nog 1 week tot de bevalling😓 ik denk dat ze het wel zal begrijpen maar ze wilt echt graag gaan boeken voor de vroegboek korting😓 dus nog 10 dagen en dan gaan we maar iets tegen haar zeggen haha Moeilijk is dat he! Vandaag toch nog z'n clearbleu gedaan met indicator gewoon omdat het leuk is! Geeft precies aan wat we dachten! Vandaag 5 weken!
Wij zouden volgend jaar juni op vakantie gaan met mijn schoonouders. Ze zijn dan 30 jaar getrouwd en willen dat vieren. Dat wordt nu mede door mijn zwangerschap en uitgerekende datum in juni (waar ze al vanaf weten) een beetje aangepast. Gaan nu tussen januari en juni met z'n alle een lang weekend luxe overnachten en dineren. Ook goed natuurlijk!! Daarbij hadden we volgend jaar ook nog de familie vakantie van mijn schoonfamilie. Opa en oma betalen eens in de 2 jaar de vakantie en dan gaan we met de hele schoonfamilie op vakantie. Heel leuk, maar dit jaar is dat dus waarschijnlijk met baby, haha. In juni uitgerekend en familievakantie valt meestal midden/eind augustus.
heerlijk is dat he! straks met zn kindje aan de familie tafel! lekker van zwemmen met zn kleintje! ik heb er zo erg zin in! wij hebben echt mega veel verjaardagen in juli! voorals begin jullie dan zijn me moeder, me zus en me nicht op de zelfde dag jarig!! dus hoop echt dat ik niet te erg uit loop! haha dus juli is een dure maand voor ons 10 verjaardagen in 6 weken! kan haast niet wachten tot het zo ver is