Je hebt opmaken en opmaken. Ik gebruik niet veel make up, maar teken wel mijn wenkbrauwen in vorm en maak ze donkerder. Zonder wenkbrauw voel ik me vreselijk en ga ik echt de deur niet uit. Mooie foto Anna! En mommy, de 2e vind ik mooier en oogt meer naar je leeftijd en je komt vriendelijk en open over. De eerste totaal niet. Eventueel nog een laagje mascara, less is more!
@ Mommy12 Op die linker foto (en alle andere fotos die ik voorbij heb zien komen) vond ik je make-up kunsten niet zo geweldig Er is niets mis met veel make-up, ik gebruik ook veel make-up maar het ligt eraan hoe je het aanbrengt. Maar die rechter foto wauw. Wat ben je daar knap!!!! Echt zoveel knapper met die kleur lipgloss/lipstick etc.
Je ziet er prachtig uit, met en zonder makeup!! En ik ben het helemaal met je eens. Veel make-up hoeft niet per definitie lelijk te zijn en een plamuurlaag op te leveren. Ik draag ook dagelijks veel make-up maar het ligt er erg aan wat je aanbrengt en hoe je het aanbrengt.
Ik vind de foto waar je het jasje aan hebt, echt niet mooi. In mijn ogen zie je er oud en hard uit. De tweede zie ik weer een "jongere" vrouw met een lieve uitstraling.
De onderste zijn mijn eigen wenkbrauwen. Foto is gemaakt net na de geboorte van onze zoon, had geen andere. De bovenste is hoe ik ze 's morgens altijd teken/kleur.
Heel mooie natuurlijke look. Dat van mommy ofzo vind ik ook 10x niks, nep kleur, verkeerde foundation, verkeerde outfits en dan nog dat blonde haar... Er zullen vast meiden zijn die het mooi vinden, maar ik denk dat 95% het er mee eens is dat het er niet uitziet.
mommy12 je ziet er goed uit hoor met en met minder / zonder make-up , ik vind je zelf rechts mooier maar je moet doen wat jij zelf leuk en mooi vind ,zo simpel is het
Ik draag heel zelden make up, alleen als we uitgaan en dan is het een beetje mascara en eyeliner. Ik vind natuurlijk vaak veel mooier dan make up.
Super mooi! Er is ook helemaal niks mis met make up. Ik vind het mooi en verzorgd mits het natuurlijk is aangebracht. Voor mijn zwangerschap deed ik altijd foundation of een getinte dagcreme, concealer, wenkbrauwpotlood, oogschaduw licht aangezet in de crease, mascara en soms eyeliner, blush en soms highlighter. Vind ik gewoon wat 'frisser' staan. Toen mijn dochter nog zo klein was had ik er geen zin in en geen tijd voor maar de laatste tijd maak ik me weer op en voel me veel beter!
Anna en mommy beide mooier zonder make-up(weinig make-up). Mommy je bent veel mooier dan ik in eerste instantie zag op al je foto's met die laag plamuur op je gezicht. Mooi uitlopende eyeliner, mascara, wenkbrauwen wat aanzetten that's it........bow chicka bow wow
ik ben gezegend met blonde wimpers wat mij zonder mascara een erg duffe uitstraling geeft. mascara is toch wel echt t minimum hoor haha vaak beetje oogschaduw (huidtinten), oogpotlood en mascara en klaar. lipgloss zou t nog afmaken, maar hou er niet zo van of vergeet t bij te houden haha voor een feestje doe ik ook dun foundation en blusher op, voel ik me zekerder en straal je dan ook meer uit he... heb t geloof ik 1 week volgehouden om dat ook naar mn werk te doen, maar ben er gewoon te lui voor haha terwijl als je t dagelijks doet je natuurlijk wel veel sneller wordt vanzelf. mommy, ik vind je natuurlijk veeeeel mooier en veel prettiger om naar te kijken. ben benieuwd hoe jij eruit ziet met een middenweg, dus een lichte make-up/wat meer natuurlijk, maar toch een laagje als je dat prettig vind. ogen idd licht aanzetten met mascara en oogpotlood, denk dat je er dan echt waanzinnig uitziet. anna, ik zie amper verschil zonder of met haha, vind je een mooie vrouw.
Mijn man vindt het verschrikkelijk als ik veel make-up op heb. Het ligt volgens hem trouwens niet aan mijn opmaak kunsten LOL Hij houdt er gewoon niet van. Hij heeft liever een verzorgde uitstraling, en als ik echt make-up wil dragen, het liefste zo naturel mogelijk. Dit was ook zijn verzoek aan de schoonheidsspecialiste die mij klaar maakte voor onze bruiloft, naturel.. Hij heeft het trouwens niet van een verkeerde. Zijn vader stuurde zijn moeder terug naar boven toen ze gingen trouwen. Of ze alsjeblieft zichzelf op wilde maken en niet die dikke make-up die de schoonheidsspecialiste op heeft gedaan, hij wilde met haar trouwen, niet met iemand die hij amper herkende door de make-up. Hij bedoelde het echt lief, want naturel vond hij haar het mooiste.. Zijn zoon is dus net zo..
Anna het verschil tussen plamuren en make-up vind ik eigenlijk het duidelijkst als je de foto's van jouw met en zonder, en die van Mommy met en zonder naast elkaar legt. Jij accentueert de goede punten en verdoezelt de minder goede maar blijft wel je eigen uitstraling/gezicht houden, bij Mommy is dat juist niet, haar gezicht wordt door het 'plamuren' heel anders qua uitstraling! Niet negatief bedoeld en misschien niet op zijn opperbest verwoord, maar dat is wel het verschil wat ik bedoel tussen make-up op doen en plamuren. (Gezien de reacties van een aantal, denk ik dat anderen daar hetzelfde over denken ) Overigens mijn vriend ziet mij ook liever hoogstens met mascara (en wat blos als ik bleekjes ben) maar ja die ziet me ook liever met losse haren en dat is ook niet altijd even praktisch
Ik hou van make-up, heb dan ook een complete ladekast vol. Maar het moet wel bij de situatie passen en niet teveel plamuur zijn. Ik smeer ook vaak veel make-up op maar probeer het geen plamuur te laten zijn. Heb ook heel vaak voor joker gelopen hoor. Als ik fotos van vroeger terug zie denk ik echt OH MY GOD heb je dat dan niet in de spiegel gezien. Maar al doende leert men
Haha ik heb lades vol met make up om er zo natuurlijk mogelijk uit te zien Vroeger liep ik er bij als een emo met die smokey eyes. Was toen in. Als ik nu terugkijk naar de foto's van toen schaam ik me ook kapot Ik gebruikte vroeger Double Wear van Estee Lauder. Men! Dát is pas plamuur. Het voelde ook als een masker op je gezicht.