Nou om je toch even een hart onder de riem te steken, gisteren ook in de middag een kv test gedaan, hele lichte streep. Ook in de stress. (Ik test altijd in de ochtend). Vanochtend weer getest en streepje is duidelijker geworden
Nee, dat is de onderste. Ben dan ook bang dat het al vlak na mijn NOD, of zelfs ervoor? Al mis is gegaan. Valt dan gewoon niets aan te doen helaas. Heb al deze tijd nog GEEN knaller gehad.
Dan ben ik er ook helaas bang voor Warboel, de test zou toch nu wel moeten gaan oplopen. Ik heb 3 miskramen gehad en hcg moet echt verdubbelen met ieder zoveel dagen. Dit is bij jou niet het geval. Bij iedereen verdubbeld het hcg verschillend ( hier zit een marge in ) maar het zou wel op moeten lopen. Ik heb niet zulke goede hoop als ik dan deze test zie. Het spijt me
lijkt mij ook niet zo goed nee... geen goede ervaring met zulke testjes die niet donkerder, of zelfs wat lichter worden.. ik duim toch voor je dat het goed mag zitten maar zou zelf ook weinig hoop erop hebben
Ja eergisteren met ochtendurine getest. Deze was gelukkig wel wat donkerder, maar is eigenlijk niet te vergelijken dan met de middagtesten. Al met al zit baby er nog steeds. Lekker houden zo!
Helaas toch een miskraam. Net thuis uit het ziekenhuis. Verloor vanmorgen beetjes helderrood bloed. HCG was al gedaald naar 50 (of misschien nooit hoger geweest ook).
Bah meid, heel veel sterkte! Hier hetzelfde verhaal. Testen liepen niet op en werden zelfs iets lichter en dit weekend begon ik te bloeden. Hopelijk snel weer een positieve test voor ons!