Ik kan de poll niet invullen omdat het bij ons veel langer dan een jaar heeft geduurd. En ik denk dat dat voor veel vrouwen in de MMM geldt, helaas.
Kindje 1: na ruim 4 jaar zwanger geraakt na 7 x IVF/ICSI, ze is geboren bijna vijf jaar na mijn pilstop. Ik heb ook een hystroscopie ondergaan. Kindje 2 werd kindje 2 en 3 (tweeling!!!): nu na 3 jaar weer zwanger geraakt na weer drie x een mislukte IVF/ICSI en 1 geslaagde ECD! Ook heb ik toen een dubbelzijdige laproscopische verwijdering van de eileiders (niet te verwarren met eierstokken!) ondergaan.
hier in 8 rondes en nu in 1 ronde zwanger geworden. hopelijk is alles goed met onze micro-ukje blijft spannend de eerste periode (nouja daarna ook natuurlijk maar goed)
Ja, ik zag haar reactie inderdaad. Maar ik blijf het gek vinden dat er tig opties zijn voor alles binnen een jaar en dat dan 2, 3, 4, 5 of meer wordt samen geveegd op een hoopje. Wat wil je van deze poll leren eigenlijk?
Ik wilde meer opties opnemen, maar je mag helaas maar maximaal 10 antwoorden, dus vandaar dat ik gedwongen was om die optie op te nemen met de vraag om toelichting hieronder. En dat vind ik fijn want dat biedt de personen die langer dan 1 jaar erover hebben gedaan meer ruimte om toe te lichten hoe dat komt. Ik ben zelf meer dan 6 jaar "natuurlijk" bezig geweest voordat ik zwanger raakte. Dus ik weet wat lang wachten is . Ik wil eigenlijk inzicht krijgen in wanneer en met behulp van wat mensen zwanger zijn geraakt en hoe lang het heeft geduurd. Dit puur omdat ik zelf aan het begin van de MMM zit en benieuwd ben wat de MMM aan mensen heeft gebracht. Daarnaast vind ik het leuk om na te gaan of de uitspraak van de wetenschap klopt nl. dat de meeste personen binnen 1 jaar zwanger zijn.
Heb in februari mijn mirena laten verwijderen. Tot juni condooms gebruikt en dan in juni begonnen met proberen. Had het zelf niet verwacht, omdat ik problemen met mijn hormonen heb, maar ik was na ronde 1 al zwanger, super blij natuurlijk
Ik ben in december 2007 gestopt met de pil en was in juni 2008 zwanger, bevallen van een zoon in maart 2009. In december 2013 kreeg ik er zonder al te veel gepuf een schat van een zoon bij En deze komende keer stop ik weer in december dus wie weet... in juni weer zwanger? Het zou leuk zijn ook hier met een nieuwe man,
Wij hadden een hoop geluk... Het stond nog niet op de planning maar is per ongeluk toch gebeurd. Ik had het niet verwacht, heb een stemmingsstoornis en een hele hoop stress, ik at bijna niks, ondergewicht en op dat moment in depressie. En toen alsnog verrast door een zwangerschap, terwijl we maar 1 keer geklust hebben, vriend ging daarna op uitzending. (is inmiddels terug, nu ruim 14 weken zwanger, jee! Heel blij mee, en het gaat ook weer een stuk beter op het moment )
Ik was gestopt met de pil in 2009. In 2010 zijn wij in de mmm terecht gekomen. Na 4 x ICSI is onze dochter geboren in 2013 (heeft dus ruim 2 jaar geduurd voor ik zwanger raakte, het jaar met losse flodders niet meegerekend...). En nu na 2 x ICSI weer zwanger. Dit keer maar een half jaartje geduurd.
Bij mijn zoontje eerst een jaar lang aan het ontpillen geweest en toen ik eindelijk weer een beetje een cyclus kreeg zijn we het 'echt' gaan proberen en heeft het 9 mnd geduurd. Bij mijn dochtertje zijn we al snel doorgegaan na mijn zoontje en heeft het 7 mnd geduurd
Als het specifiek om de MMM gaat, had je misschien toch de vragen wat anders kunnen specificeren. Vooral omdat ik denk dat het binnen de MMM wel langer dan een jaar duurt bij velen.
Ik ben zwanger geraakt van een icsi behandeling maar niet binnen een jaar. Na een krappe drie jaar in de mmm eindelijk zwanger. In het rijtje met keuzes kunnen beter ook antwoorden staan met " langer dan een jaar" Iez, ik zag net dat je niet meer keuzes kon plaatsen. En dat je aan het begin zit van de MMM. Ik ben na twee behandelingen in nederland overgestapt naar dusseldorf. Ze houden zich in nerderland veel vast aan standaard protocollen. Dit is in het buitenland net even anders. Na mijn intake in de kliniek in dusseldorf, was ik binnen 3 maand zwanger.